МаТраСы• 11 июня 2022

Ведичні знання в сучасному сімейному житті

Є така стаття. В кого які думки по цьому поводу?
https://clasnivesty.com.ua/stile-of-the-life/zhens...
автор МаТраСы • 11 июня 2022
Ответ дляok1904
Не зли других и сам не злись,
Мы гости в этом бренном мире.
И, если что не так — смирись!
Будь поумней и улыбнись.
Холодной думай головой.
Ведь в мире все закономерно:
Зло, излучённое тобой,
К тебе вернется непременно.
— Омар Хайям, 518 цитат
дякую. слова толкові. але цей баян ще років 15 назад вже разів 80 прочитаний був)

ok1904• 11 июня 2022
Ответ дляМаТраСы
Так, а я хіба щось нове пропоную, це саме в статті.
Алeнь• 11 июня 2022
Мені стаття сподобалася. Тільки я б замінила відносини ’ жінка - чоловік’ на загальні відносини людей один до одного. А те що ’ жінка повинна’ на ’ партнер повинен’ . Перечитаю ще раз уголос і скину чоловікові.
автор МаТраСы • 11 июня 2022
Ответ дляАлeнь

ну да,а то якось там однобоко.
жоже такаж стаття є для чоловіків .про те,як відноситись до жінок
Марія Валеріївна 22• 12 июня 2022
Ответ дляМаТраСы

ну да,а то якось там однобоко.
Всі ці ’величні знання’ і от такі статті і література розрахована на жінок, тому там і буде все однобоко)) бо жінки хочуть слухати те, що там пропонують (не конкретно в цій статті, а взагалі) - ’ти повинна бути гарна, носити платтячко, сидіти дома не працювати і хвалити свого чоловіка, а він з твоєю енергією розквітне, стане багатим і буде носити тебе на руках все життя’

Невже реально хтось думає що якщо мужик лінивий і нічого в житті окрім телевізора не прагне, його можна надихнути думаючи про нього що він супер самець? Ну таке.

По статті - згодна з тим, що не можна казати і думати погано про чоловіка, обрали такого то любіть який є або розводіться
автор МаТраСы • 12 июня 2022
Ответ дляМарія Валеріївна 22

є один у нас друг. то він і гвіздка не міг років 5 назад забити.до фіз труду дуже тяжкий був.. а це дивимся розшевелила дружина його. ремонт своїми руками в кухні зробив,техніку купив і ще багато чого..правда вона така жорстка дама в нього. думаю, ще маніпулювала по жорсткому..
Марія Валеріївна 22• 12 июня 2022
Ответ дляМаТраСы
Наврядчи вона використовувала лише метод ’не думати погано про свого чоловіка’, носила тільки спідниці (як Веди пропонують), а він все те раптом робити почав))) от що маніпулювала і розшевелила - повірю, такого багато.

Просто я колись років так в 20-22 захопилась ціми Ведами, і читала багато, і дивилась, потім подивилась цього популярного ’ведуна’ Статтю Дас і почала розуміти, що це хрінь, реально. Жінка надихає, а чоловік робить все інше, від заробляння грошей до виховання дітей, тому ця тема така популярна, бо це ж мрія більшості жінок - сісти на шию чоловіку і нічого не робити взагалі, окрім ’надихання’ ))))))
автор МаТраСы • 12 июня 2022
Ответ дляМарія Валеріївна 22

чому?) там ще куча робоити по дому. діти. харчуються вони не бургерами- а це куча часу на приготування..так що робить вона багато. а помимо дому,як там кажуть в задоволення собі без ущербу сім ї.. ще Торсунов один головних трансляторів у них)