Є така стаття. В кого які думки по цьому поводу?
Добрый Йиннот• 11 июня 2022
Cтаттю не відкривала.
Будь-яка інформація зі словом ’ведичний’ псує жінці психіку та програмує на токсичні стосунки.
KateFrosty• 11 июня 2022
Ответ дляМаТраСы
думаю, не боротися, а якщо за 30,то тут вже приймати треба
Ми до 30 навчилися боротися.
еники-беники їли вареники• 11 июня 2022
Тем кто интересуется ведическими темами я бы посоветовала к просмотру интервью Сатья Дас у Ксении Собчак
Добрый Йиннот• 11 июня 2022
Ответ дляМаТраСы
є знайомі,які в цій темі давно. в них дуже благостні і спокійні відносини
Навіть відсотка вірогідності такої нормальності не визнаю.
Це спотворення моделі здорових стосунків.
Хочете прожити дурною залежною жертвою - читайте про ведичну хєрь. Ось такий висновок.
Добрый Йиннот• 11 июня 2022
Ответ дляеники-беники їли вареники
Особливо момент про сімейне насилля.
Ответ дляДобрый Йиннот
Та ладно, кожен розуміє це по-своєму. Достатньо фізіологічного рівня
.
Ответ дляДобрый Йиннот
ну так та пара може й про вас так думає) що токсичні відносини не в них,а у вас)
Ответ дляok1904
Ой,я дивилася індійський серіал, там наречена терпіла знущання від майбутнього чоловіка: обливав її крижаною водою, поки не знепритомніла
але він потім розкаявся, вона йому простила, вони жили щасливо
до чого тут цей брєд з серіалів?
ми розглядаємо конретну статтю
Добрый Йиннот• 11 июня 2022
Ответ дляok1904
Під жваві танці слоненят.
Добрый Йиннот• 11 июня 2022
Ответ дляМаТраСы
і які висновки зробили?
Що то всьо ведічество - херь для малопритомних.
Ну нічьо. Чим більше люди граються з какою, тим вгодованішими стають психотерапевти.
Ответ дляДобрый Йиннот
питання було не вам.ваша позиція зрозуміла.
хочеться почути людей,які хоть трохи займались якийсь розвиткому в енергетичному плані, а не категоричних )
еники-беники їли вареники• 11 июня 2022
Ответ дляМаТраСы
і які висновки зробили?
А вывод каждый делает для себя лично )
Ответ дляМаТраСы
нормально все, я маю приклади позитивні і дуже позитивні. Ведична культура близька нам . Сьогодні лише вибирала літературу одного автора, який з нею пов´язаний.
Вэнди Стар• 11 июня 2022
нет ничего плохого в Знаниях, а в накопленных веками - тем более!
Всё можно обернуть себе в пользу!
Вэнди Стар• 11 июня 2022
Ответ дляМаТраСы
ну да їм більше 5000 років. але світ сучасний змінився.
изменились принципы ’ добра и зла’?да неужели..
Ответ дляВэнди Стар
ні. жінки стали сильніші, незалежніші.чоловіки слабіші,лінивіші, меньше беруть відповідальності. а жінки в свою чергу розвиваються і роблять так,щоб самій нести відповідальність і спокійно оставатися самій...
якось так
Вэнди Стар• 11 июня 2022
Ответ дляМаТраСы
якось так
вы неправильно трактуете веды..
дело не в независимости...
Ответ дляВэнди Стар
вы неправильно трактуете веды..
дело не в независимости...
поки трактовок вєд не було.
я аналізую, якості людей сучасних в основній массі. виключення є,але їх все меньше.Де дійсно, у чоловіка ті якості чоловіка, а у жінки жіночі..
років через 10 буде мабуть середній род))