inna5577• 12 июня 2022

В брокарде хорошие скидки на косметику.

Может, кому интересно , а то я по привычке на нотино купила, с их двойной конвертацией на 10% дороже вышло, смотрю , а на броке в итоге было бы дешевле на 250 грн.
nikiya• 12 июня 2022
Брокар же наче не працює з початку війни. Там наче повний комплекс санкцій під які вони попали
Горськ• 12 июня 2022
Вибачте,що не по темі,може хто знає,рік лежить картка брокард на 1 тис грн.Її можна якось отоварити?Дякую.
irina2005• 12 июня 2022
Ответ дляГорськ
в Києві ніяк, у мене на 5 тис лежать. Звонила в колл центр, сказали їдьте в Полтаву або чекайте кінця війни. Сроку дії в них немає
LyudaT• 12 июня 2022
Ответ дляnikiya
Працює.
автор inna5577 • 12 июня 2022
Ответ дляnikiya
Сайт работает
Горськ• 12 июня 2022
Ответ дляirina2005
Тільки що набрала на гарячу лінію,почитала тему і згадала про сертифікат,працює магазин один в нас,є можливість
Ksu160576• 12 июня 2022
Ответ дляnikiya
По-перше працює, а по-друге вони українська компанія і у них немає проблем. Проблеми у Letu
Юлинка1• 12 июня 2022
Ответ дляKsu160576
Леонсия• 12 июня 2022
Це російський бізнес, їх власники/бенефіціари росіяни. Зараз росіяни намагаються позбавитись цього бізнесу, бо мабуть не солодко.
Kate33• 12 июня 2022
Працює по передплаті, доставка тепер платна. З Києва в Бровари заплатила 48 грн, замовлення було на 1500
Shady lady• 12 июня 2022
Ответ дляЛеонсия
Я читала, що французи викупили. Чи правда чи фейк ще не розбиралася.
Леонсия• 12 июня 2022
Ответ для Shady lady
Збирались продати їм, але вони ще не отримали всіх дозволів в Україні. Якщо вже здійснили угоду, буде штраф
Ksu160576• 12 июня 2022
Ответ дляЮлинка1
фото
Не достовірна інфо. По реєстру ЄДР вони наші, при чому давно. Колись давно, років 15 назад були рашиківські. А по всьому світу вони дійсно були рашиковські, а тепер французькі.
Леонсия• 12 июня 2022
Ответ дляKsu160576
Інфа достовірна, приналежність бізнесу визначається кінцевими контролерами (отримувачами прибутків)/ бенефіціарами бізнесу, які в них Росія. Я з професійної сторони точно знаю, хто там власник
автор inna5577 • 12 июня 2022
Ответ дляЮлинка1
фото
Наверное, поэтому и скидки такие, распродают
автор inna5577 • 12 июня 2022
Ответ дляKate33
Все равно, дешевле, чем, напр, на нотино
*ZaBaVa*• 12 июня 2022
Ответ дляГорськ
Вы имеете ввиду, в Киеве один работает?
А где, подскажите, пожалуйста
Kate33• 12 июня 2022
Ответ дляinna5577
Так, тому й робила там замовлення, бо різниця в кінцевому результаті була близько 500 грн.
Татьяна -3329• 12 июня 2022
Ответ дляirina2005
В Полтаве ещё работает? Вчера закрыты были
MarinaPA• 12 июня 2022
У меня тоже карточка на 1000, вчера ездила в Республику в Киеве, Гугл показывал, что там открыт магазин, но нет, закрыт.
irina2005• 12 июня 2022
Ответ дляMarinaPA
Я тоже видела в гугле, но позвонила. В Киеве не работают и неизвестно когда начнут.
Ёлк@• 13 июня 2022
В Киеве работают в дрим тауне, сегодня была в тц- они открыты
irina2005• 13 июня 2022
Ответ дляЁлк@
На минулому тижні не працював,висіла об´ява щодо інтернет-магазину