Забагаловка• 12 июня 2022

Казали після родів місячні будуть легкі, а я ніби п’яна

Після пологів пройшло півроку. Ось тільки почалися.. Воно боліти не болить, але ниє і я дуже слаба. Сил нема. Почитала рекомендації вийти погуляти, але водило з коляскою як п’яну. Запитали як кудись пройти я і говорю як п’яна. Падаю, не можу рівно стояти, язик заплітається, жесть. Як з цим боротися? Зазвичай була дика біль перші два дні, а тепер…? А раптом знайомі побачать в такому стані.. сором
Маманя• 12 июня 2022
Ферритин проверьте
Мир Мир Мир!• 12 июня 2022
У мене треті місячні вже стали безпроблемними, як восстановились після других пологів, перші два цикли був капець
Гигиенишвили• 12 июня 2022
Перші місячні після пологів важкі, а потім все добре буде. Просто відлежіться. Зараз ще й жарко - це погіршує стан. І гемоглобін також може бути низький.
Мяо мой мяо• 12 июня 2022
В мене ’після пологів ніяких жіночих проблем не буде’, місячні мало того що такі ж болючі і лишились, так ще в 30+ жару я лежу по двоє суток під ковдрою в вовняних шкарпетках і теплому костюмі, в такому анабіозі і лежу, ні їсти не пити не хочу. Про те що перші дні випадки на робочі дні думаю зі реальним страхом
автор Забагаловка • 12 июня 2022
Ответ дляМяо мой мяо
А за дитиною як дивитеся? Вона кричить, а я розумію, що толком ніяк не можу допомогти…
Чебуратор• 12 июня 2022
У меня до беременности первый день месячных был очень болезненный , могла от боли в обморок упасть . После родов стали не такие болезненные , могу даже без обезболивающих потерпеть
Мяо мой мяо• 12 июня 2022
Ответ дляЗабагаловка
Чоловік дивиться. Він на віддаленому.
Барышня_Смольный• 13 июня 2022
Автор, у вас проблемы с железом. Гемоглобин проверьте, ферритин.
У меня была слабость, но я много крови потеряла, а опыта не было. Сейчас бы я сразу проверила гемоглобин, а тогда с ног падала, еле передвигалась.
Стефанія• 13 июня 2022
Может низкое давление, пейте женьшень или эллеутерококк.