Флюорография гуся• 12 июня 2022
Хто як думає, коли закінчиться війна?
Так хочеться вірити що як найшвидше.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляSanechko
В моєму розумінні ’втрата’ - то і є загибель. А поранені- то є живі, але ніяк не ’ втрата’.
Тоді в вас з логікою біда.
Бо в статті є кількість втрат і окремо кількість загиблих.
Ответ дляiroman
Меня сегодняшний пост Подоляка впечатлил: он вероятно прав, но неужели наше правительство само верит в то, что запад когда-либо предоставит указанное вооружение в таком огромном количестве...
Я думаю не верит. Рычаги давления на нас и на них одновременно. Учитывая протяженность фронта более 1000 км цифры вполне нормальные.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Давайте по чесному. Про розвал рашки з 17 столітня мріють. А вона тількі розширяє свої кордони. Стара Європа лінива і зажрата. Не хоче вона змінювати спосіб життя задля краіни, яку вважає нижчою ніж країна 3 світу.
І як це змінює факт, що війна припиниться після розвалу рф?
Ніяк, значить будуть постійні війни
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляlith_oops
Да. Но мне иногда кажется, что кто-то думает, что бесконечны.... Потому что таким образом мы реально придем к повальному призыву женщин, сиротинцам и вот этому всему...
Щось підказує мені, що так воно і буде. Виплати перекривають. В кого немає коштів поїдуть додому. Бідні люди Европі не потрібні.
Ответ дляЕлена 2016
наверно на этот вопрос нет ответа.... сегодня одна маленькая девочка из Мариуполя сказала мне - я научусь прыгать на скакалке 7 раз подряд и сразу война закончится!! целый день мы с ней прыгали, 4 раза подряд победили и закрепили прыжки, она старается!!! а я .... я почему то ей верю...смотрю на нее и плачу, ее слова Богу в уши....
найприємніше ,що я сьогодні прочитала
Ответ дляtarveldy
Ніяк, значить будуть постійні війни
Возможны варианты. После путлера скорее всего к власти придёт псевдолиберал. Будет своего рода оттепель. Естественно большие потери вооружения приведут к новому наращиванию оборонной мощи. Около 10-15 лет минимум до следующей войны. Имхо, учитывая историю и события сегодня. Это если не развалится. Сейчас планомерно будет идти работа на то, чтоб в конечном итоге виноват во всем был путлер.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Ніяк, значить будуть постійні війни
Рашка не розвалиться. Не тіште себе надією.
А війни, Да будуть. І якщо вірити аналітикам, то після хуйла прийдуть ще гірші.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ще гірші призведуть до кровавих війн всередині країни. Скоріш за все прийде псевдоліберал, який до якогось часу буде робити пом’якшення в режимі і звинуватить в усьому попередників. Будемо бачити.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляtanuwe4ka
Як я хочу в це вірити… Но нажаль. І близько ліберал там не виграє. Там в населення мізки заповнені лозунгами з телебачення. Тому голосувати будуть за того, хто буде захищати їх від Омерики і вести в бій проти западу
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не вірю аналітиким, вони дуже жорстко помилилися, і ця помилка коштує нам дуже дорого!
Світ змінюється і можли все що завгодно
Скільки ще стара Європа ьуде лизати путіну? Рік, два? Молоді це нахер не треба, мусульманський світ теж голову може підняти, ну і азіатські тигри))) Європа одразу після України
Світ змінюється і можли все що завгодно
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Він не виграє. Його виберуть «свої». Робота по дискредитації хуйла вже активно ведеться. Ви не слідкуєте за їх законами, а я потрохи іноді слідкую. Всі наслідки будуть «через хуйла». Пам’ятаєте «товарища Сталина»? Буде щось подібне скоріш за все. Якщо що, то мої припущення. На істину не претендую. Але історія циклічна, як ми бачимо.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У вас складності з перекладом?
Between втрати ( потери )
Killed загиблі (убитые)
Ви хоча б Гугл перекладачем користувались
Between втрати ( потери )
Killed загиблі (убитые)
Between це мiж 🙂
casualty - втрата
/ˈkaʒjʊəlti/
a person killed or injured in a war or accident
Вбитих або поранених, це i мав на увазi автор.
casualty - втрата
/ˈkaʒjʊəlti/
Ответ дляSanechko
Бойові втрати - це сумарно скільки людей перестали мати змогу воювати (поранені, недієздатні або вбиті). Але слава Богу, що ви помилилися в цю сторону, а не навпаки)
Елена 2016• 13 июня 2022
Ответ дляИрашек
найприємніше ,що я сьогодні прочитала
спасибо))) прыгает, учится... пока 4 раза, но уверенно!! так что будет Победа!! говорит, ножки крепкие у Аришки!!!
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляtanuwe4ka
Ви справді вірите , що якісь закони приймаються без дозволу хуйла?
Боротьба проти? Хто? НіЯка боротьба там не ведеться.
Не слухайте Фейгана і іншу піздобольну братію.
Завдяки хуйлу до влади прийшли силовикі.
Сталіна не треба згадувати. Після Сталіна був би Берія, і лише тому, що Берія перейшов дорогу жукову, маршал перемоги втрутився. А за жуковим була армія.
І ще, пригадайте, скікі та «оттепель» продовжувалась? І чому зняли Хрущова. В рашці зараз не командне управління а де факто монархія 20 років
екатерина-137d• 13 июня 2022
Ответ дляnitka83
Так, тільки він же ж ні разочка не збрехав, так? Якраз захопити всю Україну, розділити її, зневірити нас, скорити, щоб голосу проти підняти не могли і є імперська мета пуйла
В смысле захватить и разделить ?
Ответ дляnitka83
Я так розумію, хоче зробити окремі округи або республіки. Днр, лнр уже ж визнав, республіка Крим, хнр з Херсонщини вони планують зробити і т.д. ще якусь фігню придумають. Непотрібна їм Україна як унітарна держава. Моє бачення
Сделают отдельные, а потом присоединят, делов то.
Референдум огласить