Флюорография гуся• 12 июня 2022
Хто як думає, коли закінчиться війна?
Так хочеться вірити що як найшвидше.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляекатерина-137d
Жесть
Может не озвучивают и идёт на самом деле?
Гроші на ленд-ліз закладені в наступний фінансовий рік. Фінансовий рік в США починається в вересні.
Ответ дляКсюшка1983
Як я розумію війна закінчиться тоді коли захоче того США і Британія, я навіть вірю в те що дата вже є. Дадуть все озброєння і орки просто в момент звалять. Питання тепер коли ж та дата, мабудь чекають поки ми максимально їх перемелемо і тоді буде кінець
Ой, кто б уже сказал ту дату, чтоб хоть понимать на что рассчитывать и как строить жизнь...
prozerpina123• 13 июня 2022
Ответ дляSanechko
Ну, не знаю.Чомусь світові новини все менш і менш оптимістичні. Враховуючи , що в день гине ~1000 наших Воїнів
Не гине 1000 людей, а бойові витрати 1000 людей. Це вбиті і поранені разом
prozerpina123• 13 июня 2022
Маю надію, що закінчиться восени.
Вчора наснився сон, що ми підписали капітуляцію... Прокинулась від жаху
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дуже дуже сумніваюсь. Для того, щоб залишитись треба було не брати виплати, не оформлювати 24 §. І починати працювати з першого дня. А так, ви не цікаві для держави. В них нахлібників і з Африки багато вже. Білі голодранці їх не цікавлять.
Так многие уже работают, многие после курсов языка пойдут
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляБуко
Ви закони читали?
В Польші спеціальній песель видають, і легалізація зі Статусом UKR. Укр ви сподіваюсь розумієте що означає?
Німетчина
Защита по § 24 дается на год, при необходимости может быть продлен еще на два года.
Может быть аннулирован с завершением военных действий в Украине
І по всім іншим країнам те саме
Як такі закінчиться війна статус ВНЖ також. І я думаю, що завершать його в кожній країні одним рішенням на всіх.
Німетчина
І по всім іншим країнам те саме
Я думаю что война закончится к весне 2023, возможно будет тактический ядерный удар по Киеву, мир выразит обеспокоенность но ничего не сделает, Европа сцится перед понтами расейской педирации, Европа без рашиского газа не может...совсем, Украина потеряет выход черному и азовскому морю. Мы потеряем процентов 30% территорий востока и юга. Я ОЧЕНЬ ХОЧУ ОШИБАТЬСЯ !!!!
Екатерина27• 13 июня 2022
Ответ дляssaannaa
В процентах потерь вы к великому сожалению не ошибаетесь.
prozerpina123• 13 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви закони читали?
Німетчина
І по всім іншим країнам те саме
Німетчина
І по всім іншим країнам те саме
І що ж означає статус УКР окрім того, що можна працювати, вчитися, лікуватися нарівні з поляками?) І легально перебувати в країні до серпня 2023 не дивлячись на те, коли закінчиться війна? А потім подати на карту і пробути в Польщі ще 1-3 роки.
Ответ дляЕкатерина27
страшная реальность кроет всех мыслящих, нас некому защитить, а против быдлоты рашиской мы не в равной силе, мы другие мы не гниль, мы не приемлем эти методы как и европейцы. Последнее время глядя на карту мира я вижу рашку разорвавшимся фурункулом и гной течет к нам(
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Ви така наївна, аж заздрісно.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляgamachok
Супер! Особливо хор підтримки з мордора у Чаплиги.
Щось цей патрійот сховався на 2 місяці а тепер знов владу поносить, в дусі Медведчукового каналу
Екатерина27• 13 июня 2022
Ответ дляvareshka
Вы имеете ввиду проценты только юга- востока, не всей Украины?
Я имею в виду 30% от общей территории Украины. При максимально благоприятном исходе.