Кумушка• 13 июня 2022

Порекомендуйте спрей для волосся

У мене кучеряве/хвилясте, схильне до сухості волосся. Мене цікавить спрей для волосся, який полегшує розчісування та робить м´якшим волосини. Потрібно без кератину!!! Бо я кучерява. Щоправда, бюджет обмежується 100грн. Я вчора заходила в інтернет магазини, то чи то спреї піднялися у ціні чи то може треба йти на знижках або уцінках шукати. І ще, че реально спрей замінити олійкою для волосся. У мене є: вона пом´якшує та розгладжує, але кучерявість мою не прибирає, але мені й не треба це забирати.
Наращиваю_Интелект_Дорого• 13 июня 2022
Олійкапри температурі вище+15 не можна викориовувати.
А спрей за 100 грн не знаю прям
Сосиска_Втесте• 13 июня 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
А спрей за 100 грн не знаю прям
А почему нельзя?
Латвийские_Номера• 13 июня 2022
За 100 грн не будет ничего хорошего
світоч• 13 июня 2022
https://makeup.com.ua/ua/product/366715/ Порекомендувала перукар. Для мого волосся підійшов.
Наращиваю_Интелект_Дорого• 13 июня 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
А почему нельзя?
Висушує волосся. Олійки для осені зими залишаєм
galy36• 13 июня 2022
Мне оч нравятся спреги гидролаты у девочки беру. Они по 40 гр плюс минус . Пробовала разные.
https://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=406284
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 13 июня 2022
Ось універсальний LAKME, для будь якого типу волосся.
Йде ще як термозахист
Дуже його люблю, тому купую незалежно від того знижка є чи немає. Але звісно, що він дорожчий
Я инженер, меряю от 1• 13 июня 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Йде ще як термозахист
++
автор Кумушка • 13 июня 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Виявляється в мене сироватка з олією макадамії
автор Кумушка • 13 июня 2022
Ответ длясвіточ
А яке волосся?
світоч• 13 июня 2022
Ответ дляКумушка
А яке волосся?
Тонке волосся, жирне при корневій зоні та сухі кінчики
Stepa_nida• 13 июня 2022
Для кучерявого волосся, звичайно, краще комплексний кучерявий догляд без силіконів та спеціальне формування завитку з лів-іном

Але якщо про спрей з хоча б якимось реальним зволоженням - то це Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick Spray Conditioner

Працює на мені краще, ніж всякий там ля біостетик вищого цінового сегменту
Не обижаюсь• 13 июня 2022
Ответ длясвіточ
Непогані продукти цієї фірми, користувалася Бальзамом проти жовтизни і термозахистом. Коли відкривала магазин, розглядала їхню продукцію як додаткову, але вибрала трохи дорожчий бренд
Не обижаюсь• 13 июня 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Йде ще як термозахист
Цей далеко не за 100 грн. Він від суперового бренду 👍