ТриАна• 13 июня 2022

Погундіти

Засмучена, замовила сукню вишиванку, шили на мене два тижні, дорога, прийшла з браком, і такі дирки були в кількох місцях, ну як так і ще запевняють шо нічого страшного не бачать, гроші повернули
Замовила купальник, теж ціна не мала, тут вже настояла на накладному платежі, хоч вони і не хотіли, прийшов з затяжною на грудях
Ніхто не вибачився ні в першому ні в другому випадку, як так і треба
Ви відправляйте речі, не дешеві, як не соромно так поступати
Просто образливо і захотіла виговоритися
Для вас це брак чи ок? Чи то я прискіпливо ставлюсь

Розумію що це не страшні проблеми на тлі війни
Leanna• 13 июня 2022
Странно. Результат не соответствует основным фото
автор ТриАна • 13 июня 2022
Ответ для Leanna
Не зрозуміла, поясніть?
Леска• 13 июня 2022
Класне плаття, теж таке хочк. Воно ж пару тисяч і з дирками ні такого не має бути.
annaannaannaannaanna• 13 июня 2022
Покупайте у крупных маркетплейсов, никогда с ними не было проблем. Тот же Заландо
автор ТриАна • 13 июня 2022
Ответ дляЛеска
Його ціна 6000 грн(((
пицунда• 13 июня 2022
на втором фото просто брак ткани на льне такое бывает просто недосмотрели
Леска• 13 июня 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
Заландо ж сток, тож можливі дефекти як в будь якому стоці.
Чи помиляюсь?
автор ТриАна • 13 июня 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
Справа в тому що це не підробки а офіційні магазини
В тому і мій подив як так
Леска• 13 июня 2022
Ответ дляпицунда
Знаєте анекдот про ’непрокатило’?
автор ТриАна • 13 июня 2022
Ответ дляпицунда
Її шили на мене вони ж повинні дивитись що з тканиною перед тим як шити(((
annaannaannaannaanna• 13 июня 2022
Ответ дляТриАна
В тому і мій подив як так
Купальник скорее всего перемерило куча народу, в этом проблема, крупные рителейры выбрасывают возвраты чаще всего и высылают всегда новое
coloritka• 13 июня 2022
Ответ дляТриАна
Його ціна 6000 грн(((
Дуже гарне
annaannaannaannaanna• 13 июня 2022
Ответ дляЛеска
Чи помиляюсь?
Нет, это не сток
автор ТриАна • 13 июня 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
То треба мати совість перед тим як відправляти до клієнта чи попередите
annaannaannaannaanna• 13 июня 2022
Ответ дляТриАна
Ну вот думают «а вдруг», я так предполагаю
Леска• 13 июня 2022
Ответ дляпицунда
Автосервис. Клиент смотрит счёт и спрашивает у мастера:
— А что за пункт «Прокатило» — 10000 руб?
Мастер:
— Не прокатило? Вычёркиваем…
автор ТриАна • 13 июня 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
Може й так, але ж я наприклад більше в них нічого не куплю(( через таке ставлення
annaannaannaannaanna• 13 июня 2022
Ответ дляТриАна
Они недальновидные просто. А Вы найдёте что-то получше😘
Kess E• 13 июня 2022
Ответ дляТриАна
При нормальному розкладiмають дивитись i тканину i мiсця швiв на предмет чи нема затяжок чи отаких шкрябнутих дефектiв.
ViktoriyaM2013• 13 июня 2022
Ні, так не має бути. Плаття дуже гарне, але то явний брак тканини. На купальнику невелика зачіпка, але якби ж він коштував 300 грн. на це можно було б закрити очі та пробачити.
автор ТриАна • 13 июня 2022
Ответ дляViktoriyaM2013
Прям на чашці на грудях(( буде дуже видно, тай ще ж без малюнка там
Ціна не мала(( повинні дбати про репутацію
ViktoriyaM2013• 13 июня 2022
Ответ дляТриАна
Погоджуюсь
Це негарно та неприємно
иркин• 13 июня 2022
Ви праві
Апель-синка• 13 июня 2022
ой, я когда та у хвалёной Vovk в магазине примеряла пару вещей, отовсюду из швов нитки висели, показываю продавцу, в одной вещи хвосты незакрепленные, в другой... а она мне: это такой пошив, вы придираетесь!
я говорю в смысле придираюсь? вы хотите сказать в новой вещи вот так должны отовсюду нитки торчать?
автор ТриАна • 13 июня 2022
Дякую дівчата, то значить не я прискіпливе стерво))