Реклама окупилась?
Остались довольны?
У кого заказывали?
Я смотрела шаманку, у неё 15 тыс за сторис..но мне она не импонирует как человек.
Остались довольны?
У кого заказывали?
Результат:
вже голосів:
16 (47.06%)
Смотрю ответы
8 (23.53%)
Заказывала, недоволен
8 (23.53%)
Не заказывала
2 (5.88%)
Заказывала, довольна
з Валерією Юрченко магазин одягу , на той час у неї вже був мільйон підписників, але реклама на фоні мільйонників коштувала всього 5000 грн +товар( це десь 4-5 сторіс розпаковка примірка і т д)
Сказати що були здивовані результатом це нічого не сказати, очікували хоча б хорошу активність, а отримали може 20-30 підписок і 5замовлень від сили
Сестра колись брала у Коваля Ігора відправляли йому пахучки в машину і парфуми здається, результатом була задоволена, на той час в нього було десь 70 тис підписників
Ответ дляolga_ran
Вот и я думаю стоит или нет.
У меня брендовая одежда.