Чому, її нам не можуть дати, коли все пораховано вже, що нам потрібно, чому???
Я не можу зрозуміти, як в 21 столітті, таке може бути...
Не вже весь світ, так боїться рашку, не вже не видно, що там кишка тонка, до сих пір мусолять на Луганському напрямку, карта бойових дій, з 15 травня, по сьогодення практично не змінна, але ж цінною - життям наших хлопців ...
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляMarine_29
якщо, всі країни згрупуються, то найдеться...
але ж чи потрібно це їм, це вже друге питання.
питання до окремих держав, точніше їхніх ’еліт’,
бо деякі однозначно розуміють, що чим швидше росію зупинити тим краще для світу. А деякі - не так туплять, як просто куплені чи шантажовані.
Корочка Хлеба• 14 июня 2022
Ответ дляMarine_29
і я не можу зрозуміти це, на початку війни слухала Жданова, так він говорив, що нам потрібно визначитись скільки нам всього потрібно від Западу для Перемоги. Вже визначились і що...
Мы определились ещё ДО подписания ленд лиза.
Были утверждены списки необходимого.
Сейчас, по идее мы получаем то. что дают за спасибо. А задаром все жадничают.
Проблема в том, что ленд лиз очень медленный. То им надо было 2 месяца, то теперь уже 4, чтоб расчехлиться.
Читаю историю 2-й мировой, как США тоже особо не спешила включаться в помощь Британии и тому же сссру.
В нашем случае они тоже очень нерасторопные.
Как говорится - или ишак сдохнет, или падишах, пока их оружие поступит.
Были утверждены списки необходимого.
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляПетрик
Таке враження, що не дуже вони хочуть щоб Україна швидко перемогла. Хочуть ціною українського народу послабити та розворужити рашку.
Україна як сильна держава Європі, а саме Німечинні та Франції не потрібна. Гниди. А в цей час стільки гине нашого народу, цвіт нації, молоді хлопці.
наша надія на Британію
Ответ дляСанька-4b93
А нас є час на виробництво хоча б снарядів, яких не вистачає на фронті. І ось така от думка - дайте нам сьогодні ми хоч щось, а про завтра я подумаю потім, не красить наше керівництво. Хоча, їх вже нічого не прикрасить і не відмиє.
про керівництво то друге питання, в нас мирні люди гибнуть и хлопці із ЗСУ.
Після війни, дуже пагато питаннь постане до керівництва, але ж це після війни.
До останнього українця, як сказав Зеленський, то такі реаліїї такі собі...
Ответ дляMetelitsa
300 РСЗВ?
1000 гаубиць?
З запчастинами і необмеженим БК?
Я часто читаю цей портал
І Вам раджу)
Там статті вузьких спеціалістів, які моніторять інформацію по озброєнню.
Ще ніхто не написав про те, зо десь може бути стільки зброї.
1000 гаубиць?
З запчастинами і необмеженим БК?
Я часто читаю цей портал
І Вам раджу)
Дякую, зараз перегляну статтю.
malinka.ya• 14 июня 2022
Ответ дляMetelitsa
300 РСЗВ?
1000 гаубиць?
З запчастинами і необмеженим БК?
Я часто читаю цей портал
І Вам раджу)
1000 гаубиць?
З запчастинами і необмеженим БК?
Я часто читаю цей портал
І Вам раджу)
Очень странно
Во времена Второй Мировой, по Ленд Лизу шло тысячами и это при отсталых технологиях производства.
А сейчас пару сотен проблема ?
Как-то даже не смешно
А сейчас пару сотен проблема ?
Как-то даже не смешно
Корочка Хлеба• 14 июня 2022
Ответ дляСанька-4b93
Угу, весь світ нам заборгував. І тільки наша влада немає жодних обов´язків, окрім інтерв´ю та промов.
Нехай дупи відривають від мікрофонів та починають робити свою роботу - організовувати виробництво зброї в Україні, планувати заходи економічної безпеки та закуповувати а не просити зброю, коштів допомоги на рахунках достатньо.
В Украине производство оружия сразу становится целью для рашистских ракет. Даже в горах это небезопасно.
Сейчас организовывают СП в Польше.
Санька-4b93• 14 июня 2022
Ответ дляMarine_29
Дуже жаль, що до керівництва країни у вас друге питання, а не перше, як мало б бути.
Це їхні люди гинуть і їх країну шматують, а німцям, угорцям та іншим - своя сорочка ближче до тіла, і це нормальне бажання втримати свій рівень життя.
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляMarine_29
а ви думаєте, в нас є час на виробництво зброї? це потрібно було раніше робити, а не дороги ремонтувати. Зараз що маємо , то маємо. Нам потрібна зброя зараз, а не через 4-5 місяців коли запрацює виробництво нашої зброї
Чому ніхто не пише цю мантру про дороги з цифрами?
За стільки-то км побудованих доріг можна було б виробити стільки -то такої конкретної зброї, чого вистачило б на N (2? 5? 10? ) днів війни ?
Ответ дляMarine_29
Оно не заработает сейчас. Нет возможности материальной, нет времени, скорее всего туда прилетит ракета ещё до запуска линии. Именно поэтому они и стреляют по всем старым заводам.
Ответ дляКорочка Хлеба
Были утверждены списки необходимого.
так з жовтня говорять, що вступе він, але ж це тільки вступить документально, а по факту, хоть би в грудні це було, а можливо будуть відправлять по пару гаубиць, як і зараз, щоб розтягнути задоволення.
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляMarine_29
До останнього українця - цитату можна?
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляmariya59
Британия пальцем не пошевелит, без одобрения США
ну, а США все таки і досі зважає на думку електорату, який на 75%+ на нашій стороні
Твоя мечта• 14 июня 2022
Ответ дляmariya59
Автор, эта статья видимо для Вас - почитайте...
Согласна, чтобы ослабить РФ понадобятся годы, которых нет.
Ответ дляMrs.Ochmonek
До останнього українця - цитату можна?
Вот реальная цитата: « У нас немає вибору. Тому наша війна закінчиться нашою перемогою. Це не війна до останнього українця. Ми не маємо права просто віддати і землю, і людей, які на ній живуть.
Думаєте, нам потрібна земля без людей? Ні! Тому буде перемога. Тому що це наша земля, іншого виходу просто немає, – наголосив глава держави.» Но есть те, которые иначе пишут.
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляtanuwe4ka
Ага, ’просто’ вилучили частку ’НЕ’
Дякую.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Того шо, щоб виробити хоч якусь зброю треба мати заводи, матеріали та дозволи. Чи ви вважаєте, що це так просто - захотів та зробив?
Щодо кількості, НАТО має набагато більше тої зброї, ніж нам потрібно. Але як вже писали, всі вони просто не хочуть нам її давати, хтось боїться, когось купили, а дехто боїться ядерки, бо ймовірність того, що старий підар застосує ядерну зброю і так досить висока, то вона збільшується прямо пропорційно кількості наданої нам важклї зброї
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляВеснушка5
Це дописувач вище вважає, що виробити зброю - це раз плюнути, достатньо просто не ремонтувати дороги
З вами цілком згодна
Ответ дляMrs.Ochmonek
З вами цілком згодна
так, прийшов відкрив цех і лабаєш зброю ))
а потім ввечері прилитить туди, як на дврз до прикладу и не має вже того цеху, це війна і небо в нас не закрите.
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляMarine_29
Так.
Навіть до того, як прилетить, наприклад до лютого 2022 - скільки у нас колаборантів, скільки проросійських на всіх рівнях влади, які легко могли б зсередини це все підірвати? Опзж тільки зараз заборонили, а з 2014 все це лайно процвітало і змінювалось. Скільки складів зі зброєю було підірвано в перші роки після вторгнення 2014...
Шо за кипиш тут на советчице постоянно с этим оружием? Надо ждать ленд лиз, нужно чуть время. А то что сейчас дают, да мало, но и за это спасибо, мог бы вообще никто ничего не давать.
По хорошему ,Украине самой надо было думать о производстве своего оружия, зная какой поидурошный сосед рядом, ну то такое уже…
ИнкаМалинка• 14 июня 2022
Ответ дляFinetouch
100%
8 років керівництво України думало про що завгодно, тільки не про оборонну галузь, а тепер нам весь світ винен
Ответ дляFinetouch
так не тільки тут кіпиш, президент про це те ж говорить, радники теж. По вашому в нас є час, поки ленд ліз вступить?
Кожного дня, 100-200 наших хлопців лягає, давайте порахумаемо, скільки це буду в тисячах, коли ленд ліз вступить в силу на ділі.