После 18• 14 июня 2022
Мне 36 и я растеряла почти всех подруг
Из-за разных жизненных обстоятельств я прощалась одна за одной со своими подругами . Их было достаточно много , мы дружили по 12-15 лет но так сложилось что в какой то период отношения заканчивались . Сейчас у меня три подруги осталось очень близкие , но все живут заграницей , две уехали после войны . Чувствую одиночество и грусть . Это нормально что к этому возрасту теряются люди ? У вас также ?
Зяблик протестант• 14 июня 2022
Була тут тема про подруг, навіть ТГ канал створили, але якось не зайшло спілкування(
Дама_с_караваем• 15 июня 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Бажаю вам здійснити задумане
Ідея хороша, правда трохи фемінізмом затягує)
Дякую, але то ж потрібні кошти, або хоч приміщення, в мене ні того, ні того немає
Ні в якому випадку немає феміністичного підтексту
Просто спілкування для жінок не онлайн, а в реалі, так легше знайти друзів
Формат спілкуванні може бути самим різним , за чашкою чаю, за вишивкою чи на майстер класі по випічці, то вже в процесі самі жінки і обирали б.
А ще обов´язково хотілося б мати толкового HR, психолога, юриста, створити банк речей і багато чого ще.
Є багато жінок які стоять на роздоріжжі, яким потрібно лише трішечки допомогти, підштовхнути у вірному напрямку і в них все буде добре, а без допомоги вони так і будуть топтатися на місці, як я....
Поддакиваю иногДА• 15 июня 2022
Ответ дляДама_с_караваем
А з якого Ви міста?
Дама_с_караваем• 15 июня 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А з якого Ви міста?
Київ
Але ж то не так важливо, в маленьких містечках мабуть ще більше потрібні такі центри
Ділюсь ідеєю, може комусь вдасться створити такий клуб)