Статус Ква• 15 июня 2022

Манікюр на дому. Є підводні камні?

Це якийсь новий спосіб шарлатанства? Знайшла в місті через олх майстра манікюра. Ціни гарні, і роботи на фото мені сподобалися. 2 зупинки від мене. Ок, домовилася на 17 год, мені сказали адресу. Приїхала, набрала спитати який під´їзд і номер квартири. Сказали, почекайте, доробляю попередній манікюр, хвилин 10. Ок, прочекала 30 хв. Набрала знову, вже доробляю, ще пару хв. Ок, ще 20 хв. Дзвоню, вона вибиває. Я уїхала. Що це було? 50 хв прочекати якось забагато. Зараз 20.00, вона не передзвонила до мене пояснити що сталося. Таке враження, що і манікюр мені ніхто не збирався робити, а просто привід кудись заманити.
КрытыхРынков• 15 июня 2022
Я как то ездила но меня впустили.мама в декрете делала .нашла её по олх
А так считаете что вам повезло,не понятная ситуация

Добрый Йиннот• 15 июня 2022
Купа варіантів.
Наприклад, сварка з чоловіком-маргіналом. Жінка все сподівалась, що вгамується, а воно й до інтиму дійшло.
ЗавЛабСнаб• 15 июня 2022
Первый в списке под.камней: ГРИБОК!
ну а потом : сопливые дети, яйценоситель в трусняках ходит при клиентке, маникюрщица пилит ногти и варить борщ или ещё какую жрачку. Ну список можно продолжать. Ну и главное идти в незнакомую квартиру, надо иметь отсутвие серого вещества в черепушке.
Скупой платит дважды.
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Купа варіантів.
Можна було б мені передзвонити мені, хоча б зараз, 3 години минуло.
Класна у вас фантазія ;)
Сорока белобока• 15 июня 2022
Один раз робила на дому - більше не хочу. Майстер дуже акуратний, обробка інструментів на рівні. Але стара захламлена квартира, дуже некомфортно було. А потім сусід буйний почав гатити в двері і так годину 🤪
Добрый Йиннот• 15 июня 2022
Ответ дляСтатус Ква
Класна у вас фантазія ;)
Ситуація ваша настільки обурлива, що тут сценарій будь-якої всратості підійде.
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Первый в списке под.камней: ГРИБОК!
Скупой платит дважды.
Я перед тим ходила теж додому до майстра, їй підняли оренду + коронавірус, і вона перейшла на роботу на дому. Вона виїхала за кордон вже назавжди, купила собі квартиру там. Спілкуємося і досі. Тому про сіру речовину я б поспорила.
Не лише ціна, але і якість мені в оголошенні на фото сподобалася. Не в кожному салоні так зроблять
Безникая• 15 июня 2022
Ответ дляСтатус Ква
Не боiтесь,що типа гепатита занесуть? Краще зi cвоiми iнструментами у перевipeного майстра.Може,Бог вiдвiв
Рюмка ДЗЫНЬ• 15 июня 2022
Я против дома. Была 1 раз. Кошка лазила под ногами, мастер бегала курить на балкон, а я лошара промолчала.

автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляБезникая
Я в гуртожитку жила з дівчиною, працівником санстанції, ви б знали, що в наших салонах робиться, ніколи б туди не пішли
Алина-1240• 15 июня 2022
Ходила несколько раз.обработка инструментов нормальная,пилки одноразовые.но раз попала на многоговорящего мужа мастерицы,пока она мне маникюр делала,ее муж сидел и рассказывал свои перепитии судьбы)))))
Фима Собак• 15 июня 2022
Напишіть їй в вайбер
Радостина• 15 июня 2022
Ответ дляФима Собак
Напишіть їй в вайбер
100%
Що до цих пір сидите під будинком)))
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Моя попередня була розведена, тому я таке навіть уявити не могла. В неї окрема простора гарна чиста кімната, приємна музика. Зачинена від сина і її мами. Ходила більше року
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляРадостина
100%
Що до цих пір сидите під будинком)))
Якщо то її будинок, то вона мене бачила у вікно. Не пройде номер
Радостина• 15 июня 2022
Ответ дляСтатус Ква
То скажіть, що будете в під´їзді на сходах ночувати)))
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляФима Собак
Напишіть їй в вайбер
Не буду, дуже неприємне відчуття склалося. Бажання до неї ще раз йти немає. Просто хочу для себе зрозуміти, що це могло бути і як тепер шукати майстра. фейсбук з відгуками? В салонах відгуки більше про майстрів-перукарів. Колега порадила майстра- її салон повний треш, без вікон, сморід, антисанітарія
Не будь КакСвета• 15 июня 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Первый в списке под.камней: ГРИБОК!
Скупой платит дважды.
Ну, це якщо справді в незнайому. Я ходила до знайомого майстра. У неї окрема кімната в квартирі тільки під манікюр, вона перша від входу у квартиру (до того була інша, у неї будинок в теж окрема кімната). Окремий стіл, сухожар, іменні пакетики для пилочок і бафів клвжнток. Тому з безпечністю десь те саме, що і в салоні. Та навіть з податками те саме, бо вони оформлені як ФОП, просто то в салоні місце орендували, то вдома
Не будь КакСвета• 15 июня 2022
Автор, у Вашій ситуації - добре, що інше вийшло. Хтозна чиї то роботи на фото. І йти а квартиру до незнайомих... Ну, трохи ризиковано.
Я ходила додому до майстрів, яких давно знала. І вони справді облаштовували під це окрему кімнату як робоче місце. От прямо в одної з плазмою, у другої лиш музика. Але в обох і крісла для педикюру були спеціальні, в лампи окремі для манікюру та педикюру і т.д. тобто чоловіки в обох були, але їх у кімнатах, де вони працювали не спостерігалося. Одного я просто знала раніше, ну, а другого вже якось зустріла з майстром у супермаркеті. Ніхто не зазирає, дівчата нормально розділяють робочий і сімейний час.

оксюморон• 15 июня 2022
Ответ дляСтатус Ква
Класна у вас фантазія ;)
Может муж прибил и не может позвонить.
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Я теж так ходила, мені в голову навіть думка не прийшла, що може бути по іншому. Я видно звикла до комфорту вдома, тому не надала значення, що в оголошенні квартира, а не салон. І да, з попереднім майстром я познайомилася в салоні, а вже потім почала додому до неї ходити
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляоксюморон
Может муж прибил и не может позвонить.
Хай живе
Фима Собак• 15 июня 2022
Ответ дляСтатус Ква
Так пробийте її по Гетконтакту та в Гугл. Що видає?
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляФима Собак
Гет контакт просто Іра, Іра М (може манікюр, а може прізвище), мала, Іра сестра, нічого особливого. Але записів дуже мало. Гугл нічого не видав.
Фима Собак• 15 июня 2022
Ответ дляСтатус Ква
Зрозуміло
автор Статус Ква • 15 июня 2022
Ответ дляФима Собак
Зрозуміло
Але за ідею дякую, я тільки після вашого допису глянула. Тепер буду дивитися ще й там
Миледи• 15 июня 2022
У моего мастера студия маникюра в квартире , но там не живет, все переоборудовано , и сухожар и все ок. Прохожу через консьержа в жилом доме. Там целый этаж под офисы вообще