Vika Jorja• 16 июня 2022

Виплати ВПО

Підкажіть будь-ласка, якщо я ВПО з дитиною,подавала реквізити для виплати,ще потрібно якусь заяву писати на виплату?
Yana_pl• 16 июня 2022
Виплати допомоги від держави? Чі які виплати?

Senia2207• 16 июня 2022
Заявления было два ,одно на ВПО ,второе на получение выплат ,в нем и указаны реквизиты
автор Vika Jorja • 16 июня 2022
Ответ дляYana_pl
Так,від держави
далана• 16 июня 2022
Спочатку писали заяву на ВПО. В той день, коли отримували довідку написали заяву на виплати з реквізитами
автор Vika Jorja • 16 июня 2022
Ответ длядалана
Так реквізити подавала,ксерокс
далана• 16 июня 2022
Ответ дляVika Jorja
Так реквізити подавала,ксерокс
Ми ці реквізити вписували в саму заяву. Може у Вас інакше якось
автор Vika Jorja • 16 июня 2022
І в заяву і ксерокс подавала

Юлія198к• 20 июня 2022
Добрий день підкажіть будь ласка,я Багатодітна мати подавала на ВПО документи, довідку получила ,а гроші ще не получила подавала 9.04.2022 що мені робити.
автор Vika Jorja • 20 июня 2022
Ответ дляЮлія198к
Мабудь чекати як і всім(
Вита-5745• 23 июня 2022
Доброе утро подскажите пожалуйста если я являюсь ВПО а мой город входит в перечень городов где ведутся боевые действия почему не выплачивается помощь?