Ася -8355• Изменено 16 июня 2022

Чому депутати, можновладці і їхні любі синочки не ідуть воювати?

Вони такі ж громадяни України як і наші чоловіки. Чи щось помінялось і це не так??? Чому наші чоловіки повинні гинуть коли інші набивають собі кармани на їхній крові. Будьте ви прокляті і ваші діти, внуки, правнуки до сьомого коліна, (ті хто розв´язав цю війну і хто зараз на ній наживається) А наших чоловіків забирають погибати. Їм вигідна ця війна от вони її і затягують пас...уди. А всі мовчать і не кажуть що треба уже і депутатів відправляти. Гуляють собі спокійно, свята влаштовують, пікніки, тури відкрили на відпочинок, роблять ремонти. ЯК МОЖНА? Мені боляче на це дивитись. Чому команда Зеленьського не пішла воювати а ховаєть і кривляється із-за вугла, тим самим ще більше розпалюючи війну. А ще коли наші хлопці ідуть відвойовувати Донецьк, Донбас, Луганщину і т.д. і там знаходяться такі гниди які здають їхні позиції. В воєнкоматах твориться безлад ті що можуть воювати відкупляться а інших які хворі, хто зовсім не служив в армії і не тримав зброю в руках, в кого маленькі дітки по троє і більше і він єдиний кормилець бо мама через проблеми зі здоров´ям не може вийти на роботу забирають і при чому кидають майже не вчених на передову ще й кажуть це ваші проблеми що ви не вчились. ЩО ЦЕ ЩО ЗА ХАОС ТВОРИТЬСЯ В ЦІЙ КРАЇНІ І В ЦЬОМУ СВІТІ!!! КОЛИ ЦЕ НАРЕШТІ СКІНЧИТЬСЯ!!! ПРИПИНІТЬ НАРЕШТІ ЦЮ ВІЙНУ ПОВЕРНІТЬ НАШИХ ЧОЛОВІКІВ ДОДОМУ!!! Я звичайно вибачаюсь що покидала все до купи. І нехай мене забанять, закидають камінням, заплюють. Така моя думка НАКИПІЛО УЖЕ.
Yog-Sothoth• 16 июня 2022
Ви як вчора народилися.
Байдуже• 16 июня 2022
вони ж інваліди всі
Люблю море• 16 июня 2022
Как детский сад. Потому что у них власть и деньги. Всегда так было и будет.
Счастливый магазинчик• 16 июня 2022
У них плоскостопие 🤷
Vetas78• 16 июня 2022
Хорошая тема
Татьяна-bfd8• 16 июня 2022
Вы не туда о прекращении войны орете. Надо в Кремль.
Не ангелы• 16 июня 2022
остановитесь со своими прокленами! Не все могут воевать, их не так много тех депутатов и их детей и некоторые идут. и кто то да должен работать!
Svetrise• 16 июня 2022
1000%
да кто нас услышит..
Соната любви• 16 июня 2022
’Поки що воювати не збираюся’, - актор студії ’Квартал 95’ Кошовий.

Актор студії ’Квартал 95’ Євген Кошовий заявив, що поки що не збирається боронити Україну зі зброєю в руках.

про це він розповів в інтерв´ю програмі ’Зірковий шлях’ і пояснив, що мало принесе користі в боях, адже не має навіть мінімальної військової підготовки.

’У мене ніяких навичок нема. Мене у перший же день ловить снайпер і стріляє. І чим я допоміг країні? Нічим. Тільки те, що хейтери будуть хайпувати на цьому і казати: ’Слава Богу він помер...’ та давай гулянки влаштовувати. Ні-ні, я поки що не збираюся’, - сказав Кошовий.
Julia 2020• 16 июня 2022
так может создать петицию ? вряд ли власть читает советчицу
Татьяна-bfd8• 16 июня 2022
Да. Сразу в рашу свою петицию отправляйте.может ботоксный услышит ваши вопли и сразу всех орков заберёт с нашей земли. План отличный
Соната любви• 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
да, кто кто должен работать- воровать бабло и обустраивать себе сытую жизнь.
Black Umbrella• 16 июня 2022
У вас претензии только к команде Зеленского? А к команде Порошенка, к командам Тимошенчихи и Голоса — всё ок, им не надо?
Не ангелы• 16 июня 2022
Ответ дляСоната любви
не заглядывайте в чужие карманы. Кто то должен и работать, что мы могли существовать
Na kablukah• 16 июня 2022
Знаете такую пословицу:пани сваряться, а в холопів чуби тріщать’?
Кто ж свою деточку отправит,с высокой вероятностью на верную смерть?
автор Валерия-8355 • 16 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Удалено администрацией...
Не ангелы• 16 июня 2022
Ответ дляВалерия-8355
Удалено администрацией...
а що не так з його командою?
Black Umbrella• 16 июня 2022
Ответ дляВалерия-8355
Удалено администрацией...
Так если ко всем претензии, то почему только команду Зе упомянули? А кривляется там кто? По-моему все делают свою работу, законы принимаются, в мирной части страны всё работает, ничего не остановилось.

У вас конкретно какие претензии? Что войну должны закончить? Как именно? Ваши варианты есть или только покричать?
Соната любви• 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
ага, за наш счет шиковать.
всю власть гнать нужно на фронт.
FuntikS• 16 июня 2022
пост провокация против зеленского. Пусть идут воевать те, кто 30 лет до нео были, Кравчук сдох, а должен быть в окопе, ведь он с Медведчуком был в одной партии. Мне противно, что Украина - это страна мифов всех паскуд уважали то до войны. Янека выбирали, опзж, томаса порошенковича. Почему у нас честные, нормальные люди не были в почете? Чем большее падло, тем он выше во власти.
Julia 2020• 16 июня 2022
Ответ дляVetas78
Хорошая тема
посмотрим закроют или просто удалят
Решка7777• 16 июня 2022
Ответ дляВалерия-8355
Удалено администрацией...
вони не помітили. Конча заспа-безпечне місце(
Vasilina7755• 16 июня 2022
Бо вони не дурні
Елена1265• 16 июня 2022
Не хотят
Соната любви• 16 июня 2022
Ответ дляВалерия-8355
Удалено администрацией...
для них как раз это и есть шоу, за которое они еще бабло себе получают.

Вашингтон предлагал Киеву бить тревогу, рыть окопы и эвакуировать людей еще за год до российского вторжения. Однако президент Владимир Зеленский не принял эти предложения.
Путь, который предлагали нам – бить в колокола, рыть окопы, вывозить людей из государства. И это нужно было делать за год до вторжения. Я считаю, что был неправильный. Потому что сеять панику в нашем обществе не надо. Все это ударит по финансовой ситуации,
Мы поняли, что стоимость нашей валюты упадет, а деньги людей и компаний уйдут из страны. И я думаю, что были большие риски’, – рассказал Зеленский.
автор Валерия-8355 • 16 июня 2022
Ответ дляJulia 2020
Це було б добре а краще всим жінкам зібратись і не пускати чоловіків на смерть. Нехай уже починають діяти розумно. А не так: ми випросимо зброю вижинем хлопців а там як буде.
Байдуже• 16 июня 2022
не,ну хоч депутати,то мужики...а вот сини малі,дивлюсь на свого сладулю,вистражданого та виколиханого....краще сама піду (в мене ще малий,три рочки)
WomAnn• 16 июня 2022
Вы что думаете, что они вас тут читают?
Елена1265• 16 июня 2022
Я не пойму одного, если ваш муж так не хотел воевать, и вы не хотели, что об воевал, зачем он ходил в военкомат? На что надеялись?
Санька-4b93• 16 июня 2022
Ответ дляJulia 2020
Петиция - отправить детей депутатов на войну?
Ну, создайте