Ася -8355• Изменено 16 июня 2022

Чому депутати, можновладці і їхні любі синочки не ідуть воювати?

Вони такі ж громадяни України як і наші чоловіки. Чи щось помінялось і це не так??? Чому наші чоловіки повинні гинуть коли інші набивають собі кармани на їхній крові. Будьте ви прокляті і ваші діти, внуки, правнуки до сьомого коліна, (ті хто розв´язав цю війну і хто зараз на ній наживається) А наших чоловіків забирають погибати. Їм вигідна ця війна от вони її і затягують пас...уди. А всі мовчать і не кажуть що треба уже і депутатів відправляти. Гуляють собі спокійно, свята влаштовують, пікніки, тури відкрили на відпочинок, роблять ремонти. ЯК МОЖНА? Мені боляче на це дивитись. Чому команда Зеленьського не пішла воювати а ховаєть і кривляється із-за вугла, тим самим ще більше розпалюючи війну. А ще коли наші хлопці ідуть відвойовувати Донецьк, Донбас, Луганщину і т.д. і там знаходяться такі гниди які здають їхні позиції. В воєнкоматах твориться безлад ті що можуть воювати відкупляться а інших які хворі, хто зовсім не служив в армії і не тримав зброю в руках, в кого маленькі дітки по троє і більше і він єдиний кормилець бо мама через проблеми зі здоров´ям не може вийти на роботу забирають і при чому кидають майже не вчених на передову ще й кажуть це ваші проблеми що ви не вчились. ЩО ЦЕ ЩО ЗА ХАОС ТВОРИТЬСЯ В ЦІЙ КРАЇНІ І В ЦЬОМУ СВІТІ!!! КОЛИ ЦЕ НАРЕШТІ СКІНЧИТЬСЯ!!! ПРИПИНІТЬ НАРЕШТІ ЦЮ ВІЙНУ ПОВЕРНІТЬ НАШИХ ЧОЛОВІКІВ ДОДОМУ!!! Я звичайно вибачаюсь що покидала все до купи. І нехай мене забанять, закидають камінням, заплюють. Така моя думка НАКИПІЛО УЖЕ.
IrinnkA• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
пост провокация против зеленского. Пусть идут воевать те, кто 30 лет до нео были, Кравчук сдох, а должен быть в окопе, ведь он с Медведчуком был в одной партии. Мне противно, что Украина - это страна мифов всех паскуд уважали то до войны. Янека выбирали, опзж, томаса порошенковича. Почему у нас честные, нормальные люди не были в почете? Чем большее падло, тем он выше во власти.
А, то есть надо старых гнать, пока молодые концерты давать будут?
herba fresca• 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Вы лично всех проверили?
Не смешите.
Кто конкретно воюет из депутотов и прочих чиновников? Кто погиб на фронте?
Галина_Киев• 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
остановитесь со своими прокленами! Не все могут воевать, их не так много тех депутатов и их детей и некоторые идут. и кто то да должен работать!
ну да только они должны работать... остальным не нужно...
Я конечно против прокленов, но автор права в том что у нас выборочный закон, собрать два взвода с детей мажоров и депутатов, отправить на передовую... и войну б закончили мгновенно. А так им наплевать на тех кто там, они для них никто... губнут, да гибнут... а они трепятся по ТВ... А это сотни искаленных судеб в день, разрушенных семей и детей сирот...
Oksana0612• 16 июня 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Так деякі и во Львове его ждут. Просто очень тихонько. Отдаём им ещё и Львов? Говна везде хватает
Хіба ті, що ’евакуювалися’ , львів´яни ні.
Татьяна-bfd8• 16 июня 2022
Ответ дляOksana0612
А вы за каждого знаете?
JR-88• 16 июня 2022
Вообще-то это неправда.
Полно депутатов и их родственников на передовой.
Штуша• 16 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Так если ко всем претензии, то почему только команду Зе упомянули? А кривляется там кто? По-моему все делают свою работу, законы принимаются, в мирной части страны всё работает, ничего не остановилось.

У вас конкретно какие претензии? Что войну должны закончить? Как именно? Ваши варианты есть или только покричать?
Ну что вы в самом деле, не понимаете: ’нужно просто перестать стрелять!’ (с) Всё
Oksana0612• 16 июня 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
А вы за каждого знаете?
Нащадки КГБістів або виздихали або виїхали або доживають з деменцією. Знаю за кожного.
mkuliza• 16 июня 2022
У них в собственности несколько десятков млн рабов, зачем им это? Кошевого слышали? Что не ясно вам сказал? Поэтому мой муж не пойдет воевать. Кто покладистый раб, вперёд
Штуша• 16 июня 2022
Ответ дляВалерия-8355
Я не думаю що нас взагалі десь читають їм на нас наплювати от і кажу що пора збиратись жінкам і бить в дзвони.
1. А чого саме ви хочете добитися? Відправити депутатів на війну? Угу, їх у нас аж 450 штук. Але добре, нехай ідуть.
2. Чи будете вимагати припинення війни? А як саме ви пропонуєте це зробити?
3. І хто виконуватиме? Ми ж усіх можновладців на війну відправили, не забувайте
Еленнн• 16 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
та ви шо???
А как же без шоу «Повернення Гетьмана» обошлось?
шоу «Повернення Гетьмана»... https://petition.president.gov.ua/petition/141184
автор Валерия-8355 • 16 июня 2022
Ответ дляШтуша
Якби вони пішли ні війну. Війна закінчилася швидше їм вигідно її затягувати де ж вони ще зможуть так заробити? Як не на нашій крові.
Lina 75• 16 июня 2022
Друг нашего президента заявил, что он не умеет воевать и пАтАму не пАйдет.
Все понятно? Им можно, а нашим нИзя. Они ж доили Украину и украинцев , уморились бедные, взяли перерыв.
А вообще скажу, ну Вы же не маленькая, понимаете в чем дело. И
Lina 75• 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Как это не так много депутатов?
А по областям...
Оооо, их наберется туева туча, вот только эта туча воевать не будет, иначе кто ж красть буде то?
ДонаФлор• 16 июня 2022
Ответ дляСоната любви
’Поки що воювати не збираюся’, - актор студії ’Квартал 95’ Кошовий.

Актор студії ’Квартал 95’ Євген Кошовий заявив, що поки що не збирається боронити Україну зі зброєю в руках.

про це він розповів в інтерв´ю програмі ’Зірковий шлях’ і пояснив, що мало принесе користі в боях, адже не має навіть мінімальної військової підготовки.

’У мене ніяких навичок нема. Мене у перший же день ловить снайпер і стріляє. І чим я допоміг країні? Нічим. Тільки те, що хейтери будуть хайпувати на цьому і казати: ’Слава Богу він помер...’ та давай гулянки влаштовувати. Ні-ні, я поки що не збираюся’, - сказав Кошовий.
Хоть бы не так открыто признавался в том, что ссыкло... Типа от него здесь есть какая-то польза. Урод.
Басина• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Не чули? Ленд лиз порошенко получил, каждый блок пост обеспечил, он и войну выиграет
Не розумію вашого паяцнічання. Порошенко багато робить для ТРО і ЗСУ. Але до чого тут він? Пост про депутатів.
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляБасина
парашенко страну развалил, он не хотел реформ, он их имитировал, потому после войны его может ждать тюрьма, ведь он хотел избавиться от Саакашвили, который критиковал этого лжеца
Басина• 16 июня 2022
Ответ дляherba fresca
Не смешите.
Вище є приклади
Басина• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Це ваша особиста думка. У вас є докази - садіть.
До Саакашвілі ще більше питань.
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
прочитала недавно декілька постів 6-річної давнини про Саакашвілі, чим же він так не вгодив тодішній владі, так там прихильник Порошенка через слово - ’клоун Саакашвілі’, ’наркоман Саакашвілі’,
прояснила для себе:
кожен, хто є конкурентом порошенка - автоматично ’клоун і наркоман’
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляБасина
До речі, з ЄС і Голосу на фронті найбільше депутатів.
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляБасина
піариться він багато, а робить в сотні разів менше, ніж міг би
Басина• 16 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви відслідковуєте, скільки він робить? Я - так. Якщо для когось це піар, най буде так. Хай піариться на здоров´я, і побільше. Он недавно пікапи і броніки напіарив для ЗСУ.
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
прояснила для себе:
так и есть, этот человек абсолютно циничный и бессовестный, с ним никогда нельзя найти общее, так как он просто кидала и предатель, и думает лишь о себе. Мне Зеленский тем и понравился, что сразу отверг союз с порохом и сказал, что с ним не о чем договариваться, он предаст, и руку жать смысла нет. В то время такая гнилая и грязная политика считалась нормой, да и порох всю жизнь в политике, он там со всеми перетерся и миллион раз перекрасился, изменений он точно не хотел, помню, как при нем все делалось не благодаря ему, а вопреки, с помощью давления общества. А он упорно упирался изменениям, ставил везде коррупционеров, к примеру, того же Шокина.
katshmat• 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Упаси Бог работать как наши депутаты. Война закончится когда они все на фронт отправятся и там згинут.
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляБасина
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
я Зеленського теж не сприймала до осені 2021, але в час Х він показав себе як патріот, і думаю, що це щиро
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляДонаФлор
можливо, від нього є користь матеріальна
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Просто порошенка крутит от зависти, что он не на месте Зеленского, порохоботы даже во время войны воюют внутри страны за своего царя, зато он где-то кому-то броники купил. А стоило ли доводить страну до войны? 30 лет тут воровать.
14052• 16 июня 2022
Гірка правда 😭😭😭