Доброго дня!Підкажіть будь ласка із власного досвіду і практичності.Яку купити краще валізу розмір та країна виробник,бренд та матеріал,бо розгубилися.А можливо і магазин.
Думаємо про розмір S та М і щоб довше служили.
Дякую за відповіді які чекаю.
Дякун
Дякую за відповіді які чекаю.
Дякун
Розмір С можна везти як ручну кладь, але обмежено по вазі. Я в С можу скласти речі на 2+1 на 3-4 дні. По вазі в ручну кладь не пройде)))
Тому або М на кількох для перельотів в багаж здавати, або кожному С і можна в ручну кладь.
Мені подобаються валізи на 4 колесах, поліпропіленові. Зараз маємо Американ Туристер
NikNeim-b3b7• 16 июня 2022
У мене wittchen є набір з трьох валіз з міцної тканини, і дві сумки для ручної кладі. Якість подобається.
Ответ дляБасина
Дякую за пораду.
Ответ дляNikNeim-b3b7
Дякую.
Gitelnitsa• 16 июня 2022
У нас средние, но как-то один больше получился. Wittchen меньше, Roncato больше. Хватает на двух человек с обувью.
Ответ дляNikNeim-b3b7
Використовую частіше середню і маленьку валізи, велика дуже велика.
Дякую.За пораду.
Ответ дляfloxey
S для ручної поклажі, але не у всіх авіакомпаніях, у деяких лише XS можна або взагалі без неї.
Для багажу або поїздки наземним транспортом універсальний розмір М. Він достатньо місткий і при цьому не громіздкий.
Дякую.