Екатерина27• 17 июня 2022

Конкурс Евровидении 2023 в Украине провести не смогут. Отдают Великобритании.

автор Екатерина27 • 17 июня 2022
Ответ дляSanechko
....хай би приїхали і побачили нашу біль всі ті, хто зараз розказує, що вони втомилися від інформації про війну в Україні. Св@лота
Вчера ж приезжали. Макрон впечатлился. Больше вроде никто
Zelenkа• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
Но ведь ещё 2 недели назад весь телеграмм писал о том, что Украина уже начала подготовку к проведению конкурса. Вопрос, к чему всё это шапито?
Попилити бабло на бюджеті організаторів Євробачення) Скільки ж там вже встигли ’освоїти’.
Sanechko• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
Та то фальш. Не більше. А коли поважно- то самі українці і є винуватцями всіх теперішніх жахів. Оті, які кричали ’ раша, спасі і памагі. бо тут бандеровци’. Прийшла раша. Орущіє швиденько змилися за кордон або на ЗУ, а ’бандерівці’ змушені боронитися та гинути
Did Panas• 17 июня 2022
От мені одне цікаво. Усі, хто пише, що Україна виграла через війну, поясніть мені одну річ. В Україні війна з 2014 року, чому тоді у 2014 році не виграла Євробачення Марія Яремчук, потім - Гайтана, Оторвальд, Меловін? За Вашою логікою вони всі повинні були виграти, особливо Марія Яремчук. Але ні, деякі з них навіть у топ-10 не попали.
Фантасмагория• 17 июня 2022
Британия нам помогают, пускай проводят
Фантасмагория• 17 июня 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Ви серйозно вважаєте, що без політичного підгрунття вони зайняли б те саме місце? Я впевнена, що вони навіть в п´ятірці не були б.
Победителей не судят. Так-то!
Tata_F• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
Наши выступили хорошо, но ведь все понимают, что это скорее отдать нам дань уважения. Тем более, что сразу было понятно что у нас нет никаких шансов на проведение конкурса у нас в след году.
Т.е. когда голосуют надо думать про то, есть ли шанс на проведение конкурса?
Наши выступили хорошо. Первое место - это в том числе выражение поддержки наи другими странами.
А где будет проведен конкурс в следующем году, вопрос для нас не принципиальный
roksinata• 17 июня 2022
Ответ дляDid Panas
Тому що зовсім інші масштаби війни були і розголосу. Виграли наші і молодці, але реально без війни вони б не здобули першого місця, що було видно навіть по голосуванню.
Did Panas• 17 июня 2022
Ответ дляroksinata
По якому голосуванню?
roksinata• 17 июня 2022
Ответ дляDid Panas
По якому голосуванню?
Спочатку 4 місце від жюрі, а потім рекордне число від глядачів. Ви реально думаєте що наші виступили на стільки шикарно щоб отримати від глядачів таку кількість балів?
Did Panas• 17 июня 2022
Ответ дляroksinata
Я навіть не сумніваюсь, що наші сподобались, там пісня складна і номер символічний. Я вже тут писала, що наші по просмотрах в ютубі були лідери із самого початку (ще коли не було фіналу). Люди не будуть дивитись те, що їм не цікаво.
Так само можна написати, що Італія, Ізраїль і всі інші країни виграли не чесно. Виграє завжди хіт. Не війна і не політика.
Did Panas• 17 июня 2022
Манескін у минулому році також 4 місце був у суддів і це не завадило їм виграти. Ще скажіть, що й вони не чесно виграли.
roksinata• 17 июня 2022
Ответ дляDid Panas
В тому і проблема, ця пісня не є хітом і за неї забули відразу після Євробачення. Є знайомі в різних країнах? Спитайте як часто вони її чули в радіо після фіналу і чи тепер цю пісню хтось слухає. Перегляди на ютуб теж лише через ситуацію в Україні.
roksinata• 17 июня 2022
Ответ дляDid Panas
Він отримав від глядачів приблизно 60% від тієї кількості що дало жюрі, а Україна отримала приблизно 240%. Не будь це через війну, наша пісня тоді б щонаймій місяць не сходила з першого місця топ 10 в світі.
kvitanka• 17 июня 2022
Ответ дляNata.t.1970
Автор,откуда Вы взяли эту новость?
Я наоборот,в Тканалах читала,что уже по-тихоньку стали готовиться к проведению у нас
Уже по национальному радио сказали
СанечкинаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
Вот
Правило Мужик сказал-мужик сделал здесь не работает)
автор Екатерина27 • 17 июня 2022
Ответ дляDid Panas
А Джамала вы забыли? В 2016 выйграла. Хайпонула на теме Крыма и татар и выйграла. Вы хоть одну ее песню кроме 1944 можете вспомнить и напеть?
Nata.t.1970• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
Автор,вот последнее сообщение
kvitanka• 17 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Не цікавлюсь Евробаченням - а хто зайняв друге місце? І чому саме Британії треба передавати право проведення? Можна ж просто найближчій країні-союзниці - Польщі наприклад, чи країнам Балтії?
Британія зайняла друге місце
koreshk9• 17 июня 2022
Це було очевидно, що конкурс пройде у Великобританії під українським прапором я одразу розуміла. Чому? Да тому що небезпечно у нас проводити різні конкурси поки війна, а у те, що вона закінчиться в найближчі півроку-рік шансів мало
koreshk9• 17 июня 2022
І це далеко не вперше на Євробаченні, коли перемагає одна країна, а наступного року з різних обставин конкурс приймає інша. Не на часі зараз такого масштабу конкурси в Україні. Це правильне рішення
Безимени890123• 17 июня 2022
Ответ дляroksinata
Що ви хочете почути? Що ви праві? Що пісня лайно? Хто вас має переконати, як ви на любі докази тулите своє бачення. У вас є своя думка, дуже добре, маєте на неї право, так, як і опоненти. То і не роздувайте ніздрі даремно. Візьміть собі цукерку за свою принциповість.
Не чіпай - вб ю• 17 июня 2022
Ответ дляNatalia Salkova
Вы нормальная вообще???? какой цирк??? Или ещё скажите что наши плохо выступили, как циркачи.............
Ну що воно ще може написати? Вже не знає чим ще принизити українців, чучело
IrinnkA• 17 июня 2022
Ответ дляSara-a
Это было ожидаемо.
К нему же заранее нужно готовиться, даже если война закончится к осени.
Нам не до проведения конкурсов будет
К середине зимы она закончится, а не к осени. Это вообще нереально
IrinnkA• 17 июня 2022
Ответ дляNata.t.1970
Автор,откуда Вы взяли эту новость?
Заявил оргкомитите Евровидения официально. Наши пока не комментируют
IrinnkA• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
Я как раз очень адекватно и трезво смотрю на ситуацию. И наверное одна из первых тут, кто писал сразу что все это надолго и закончится не так радужно как все думают.
Закончится куда радужнее чем могло быть. А вот то что за 2 недели или 2 месяца не закончится было ясно. Хйло отступать не будет, скорее сдохнет
IrinnkA• 17 июня 2022
Ответ дляKaterina_Knows
аа, подруга тбастарда, майнкрафта, николаевской жени и верано2020.
тогда понятно.
Вот я верано2020 не знаю еще. Кто это?
IrinnkA• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
У меня позиция человека, который не верит в розовые сопли. И да, я готовлю себя к разным сценариям. Мне так легче будет принять. А вот как будут принимать реальность те, кто свято верит в победу аж до возврата Крыма, мне непонятно.
Прикол в том, что их вера станет рнальностью, так что не стоит переживать
akulla• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
Вообщем, у всех свои мнения. Я просто добавила сюда новость. Мое мнение- что все правильно, надо было сделать так сразу после объявления результатов.
Ви недочитали. Не ми віддаємо, а на не дають провести.
Jsolo• 17 июня 2022
Ответ дляЕкатерина27
Я считаю более чем адекватным. Ещё адекватнее были бы получить 2 место и не устраивать цирк. 2- тоже почетно.
Божеее, яке кончене