Ksu160576• 17 июня 2022

який курс євро при розрахунку гривенною картою?

потрібно у Німеччині розрахуватись євро з гривневої карти, який буде курс?
symbol• 17 июня 2022
Такий, як вказано у вашому банку для карт

bananos• 17 июня 2022
Зранку і в обід курс може бути різним.
Сьогодні
итн• 17 июня 2022
Каждый банк устанавливает свой курс. Посмотрите для вашего банка курс для оплаты картами. Также имейте в виду, что по этому курсу сумма в гривне будет заблокирована на счете, окончательный курс операции вы узнаете в день завершения операции, а это обычно через пару дней. Т.к. курс каждый день меняется, сумма блокировки и сумма списания будут отличаться.
автор Ksu160576 • 17 июня 2022
Ответ дляитн
супер дякую! мій банк мене запевняє, що курс НБУ, а мені не віриться
итн• 17 июня 2022
Ответ дляKsu160576
Нет, однозначно не курс НБУ. Проверено лично)
symbol• 17 июня 2022
Ответ дляитн
В Приват і моно курс фіксований, без додаткових списань
автор Ksu160576 • 17 июня 2022
Ответ дляитн
вірю, тому і перепитала тут