Добрый день. Переезжаем в Германию
Дочке 7 лет, планировали в Украине идти в первый класс
Теперь не представляю как она будет учиться в школе без знания языка. Про оформление документов вообще молчу
Девочки у кого какой опыт со школой, поделитесь
Заранее спасибо!
вчіть мову прямо від сьогодні. навчання буде, якщо дитині вдасьться швидко соціалізуватись. 1ий клас і так переломний для діток,а тут ще й нове усе.з бонусів- ваша ж на рік старша буде?
загалом,без знання мови, самі розумієте.я була здивована, що німецькі діти булять саме за незнання мови(вже 2 таких випадки знаю).це дуже дивно, бо загалом суспільство толерантне. але мова таки має значення..