ГейСюда• 18 июня 2022
Школа оффлайн в спокойных регионах , согласны отпустить ребенка?
Результат:
вже голосів:
66 (42.86%)
Да
61 (39.61%)
Нет
27 (17.53%)
Не определилась
Гидроусилитель руля• 18 июня 2022
В моем очень спокойном городе, школа ребенка, впритык к серьёзной известной части, поэтому боюсь.
вАлнуюся сильнА• 18 июня 2022
Якщо не у школу, то один вдома.
Питання- у якому випадку безпечніше?
А в яких регіонах наразі безпечно?
Питання- у якому випадку безпечніше?
А в яких регіонах наразі безпечно?
Пингвинчик сизокрылый• 18 июня 2022
Звичайно ні, бомбосховищ в школі нема, та і нема сенсу там сидіти , замість уроків
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Якщо не у школу, то один вдома.
Питання- у якому випадку безпечніше?
А в яких регіонах наразі безпечно?
Питання- у якому випадку безпечніше?
А в яких регіонах наразі безпечно?
ЗУ, центр
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ дляKvitkaliliia
А де в Україні спокійні регіони?
Мабуть там, же більша частина переселенців. Живуть спокійно, кафе, підприємства працюють, життя триває. Є такі.
КоКоКоКоКоКо...• 18 июня 2022
Ми з ЗУ і відпустила би і ні.Хоча до школи не далеко 15 хв.але все одно стрьомно.
После 18• 18 июня 2022
Так, додатково облаштовуємо укриття, що б діти не просто сиділи, а займалися. Так якась мразота настукала в батьки СОС. Ну їдь до Європи, не здавай гроші, а ось ні, треба ж нагадити .
вАлнуюся сильнА• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
ЗУ, центр
Тоді ні... Ми в іншому місці.
Але ЗУ то також поняття широке. Останнім часом і їм дістається
Мне без сахара• 18 июня 2022
Мы живём в Трускавце сейчас, с сентября дети пойдут в школы. У меня соседка из Киева, записала уже сына в гимназию тут.
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тоді ні... Ми в іншому місці.
Що саме дістається? Усі мої знайомі там мешкають. Все ОК. По підвалах не бігають.
13чудоСВЕТА• 18 июня 2022
На этой неделе в чате класса сбросили заполнить форму.
Я написала очно.
А как оно будет не знаю.
Я написала очно.
А как оно будет не знаю.
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ дляМне без сахара
Соседи в Виннице доходили в школу. Все нормально.
Гороховая• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
В яку школу? Приватну? Державні всі дистанційно закінчували.
Nebahat Gunay• 18 июня 2022
Днепр, в форме выбрала дистанционно, вы разве не понимаете что те твари будут целиться по школам!? Очно вряд ли пущу до окончания войны или заморозки ..
Скользкая• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
ЗУ, центр
А в ЗУ та центрі не було прильотів, немає загиблих, поранених? Так, меньша кількість, ніж на Сході та Півдні, але були і не факт, що не буде більше
вАлнуюся сильнА• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
Для вас показник бігають у підвал чи ні? Мій чоловік на початку березня жодного разу не бігав. А над нами і поруч все по повній програмі було.
А на рахунок ЗУ то не думаю, що Закарпатська і Львівська області, наприклад - однаковий рівень небезпеки. Вам ваші знайомі не розказують такого?
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ні, мої знайомі у містах та селах Закарпаття живуть спокійно, дай Боже. А наше місто бомблять...
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ дляСкользкая
Ви не уявляєте, що зараз на Сході та Півдні.
Гидроусилитель руля• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
Я живу на западе страны и я аргументировала о небезопасности посещения школы для моего ребенка. Так что не расписывайтесь о том, чего не знаете.
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ дляГороховая
Казали, що державну неначе.
Я за онлайн. В нашей школе нет бомбоубежища, предложили ходить в соседний дом. 800 человек в школе, как они себе представляют, ходить в соседний дом, с небольшим убежищем, просто смешно.
Ну а тем более, что рашистские паблики регулярно пишут, что в таком то городе, в такой то школе украинские неонацисты, то склад оружейный делают, то размещают военных. О каком оффлайн можно говорить?
Пингвинчик сизокрылый• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
Не бігають це не означає, що ракети не літають
вАлнуюся сильнА• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
Ну то Закарпаття то не вся Західна Україна.
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Львів, теж норм
вАлнуюся сильнА• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
Львів, теж норм
Ви зі Львова чи області?
Чи новин не читаєте?
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ви зі Львова чи області?
Чи новин не читаєте?
Я з Харкова, зона бойових дій. Рідні у Львові, буває всяке, але не таке, як в нас. Новини читаю регулярно. Краще там, ніж тут.