Будут к нам ползти на коленях и с криками "простите, нас обманули, мы не знали"?
Іринка Українка• 18 июня 2022
Я думаю буде приблизно як з радянським союзом, але все в рази швидше
Коли почне діяти ембарго на нафту і газ, гроші закінчаться, після цього паде режим путлера. Вже після буде розпад.
Для цього є багато факторів, мусульманський фактор, близькість до Китаю, інша етнічність, наприклад буряти, далекий Схід, занепад в депресивних регіонах
Всі вони утворять свої країни і будуть творити вже свою історію, хтось поїде, хтось залишиться, як було і після ссср
Mrs.Ochmonek• 18 июня 2022
15 тисяч мільйонерів уже готові виїхати зараз, куди приймуть, а бідні залишаться там, де є:
якути в Якутії, татари в Татарстані і тд
Апель-синка• 19 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
вони не розпадуться, занадто великі, вони або як чорна дірка самі в собі колапс зроблять, будуть жерти друг дружку на завтрак обід та вечерю, або їх знищить інша сильніша і більш жорстокіша аніж вони держава, в якій нема корупції та розпусти такої як у московитів, наприклад Китай
Почему бы и не распасться, на всякие там Татарстаны, Бурятии, Калмыкии, Чечню и прочую хню? Коми-Пермяцкая демократическая республика - это звучит гордо!
Апель-синка• 19 июня 2022
Ответ дляshatz28
«Цивилизованный мир» уже выставляет вон за дверь наших. Кому мы нужны?
кого и куда выставили, конкретно?
Апель-синка• 19 июня 2022
Ответ дляarkov
это согласно ее методичке
потому и спросила, интересно, что в новых методичках пишут
Rikitikitavi_2022• 19 июня 2022
Ответ дляАпель-синка
Тому що ніяким чеченцям калмикам бурятам та іншим не дадуть просто так піти ще й цілими. Якщо той Титанік буде тонуте, тих потащат з собою в прірву, ще й використають як м ясо або рабсилу. Там мафія. З мафіїї ніхто ніколи нікуди не виходить. Саме тому і боротьба за Україну така йде зараз, бо ті мафіозники думають що ми частина їх мафії, і частково вони праві, занадто багато в Україні було криміналу який просочився в бізнес структури та в політику навіть в СБУ, от зараз і йде очищення від усієї цієї гидоти. Була б Україна чиста від олігархату і криміналу, її б ще в 2014 і в НАТО і в Євросоюз взяли, почитайте Меркель. Росія і ставку на це робить, думає - от зубожіють українці і знов стануть кримінальною структурою як було в 90-х, а там де кримінал там і ми, бо росія - це одна велика кримінальна мафіозна структура. А от якщо Україна зуміє очистится, перейде на демократичні порядки і цінності, то й росія відпаде сама по собі, бо нема зо що або кого їм буде тут зачепитися. Росія в Україні робить ставки не на зброю, ракети або іншу грубу воєну силу, вона військових своїх використовує лише як каталізатор, а вона намагається і буде завжди намагатися взяти Україну корупцією та развратом її суспільства, намагатися внедрити гниль, чвари, кримінал тощо. Бо тоді і підкупити і шантажувати і маніпулювати можно. Ніхто там не буде роспадатися, навпаки вони зроблять тюрягу і гулаг, де смотрящіє будуть криміналом, а ув язнені - незгодні або некомфортні їм люди. Процес распаду це природний демократичний процес, там такого ніколи не буде при тої влади яка там зараз. Це те саме як думати що маньяк свою жертву просто так з підвалу відпустить