venus• 18 июня 2022

Чи є шанси врятуватися від ядерної зброї?

Я писала тут про початок війни мене заблокували.Тепер питання,як врятуватися від ядерної зброї?Кожен зараз задає собі це питання,давайте ділитися хто знає метод порятунку.Як рятувати дітей і зробити все можливе,щоб врятувати дітей?
Будемо сподіватися на найкраще,але можливість вижити все ж таки є,є навіть плани в інтернеті на ютюб.На превеликий жаль в межах вогняної кулі ніхто вижити не зможе,але хто перебував в ударній хвилі і за іі межею може мати на порятунок.
Будь-ласка без срачу,просто той хто читав вивчав напишіть свій план порятунку!
ната0981• 18 июня 2022
А будет
Закусенец• 18 июня 2022
Так вы же не будете знать куда именно бахнет, если бахнет
Божоле• 18 июня 2022
Вас в гуглі забанили ?:)) Там все в деталях описано...Найголовніше - валіть з мегаполісів.
Onyx83• 18 июня 2022
Здесь все, конечно, изучали и план спасения на коленке набросали (сарказм).
Assxd• 18 июня 2022
Молитва
kabatosa• 18 июня 2022
Від ядерної ніяк , нічого і ніде не врятує
Oliasas• 18 июня 2022
Гарна тема! Заспокійлива така)))
Як? Бункер, скафандри, протигази, персональний літак. Це якщо далеко від єпіцентру. В самому центрі можна вже не паритися.
Вибачте, трошки понесло
Теодор Бастард• 18 июня 2022
У вас есть деньги и возможность улететь в Австралию? Если нет, то дальше можно планы и не строить
Божоле• 18 июня 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Ой, Австралия....Сразу вспоминается фильм ’На последнем берегу’.
Фантасмагория• 18 июня 2022
Я думаю - ніяк.
И почувствовать не успеем.
lelichka• 18 июня 2022
Будиночок в селі, подалі від мегаполісів. І викопати там погріб поглибше. І там жити 🤷
Танюша• 18 июня 2022
А нащо кудись тікати? ви хочете жити в постапокаліпсисному світі? Дивитись як від раку вмирають близькі?
Пенсіонер• 18 июня 2022
Не страшно ..
Зовсім не страшно....
Смерть ,це нестрашно ...
Коли прийде смерть нас вже ,не буле
РойЛеля• 18 июня 2022
Ответ дляПенсіонер
Не страшно ..
Зовсім не страшно....
Смерть ,це нестрашно ...
Коли прийде смерть нас вже ,не буле
Добре, якщо це бах і всі плять. А як на очах діти ромирають???
Kirkaaa83• 18 июня 2022
Не будет ЯО)))
Пенсіонер• 18 июня 2022
Ответ дляРойЛеля
Ну і ...
Все залежить від внутрішнього сприйняття
Як людина сприймає оточуючі події.
Ну померла ,і .....
Oliasas• 18 июня 2022
Ответ дляПенсіонер
Ну і ...
Як людина сприймає оточуючі події.
Ну померла ,і .....
Ого, як у Вас все просто?!
Moya_Rasprodaga• 18 июня 2022
Я к де ви вже надоїли панікери !
damjana• 18 июня 2022
Ответ дляТанюша
В случае яо далеко не все попадут в эпицентр. В эпицентр не так страшно, страшно как раз выжить, и наблюдать за тем как все вокруг медленно умирают
Пенсіонер• 18 июня 2022
Ответ дляOliasas
Ого, як у Вас все просто?!
Це не просто ,але коли сам зтикався ...
То розумієш,що ...життя потрібно жити для живих,
Oliasas• 18 июня 2022
Ответ дляПенсіонер
Це не просто ,але коли сам зтикався ...
дуже шкода. Не випитую деталі, але співчуваю.
Пенсіонер• 18 июня 2022
Дуже Важко,
Важко коли розумієш свою безсилість ,що ти ,не можеш допомогти близькій людині,своїй дитині....
У голові проходить переосмислення.....
Oliasas• 18 июня 2022
Ответ дляdamjana
Отож... Тьфу-тьфу
ОленаЯ• 18 июня 2022
Ответ дляMoya_Rasprodaga
Я к де ви вже надоїли панікери !
І війни не мало бути, і її немає, так?
Lanuella• 18 июня 2022
Фильм в тему. Не для слабонервных
helga2014• 18 июня 2022
Ответ дляlelichka
И не выходить из погреба лет 100)
Но, погреб надо подготовить же-загерметизировать и тд) иначе, смысла в нем нет.
Мне муж сегодня объяснял, что про тактическое это все чес, его не применят и тд. Он технарь, там про титан что-то рассказывал-я не поняла толком)
А стратегическое надо запускать с Урала примерно, чтобы до нас долетело как положено. Его могут сбить над рашей сто раз. Ну, это если упустить мониторинг и контроль за ним, например. Там на этапе шевеления и перемещения уже все будут знать, короче.
В общем, не забивайте себе голову)
Пенсіонер• 18 июня 2022
Ответ дляOliasas
Нічого такого....
Померла дитина ,і в мене не було часу,та можливості пускати соплі....
Я рятував дружину,. ....
І все сприймається по іншому,по іншому потім дивишся на світ...
І розумієш,що тільки ти зможеш ...повинен змогти ...допомогти...
А ще в цей момент звільнили з усіх робіт,виселили з квартири,та завели крімінальне провадження ..
Oliasas• 18 июня 2022
Ответ дляhelga2014
И не выходить из погреба лет 100)
В общем, не забивайте себе голову)
А наші АЕС? Якщо... Ну ви зрозуміли. Я більше за то думаю.
oneself• 18 июня 2022
Если бы и могло быть применено ядреное оружие, то его бы уже применили ещё в марте (тактическое). Возможно химическое тактично и применят, ядерного точно не будет. Война за 4 мес показала что и как.. это война на истощение, в этом ее цель.. скорее сделают переворот во всех странах, чем будет применено ядерное. Живите здесь и сейчас, медленно умирать от облучения тоже так себе удовольствие. И посмотрите фильм «Нити», вы поймёте что такое ядерное… это 2 года без урожая на всех континентах, жизнь выживание в аду, ещё и с проблемами по здоровью и год жизни в собачьем холоде, если земля с оси не сойдёт по 300 ракет в каждую сторону кинуть.
helga2014• 18 июня 2022
Ответ дляOliasas
Они защищены даже от прямого попадания ракеты.