ysic• 20 июня 2022

Aliexpress Хтось змінював адресу на ту, куди можливе замовлення?

Я з Чернігова, замовить не дає. Якщо 1 товар і одразу купувать, то можно вибрати в ручну на карті куди відправлять. Я вибрала поштомат НП в Києві (потім зроблю переадресацію). А що робити якщо в одного продавця декілька товарів і їх треба замовляють через корзину? Там не виходить на карті вибрати відділення НП, адресу треба писати або в ручну, або по поштовому індексу. От я і подумала: може додати індекс Києва? Хтось так робив? От тільки якщо прийде на укрпошту, що робити? На укр можно робить переадресацію?
Злюченька• 20 июня 2022
Теж саме думаю (

Samosovershenstvo• 20 июня 2022
Були такі ж думки
Kirkaaa83• 20 июня 2022
Так, замовили замiсть Одеси в Житомир до батька чоловiка)
Moksa• 20 июня 2022
У меня не получается даже при покупке одного товара без корзины выбрать НП. Подскажите, как вы это делаете?
Татьяна-bfd8• 20 июня 2022
Через укр почту можно делать переадресацию. Я им в инсте писала. Стоит 60 грн. И надо идти на своё отделение и просить чтобы сделали переадресацию. У нас так пару посылок пришедших во время войны с алика лежат в Харькове. Посчитали , что дешевле будет от них отказаться. Там всякая мелочь была
kostyanych• 20 июня 2022
Через нпшоппінг. Хоч приїде не через 2-3 місяці.
автор ysic • 20 июня 2022
Ответ дляkostyanych
Це як?
автор ysic • 20 июня 2022
Ответ дляMoksa
Глянула, що це не на всі товари є:(( можно ще спробувать зайти в доставку і вибрати не безкоштовну, і тоді вибирається на карті. Але це якщо купити одразу, не через корзину. Платна в мене додається 0.53$
автор ysic • 20 июня 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Да, дофіга:((

Nata-ля• 20 июня 2022
Знайомі замовляли на мою адресу, я отримаю і вже відправлю їм, вирішили що так буде краще ніж переадресацію робити. Шукайте, можливо і вам хтось зможе так отримати-відправити.
20139• 21 июня 2022
Ответ дляMoksa
Я замовляла пару днів тому на Алі , то в мене і не запитувало на яку пошту відправляти . Посилка вже в дорозі і на яку пошту прийде не зрозуміло
автор ysic • 21 июня 2022
Ответ для20139
На вашу адресу, яка у вас в налаштуваннях
20139• 21 июня 2022
Ответ дляysic
Я про Укрпошту чи нову пошту. Всі вибирають відділення нової пошти при замовленні, а в мене таке не запитувало . Але надіюсь, що кудись прийде
автор ysic • 21 июня 2022
Ответ для20139
До цього всьо я теж ніколи не вибирала і не знала що це можливо:))) і на яку пошту прийде - було сюрпризом:)) хіба що вже по номеру декларації розуміла:)
Moksa• 21 июня 2022
Ответ для20139
Значит, вы из той области, куда без проблем Али доставляет. Я надеялась в Харьков заказать Новой Почтой, потому что доставки Укрпочтой в мой регион нет(