ali_kat• 21 июня 2022

Зацените новость от нашей власти!

Кабінет Міністрів України запускає реформу сфери зайнятості, згідно з якою офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 21 червня.

“Уряд запускає реформу усієї сфери зайнятості. В умовах повномасштабної війни нам потрібно мобілізувати всі можливі ресурси для перемоги над російськими окупантами. Це стосується організації роботи в тилу. Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт”, – сказав очільник уряду.

За його словами, це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні або сільськогосподарські роботи. За цю працю буде виплачуватись мінімальна зарплата.
https://prm.ua/usikh-nepratsevlashtovanykh-protiah...
Муркамурковна• 22 июня 2022
Ответ дляoksigen_ks
Тю)). Ну тогда ваши «а працювати», как попуки в лужу))
То я можу собі дозводити) не хочу) можу і хочу собі дозволити не працювати

chancee• 22 июня 2022
Ответ дляДнепр Елена
У нас есть много затрат которые можно сократить и не путем урезания социальной защищённости и поддержки плательщиков налогов. Я перечислила самые простые варианты сокращения затрат, которые эффективны и получат поддержку людей.
Любой бюджет не спасёт только урезание затрат. Всё равно придётся и работать, чтобы его наполнять.
Тутти-фрутти12• 22 июня 2022
Ответ дляKrasyaT
а вы уже в рабстве на завалах? и как впечатления?
Я нет, а вы? Опишите ваши впечатления
liuba• 22 июня 2022
Ответ дляTanya15
А количество специалистов в центрах занятости не планируют сократить ? Не особо напрягаются там
А почему бы Вам не пойти работать в центр занятости. Многие работники за границей,текучка большаяиз-за ничего неделания. Будете не напрягаясь работать