Кабінет Міністрів України запускає реформу сфери зайнятості, згідно з якою офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт.
Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 21 червня.
“Уряд запускає реформу усієї сфери зайнятості. В умовах повномасштабної війни нам потрібно мобілізувати всі можливі ресурси для перемоги над російськими окупантами. Це стосується організації роботи в тилу. Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт”, – сказав очільник уряду.
За його словами, це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні або сільськогосподарські роботи. За цю працю буде виплачуватись мінімальна зарплата.
Муркамурковна• 22 июня 2022
Ответ дляoksigen_ks
Тю)). Ну тогда ваши «а працювати», как попуки в лужу))
То я можу собі дозводити) не хочу) можу і хочу собі дозволити не працювати
Ответ дляДнепр Елена
У нас есть много затрат которые можно сократить и не путем урезания социальной защищённости и поддержки плательщиков налогов. Я перечислила самые простые варианты сокращения затрат, которые эффективны и получат поддержку людей.
Любой бюджет не спасёт только урезание затрат. Всё равно придётся и работать, чтобы его наполнять.
Тутти-фрутти12• 22 июня 2022
Ответ дляKrasyaT
а вы уже в рабстве на завалах? и как впечатления?
Я нет, а вы? Опишите ваши впечатления