Teverde• 21 июня 2022

Чи варто робити домашню тушонку?

Хто може робить, як зберігається, за яким рецептом? Чи безпечно це, боюся таких консервів взагалі то... Розкажіть, думаю що б на зиму заготовити... Це на випадок коли буде потрібна "швидка" їжа...
tushka123• 21 июня 2022
Тут есть темы уже, там и рецепты и советы, поищите.

Sk-kik-mango-tesco• 21 июня 2022
Не рискуете. Ботулизм очень часто встречается, уиконсерв ни по запаху ни по вкусу не определить, смертельный
автор Teverde • 21 июня 2022
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Ось цього і боюся... Він можебути навіть якщо банка не вздулася?
Вероника-2014• 21 июня 2022
Я купила в Новусе - очень неплохая!
Sk-kik-mango-tesco• 21 июня 2022
Ответ дляTeverde
Конечно, на вид все норм будет. Можно только в нормальном автоклаве
АННА 104• 21 июня 2022
Я в этом году сделала из домашней курицы , две банки , варила более 4 часов , стоит в холодильнике, рецепт нашла в Ютубе , не думаю, что домашняя будет хуже магазинной , ещё не пробовала )
hrushyk• 21 июня 2022
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Бабуся моя все життя в печі робила,ніяких автоклавів …
ok1904• 21 июня 2022
Ответ дляВероника-2014
Я купила в Новусе - очень неплохая!
Я на Укрпошті, не погана, і не дорога
ok1904• 21 июня 2022
Ответ дляАННА 104
Я раніше робила багато, все завжди ок , тоді в мене м´ясо було дармове, мала стосунки з м,´ясником .

Deniza• 21 июня 2022
А вигідно? Бо я колись робила, то з кілограма курки хоч би 0.5 тушонки вийшло... Дешевше купити щось на вигляд пристойне...
Sk-kik-mango-tesco• 21 июня 2022
Ответ дляhrushyk
Если подумать то печь и есть автоклав. Высокая температура часами.
irinka_kyiv• 22 июня 2022
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
В духовке меньше? Если курицу 4-5 часов тушить, а мясо 6?