ultima_44• 21 июня 2022

Пральний порошок з Європи

Порекомендуйте хорошого продавця, хто возить пральні порошки з Європи і не займається продажем підробок.
OlgaDS• 21 июня 2022
Послухаю

kambala• 21 июня 2022
Нет хорошего. И они возят с западной в подвале разлитый.
Свята• 21 июня 2022
В Польше даже по акции он стоит дороже. Все что тут продают не в магазинах- подделка
Леся _ С• 21 июня 2022
Ответ дляСвята
Та ні, є нормальні якісні товари. Я маю магазин побутової хімії, працюю лише з офіційними дистриб´юторами. Є багато товарів з Закарпаття і т.д , але це відразу по ціні відчутно, повірте.
Леся _ С• 21 июня 2022
Вас цікавлять сипучі чи гелеві? Якими зазвичай користуєтеся?
автор ultima_44 • 21 июня 2022
Ответ дляЛеся _ С
Сипучі. І для ручного прання і для автомату потрібні
Леся _ С• 21 июня 2022
Ответ дляultima_44
Denk mit пробували? Гарні про них відгуки
Леся _ С• 21 июня 2022
Ответ дляСвята
Пральні засоби саме виробництва Польща такі скажемо середньої якості, або як кажуть ’ дешево та сердито’ 😏 Хоча я сама користуюся деякими польськими засобами для прибирання і перу польськими капсулами 😁
Asteroidea• 21 июня 2022
Я люблю Domol, раніше по акціям купувала в Ватсонс. Но зараз у них порожні полиці. Доречі порошок є, а ось гелів ніяких не залишилось

fedovik• 22 июня 2022
Те що продають в відрах по 10 кг, фігня повна, сода з чимось набадяжена
helena81• 22 июня 2022
Ответ дляAsteroidea
Домол супер, я сейчас в Германии, пользуюсь всей продукцией от Россман, удивлена насколько у нас дороже всепродавали в Ватсонс.