Вакцениро Вона• 22 июня 2022
Яка ЗП у керівника віддала Ощадбанку?
Може хтось знає, яка була до війни і зараз. Чи є які премії?
Добротная• 22 июня 2022
що це за з.п.у Ощадбанку?
знаю, що в 2012 році юристу після універу без досвіду давали 1 тис дол..(на той час це 8 тис грн)
Глаза_в_3_карата• 22 июня 2022
У меня подруга начальник отделения, зп точную она не говорила никогда, но она живет хорошо, регулярные путешествия до войны 4-5 раз в год, хорошая одежда, качественная еда . Живет с сыном . Мужа нет .. и сыну в Киеве квартиру снимала
Стриптизерка• 22 июня 2022
в нашому смт рік тому у начальника була більше 20 тис грн. Знаю, вони масово переманювали начальників з Авалю, зі старту 18-20 пропонували.
Стриптизерка• 22 июня 2022
Щодо мозгой..ства - це правда, я звільнилась, здоров´я та нерви були важливіші. Багатьох керівництво примушувало та тисло щоб звільнялися. Та це було давненько, тоді з/п були не такі і не вартували того, аби так над тобою знущалися за ті копійки. Та ще й від колективу залежить багато що. В нашому колективі на той момент була величезна плинність кадрів, це ще більш ускладнювало ситуацію.
сЛАдКОежКА• 22 июня 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Алеся?))
Попипиповна• 22 июня 2022
Отличные сейчас ставки в Ощаде. В марте всем подняли на 50% зп. Гл.экономист на отделении на руки 23т. Начальник отделения больше 35т.
Стриптизерка• 22 июня 2022
Ответ дляПопипиповна
Это в каком городе такие зарплаты? Киев?
Попипиповна• 23 июня 2022
Ответ дляСтриптизерка
Да. Киев