didyu2004• 23 июня 2022

Выезд в Канаду спустя некоторое время.

Добрый день! Подскажите, получили визу в Канаду, возможно ли выехать в Канаду спустя два года? Дочь еще учится в институте в Польше, так как обучение в Канаде очень дорого, решили окончить обучение в Польше....Возможно ли воспользоваться выездом позже? Виза до 2030г...
lenok35• 23 июня 2022
Так там жеж є правила в´їзду, читайте їх. В США треба до півроку в´їхати. І взагалі який тип візи
Юния13• 23 июня 2022
Вы про программу  CUAET?
manik84• 23 июня 2022
Я так розумію у вас віза, вклеєна в паспорт до 2030 року. От до 2030 року ви і можете в´їхати. Як, на мене, довчитися тут -правильне рішення з одного боку. А з іншого- дивлячись яка спеціальність. Можливо там їй доведеться підтверждувати свій диплом ті ж самі 2 роки, і коштувати це теж може не мало.
Тому я б відштовхувалася від спеціальності, можливо переїхати зараз і довчитися там виявиться дешевше, чим потім підтверджувати диплом.
KSENK@• 23 июня 2022
Да, вьехать можно до конца визы(это же тур.виза), а вот разрешения на работу пока что дают на 3года. И как будет через полгода неизвестно, не то что 2года.