Black Umbrella• 23 июня 2022

Украина - член ЕС. Ваше отношение к этому?

Результат:
вже голосів: 885
436 (49.27%) Поддерживаю это
273 (30.85%) Не верю, что войдем в ЕС
93 (10.51%) Не поддерживаю
83 (9.38%) Варианты
kris_lynx• 23 июня 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Питали і бачили ! Як би ми також видавали паспорта після екзамену , то не було б у нас ’Любітелей руцького мира ’
Були б собі неграмодяне , користувались пільгами , але не якої державної роботи , голосовати не можна
Там коренные латыши также бомжуют многие. Паспорт гражданина от этого не спасает
tarveldy• 23 июня 2022
Ответ дляMtatjana
А мені дуже цікаво і за нього, і за теперішню владу.
До теперешньої теж дуже багато питань, і якщо порошенко не сяде, то їх має задавати прокурор
Олимпиада80• 23 июня 2022
Ответ дляmari_klim
І мій((
Моя улюблена маленька Батьківщина. Моя подруга дуже довго працювала в місцевій владі. В 2018 вона переїхала у Львов. Не змогла терпіти це все. Розказувала, що влада проросійська. Інші за рік казали, що понаїхали у місто багато лівих і стрьомних. Гуляйтер нинішній вже тоді на крутому авто катався. І дом новий купив. Деякі місцеві СБУ також різко стали при грошах. Про мера, якому Зеленський ордена дав, промовчу. Той ще титушню на антимайдан посилав ..
І це всі знали, у кого очі були, а влада України і руководство СБУ не знали. Угу...
Зараз Вам напишуть про слова пропаганди (((
mari_klim• 23 июня 2022
Ответ дляkris_lynx
А в раше им всем дадут жилье и хорошую работу?
Так и в Прибалтике не дают же) Там же все плохо
Буко• 23 июня 2022
Ответ дляkris_lynx
То есть, вы не в курсе, как после вступления в ЕС развалили промышленность и многие остались без работы? Естественно, многие уехали, остались в основном пенсионеры
Ну, поспрпшивайте как-то у прибалтов как им хорошо в ЕС
Я помню болгары были недовольны.
Мы как раз туда лезть начинали, а они уже там были.
И как их предприятия закрыли, а обязали продавать привозное..про пенсионный возраст ..мизерная пенсия...
Еда вся только в макетах, рыба мясо замороженные привозные...
Они летом у себя работают, а потом на полгода уезжают в другие страны работать
kris_lynx• 23 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
А как там с коррупцией?
Не было возможности проверить. Единственный плюс - на дорогах все ездят супер аккуратно, ДТП огромная редкость. Огромные штрафы за малейшие нарушения пдд. Это все, что мне понравилось в ЕС
Mariya Prokhorova• 23 июня 2022
Ответ дляVeronikca
Я знаю, що там багато відкрили філіали європейські корпорації. І що молодь вільно може вчитися та працювати в будь-якій країні Європи. Син моїх друзів працює в Ризі на Фольцвагені. Дуже часто їздить працювати у Німеччину на заводи Бентлі і Фольцваген. Дуже цікава рробота, він конструктор. І навіть в пандемію йому платили платню і оплачували житло.
людина не розуміє , що таке працювати в европейскої компанії !
tarveldy• 23 июня 2022
Ответ дляVeronikca
І я. Ось чому нам надзвичайно потрібна реформа судової системи. Я хочу довіряти їх рішенням.
Мені здається що навіть люстрація, дуже в нас все погано у судовій системі
Mtatjana• 23 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Навіть якщо сяде - то теперішнім теж баааагато чого можна задати
kris_lynx• 23 июня 2022
Ответ дляagata116
тут и не буде такої бо ми інші і країна у нас інша!
Пусть у нас будет лучше, чем у них. Мы без ЕС и прочих сами всё можем
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляkris_lynx
Стоп! Вище ви доводили, як вдвічі скоротилося населення Латвії з 2007 року. Виявилося, що не вдвічі, що і до 2007 року населення скорочувалося в такій же кількості. І що робите ви далі; замість того, щоб визнати факти і сказати, що ви були неправі, ви, як заєць з конопель, починаєте переводити розмову на інше.
Mariya Prokhorova• 23 июня 2022
Ответ дляБуко
Люди ещё видимо цен на жилье не знают. Если покупать.
багато хто арендує і не парится , це в нас інші погляди на житло !
Але може - це ми така нація !
Буко• 23 июня 2022
Ответ дляVeronikca
..))
Не знаю как там сын...мой брат сначала тоже работал на таких заводах
Обычный конвейер, тупо собирать запчасть...
agata116• 23 июня 2022
Ответ дляmari_klim
І мій((
вони з 91р.тут паслись і ніхто їх ’нестріляв’, медалі давали
вагон зрадників і зрадниць і при всіх президентах вони їли, пили, жили....і зараз такі є.
kris_lynx• 23 июня 2022
Ответ дляVeronikca
Здесь единицы имеют хорошую работу, их не более 5%. У кого бизнес,те тоже в шоколаде. Остальные живут за чертой бедности. Продукты очень дорогие, проезд, коммуналка, не соизмеримо зарплатам
Олимпиада80• 23 июня 2022
tarveldy, тітонко, можете мене банити скільки завгодно. Банете, бо не розумієте причинно-наслідкового зв´язку, на жаль. Але а все одно напишу. Мені по фіг на пропаганду та антипропаганду. Я так думаю!
Єдине, що я хочу, щоб люди думали, коли йдуть на вибори. Не по пріколу, не какаяразніца, прікольньомся... Я не хочу бути заручником таких ніколи більше!
Veronikca• 23 июня 2022
Ответ дляБуко
..))
Різні роботи, мабуть. Мій знайомий програмує роботів, які збирають машини.
kris_lynx• 23 июня 2022
Ответ дляБезимени890123
А от статистика говорить, що середня зп 880 євро.
Это без вычета налогов так пишут. У многих вообще минималка - 460 евро прожиточный минимум
agata116• 23 июня 2022
Ответ дляkris_lynx
ми возьмем что то свое и что то у них и получится, крутой микс!
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляБуко
Невже, дорожче як у Києві?
tarveldy• 23 июня 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А в Україні олігархи не розвалили промисловість ? За ці 8 років , фабрік не створили хоч війскову форму шити , мовчу про снаряди
Гт про пошити форму ржу у голос, але ЛП України, це блін генії, їх не здолати
kris_lynx• 23 июня 2022
Ответ дляmari_klim
У многих хоть квартиры остались от родственников. В них и живут
sobacura• 23 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Граждане других стран и особенно пидораши - не голосуйте. Если уж так интересно узнать результаты - жмите «Варианты».
Я не з підораші, але натисла варіанти, бо ще не розбиралася з цим питанням. Але гадаю, то дуже важливо для нас, раз ми так туди прагнули.
Mariya Prokhorova• 23 июня 2022
Ответ дляОлимпиада80
Згодна , іноді думаю , щоб той бюллетень платним був , може думати почнуть , що залежить от їх голоса в країні
agata116• 23 июня 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Але може - це ми така нація !
ми такі круті, да))
нам треба житло свое, бо оселя це твій дім, твій прихисток, твоя люба домівка.
автор Black Umbrella • 23 июня 2022
Ответ дляsobacura
Я ж не говорю, что все, кто не поддерживает - с пидораши.
Но при этом утверждаю, что все кто с пидораши - не поддерживает )) Вот так ))
tarveldy• 23 июня 2022
Ответ дляMtatjana
Згодна, і навіть наступним буде, бо це лише початок, гнійник визрів
sobacura• 23 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Я просто написала, що з варіантів мінус один голос, бо то мій. Я ще без дупля )
автор Black Umbrella • 23 июня 2022
Ответ дляsobacura
Окей))
Veronikca• 23 июня 2022
Я би сказала так, що в ЄС дуже багато можливостей. І якщо людина розумна і працьовита, її перспективи великі. Там нелегко, але поступово люди досягають успіху. Я українці, з їх вмінням прилаштовуватися, зазвичай, дуже непогано живуть.