Результат:
вже голосів:
436 (49.27%)
Поддерживаю это
273 (30.85%)
Не верю, что войдем в ЕС
93 (10.51%)
Не поддерживаю
83 (9.38%)
Варианты
Ответ дляБезимени890123
Стоп! Вище ви доводили, як вдвічі скоротилося населення Латвії з 2007 року. Виявилося, що не вдвічі, що і до 2007 року населення скорочувалося в такій же кількості. І що робите ви далі; замість того, щоб визнати факти і сказати, що ви були неправі, ви, як заєць з конопель, починаєте переводити розмову на інше.
Я говорила о том, что население сокращалось, и о безработице. Если сокращение можно списать на какие-то ещё причины, но второй второй факт вы игнорируете. Вы думаете, меня это убедит, что на самом деле в ЕС всё отлично?
Олимпиада80• 23 июня 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Згодна , іноді думаю , щоб той бюллетень платним був , може думати почнуть , що залежить от їх голоса в країні
Да. Вихолостив совок найкращих( голод, репресії, війна... Те, що залишилось - проросло і ходить тепер на вибори, не прочитавши жодної книги, не то щоб з історії, навіть художньої, але української
sdelaypausu• 23 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Граждане других стран и особенно пидораши - не голосуйте. Если уж так интересно узнать результаты - жмите «Варианты».
Я из ’пидораши’, проголосовала за Украину в ЕС.
Ответ дляEllillд
Зачем?)
Ясно, что нам поставили условие. Какое? А мы никогда не узнаем.
И членом мы можем быть неопределенно бесконечно
А вот какая цена....
Это как с победой на Евровидении. Где она?)
А вот какая цена....
Чесно, я сподівалась, що Україна ще на врученні подякує і чемно відмовиться від проведення Євробачення. Чи хтось справді вважає, що ті тонни грошей, які потрібні на його підготовку, більше нема куди витратити?
Олимпиада80• 23 июня 2022
Ответ дляmari_klim
Да я вже з 24.02, коли почала писати, що злили Нову Каховку, у фанатів рожевих окуляр і Арестовича ’троляка проросійська’) Звикла))
((( біль. На майже дев´ятому році війни... А їм дороги(
Ответ дляsdelaypausu
Смело )
Ответ дляagata116
вони з 91р.тут паслись і ніхто їх ’нестріляв’, медалі давали
вагон зрадників і зрадниць і при всіх президентах вони їли, пили, жили....і зараз такі є.
100% згідна. Була надія на зміни після 2014. Все, я пас(((
Тільки в Херсоні декілька офіційних зрадників із Слуги Народу. ..
Mariya Prokhorova• 23 июня 2022
Ответ дляБуко
Ну вы же понимаете, что его должность это единичное, остальные конвейер.
Хто нащо вчився !
Ответ дляkris_lynx
Не хочу ни под кого. Вступление в ЕС от раши не защитит, это не военный блок
А мы РЕАЛЬНО можем выжить без какого-то союза?? На выбор сейчас только 2. Вы же, наверное, в украинском институте экономику изучали? Там должны были рассказать, как наша экономика работает.
Mariya Prokhorova• 23 июня 2022
Ответ дляБуко
Вам выше уже написали, если вы невнимательно читали.
Есть и покруче вашего сына знакомых зарабатывают и котируются на рынке труда.
Речь идёт о большинстве и о простых рабочих специальностях и уровнях зарплат.
Так , а що не так з робочими ? Платню вони отримають ?
Олимпиада80• 23 июня 2022
Ответ дляЕвга-9246
Дуже багато прекрасних доріг з´явилося, завдяки ’зеленим’. Так шо не треба так
То не дороги. Поїдьте в ЄС. Асфальт - не дорівнює пристойній дорозі, ще й ціною життів. Знали про війну, але будували дороги? Брали відкати, знаючи про війну? Тепер люди гинуть за дороги? Смертей могло бути в рази менше, аби не ті кляті дороги!
Ответ дляБуко
Я не думаю. Он обычный парень из Украины, закончил политехнический вуз в небольшом городе. Есть опыт работы 2 года и знание немецкого языка. Отправил заявку в компанию, его пригласили. Ничего сверхвыдающегося.
Mariya Prokhorova• 23 июня 2022
Ответ дляVeronikca
Є , там цінують мозок ! А у нас кум , брат , сват (
Олимпиада80• 23 июня 2022
Ответ дляmari_klim
Факт. Кучма п..дел про внеблоковость, многовекторность (ага, одной жо на двух стульях), пока прибалты вступали в НАТО. И вот результат(
Ответ дляmari_klim
Можем. Почитайте все требования к нам ЕС, нашей экономике это скорее навредит.
Олимпиада80• 23 июня 2022
Ответ дляkris_lynx
Вы в бункере? Почитайте новости, телегу... Результат внеблоковости