100pudov• 23 июня 2022
Які відомі особистості вас приємно здивували
Або дуже розчарували під час війни, пишіть ваші топ 3
Алиса в стране Советчица• 23 июня 2022
Ответ дляЯгодка опять
І шо вона зробила, крім того що ляпала язиком?)
Задайте це питання собі.
Ягодка опять• 23 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Задайте це питання собі.
Не зручно Вам про це говорити, але Ви помолилися)
Алиса в стране Советчица• 23 июня 2022
Ответ дляЯгодка опять
Я не кажу , що вона діяч. Питання було в темі - хто здивував. Ось і моя відповідь: в мене раніше про неї асоціації були негативні... і мене здивували її вислови до російської аудиторії ! про російську війну.
Antonina Lindeman• 23 июня 2022
Панін.
Вважала його ідіотом , а показав себе норм челом
Макс Покровський.
Точная копия плова• 23 июня 2022
Ответ дляsobacura
І Вінника ніхто знайти не може )
Ну Лідка, жінка, то таке, тут з простих смертних половина виїхала з відусіль.
У винника инсульт он в Германии на лечении вроде
Посудомойка• 24 июня 2022
Алан Бадоев очень меня приятно удивил. Всегда относилась к нему как к странному непонятному человеку.
Регина Тодоренко никогда мне не нравилась и сейчас это неприятие закрепилось окончательно.
Коля Серга классный парень. Запомнился ещё с Фабрики,но никогда его всерьез не воспринимала. Молодец что сказать.
Бедняков Андрей мой земляк. Ничего другого от него не ожидала. Всем сердцем и душой он в Мариуполе. Люблю его и его семью.
Любавишна• 24 июня 2022
Ответ дляФедорино Горе
Ага, ага. Этот звичайний шоумен собирает такие деньжиши на армию. Он молодец!
100%
Зараз дозбирує на 3 байрактари! Це 15 млн у.о.!
whenallissaidanddone• 24 июня 2022
Ответ длямимАпроходила
теж офігела від Паніна
а також від Астаф´євой, Макса Барських, Марічка Падалко та ії чоловік, Терехов (мер Х)
розчарування : Монатік , Дзідзьо, Лідія Таран
Вот этот шепчущий недоросток меня всегда бесил...
Форточка• 24 июня 2022
Ответ дляМечты сбываются
Меладзе и Брежнева(хотя она мне не нравилась)
Стесняюсь спросить, чем?
Наташа Протас• 24 июня 2022
Актор Олексій Суровцев - врятував сотні тварин в Ірпені та Бучі. Рятівник «братів наших менших».