Ще з цiкавого Заполнение сайта на MODX +1 В якій професії ви знайшли себе після довгої перерви без роботи? +26 Зп 50000 для Києва - це мало чи багато? +38 Какой у вас график работы +34 Робота в ПФУ Київ +104 Скільки в Києві заробляють ваші знайомі? +28 Не можу обрати між двома роботами( +25 Как вы вежливо отказываете коллеге или начальству, когда на вас пытаются +27 Какая зарплата у школьного психолога? +16 Работа на дому, копирайтинг и не только. Давайте делиться опытом. +26
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Переезд во Львов. Только прошу без срача11+30011 У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину8+2068 У вас в семье были те, кого раскулачили коммунисты?6+1656 Чи існують дитячі/підліткові табори, де контролюють режим і порядок?7+1607 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік5+1505 Врач сказал пить ребенку вино 5+1345 Бачили вже відео із Зеленський, що був присутній на параді у Франції 5+1175 ещё
Сейчас читают! Какой фильм последний реально зацепил?+401 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік5+395 Кто недавно ездил на поезде по Украине?+331 Что на ужин?+321 Ипотека на 35 лет, вас бы это пугало? +281 А вы тоже ждете что Европу накроет война? вам легче станет?2+282 Какой же страшной она стала за 5 лет.2+282