Я не знаю, як додати класичну кількість цукру 1до1, рука не піднімається просто. Я поклала пів кг на кг полуниці і вишні і воно вже таке солодкуще, що просто неможливо, а як вкинути вдвічі більше - просто не уявляю. А в деяких же рецептах і по 1200, 1500 кладуть на кіло ягід, а бабусі наші сирі ягоди засипали взагалі двома кілограмами цукру - як його їсти тоді? Скільки ви зазвичай кладете? От наприклад, у вишню і полуницю?
prosto_aisha• 24 июня 2022
Ответ дляkambala
Хорошая темя, и я спрошу.
Клубника
Её тоже 1:1?
И, если я приду с работы вечером и муж её купит днем, то могу я её вечером разок прокипятить и утром доварить и закатать?
Клубника
Её тоже 1:1?
Да. Тільки зазвичай ягоди засипають цукром на ніч ( звісно час залежить від кількості ягід) щоб сік пустило, потім проварити. Я так варю вдень, ввечері а потім ще вдень а потім закатую. Або починаю ввечері потім вдень потім ввечері і закатую.
Ответ дляsky-labs
Никогда не добавляли никаких консервантов, когда делали (родители/бабушки) и никогда не портились. Сахара клали очень мало, чтоб был сладковатым, не больше.
смородину, вишню кампот взагалі без цукру закривали, а от варення з цукром 1:0,5 запліснявило і воняло
Ответ дляtarveldy
Готовлю уже около 5ти лет вишню и сливу, как писала выше. Еще пару раз так же абрикос. Все это дружно готовиться в духовке сразу в банках. Сахара 1 ст. л без горки на банку туго набитую
Порченых не было ни разу. В этом году остались банки которым вот уже год - все отлично.
Дело наверно в температуре. На плите у вас 100 максимум, а в духовке и 120 можно сделать
Ответ дляsky-labs
Уже багато років роблю варення з вишні, полуниці, смородини і т.д. 1 кг ягід на 700 гр цукру. Ягоди без цукру доводите до кипіння, проварюєте 10-20 хв, знімаєте з вогню і одназу висипаєте цукор, розмішуєте до розчинення і одразу консервуєте. Варення виходить зі смаком свіжих ягід
Светлана 13• 25 июня 2022
А уточните, плиз, при какой температуре стерилизуете и сколько по времени?