Я не знаю, як додати класичну кількість цукру 1до1, рука не піднімається просто. Я поклала пів кг на кг полуниці і вишні і воно вже таке солодкуще, що просто неможливо, а як вкинути вдвічі більше - просто не уявляю. А в деяких же рецептах і по 1200, 1500 кладуть на кіло ягід, а бабусі наші сирі ягоди засипали взагалі двома кілограмами цукру - як його їсти тоді? Скільки ви зазвичай кладете? От наприклад, у вишню і полуницю?
prosto_aisha• 24 июня 2022
1:1, або 1:1.2 якщо щось кисле. Тільки на груші беру 1:0.8
Треба стільки цукор це консервант. Інакше може зіпсуватися.
Да й рідке буде
prosto_aisha• 24 июня 2022
Ответ дляThatsme
А компоти чого не псуються тоді? Там трішки цукру ж
Компот з окропом роблять. І там ягід менше.
prosto_aisha• 24 июня 2022
Менше покладете буде дуже рідке а не як варення і пліснява може з´явитися. То вже не варення.
prosto_aisha• 24 июня 2022
Ответ дляThatsme
Якщо пектин додати, то не рідке. Не знаю, в мене жодного разу не було плісняви, чесно.
То вам повезло. І ботулізму теж повезло.
prosto_aisha• 24 июня 2022
Ответ дляThatsme
Я пектин не додаю ніколи. І варення 1:1 стоїть будь де. В будь-яких температурних умовах.
prosto_aisha• 24 июня 2022
Ответ дляNataliiaz
Чеего ему быть редким? Точно такое же варенье получается.
Да и редкое, не редкое это не от количества сахара зависит
А від чого?
Ответ дляprosto_aisha
Я варю варення ’5хв’
За 5 хв густым не станет никакое варенье, хоть сколько в него сахара ни насыпь. Густота зависит от ягод/фруктов и времени уваривания.
Это как из одного и того же сырья сварить томатный сок или томатную пасту. Начало одинаковое, а процесс по длительности разный.
prosto_aisha• 24 июня 2022
Ответ дляNataliiaz
Метод так називають, варять до кипіння потім 5хв тримають і виключають. І так три рази. Я так роблю вранці, ввечері а на наступний ранок ще раз і закатую, виходить густе. Смачне. Як мармелад:) зі слив і аличі.
Ответ дляprosto_aisha
Я знаю этот рецепт, только я так клубнику варила 2 года назад. Пятиминутка называется. А в итоге получается 1,5 дня занят этими 5минутками, время подгадываешь.
Мне проще, освободилась, сварила, закатала. Села, выдохнула - отстрелялась😀
Ответ дляprosto_aisha
Воно іще й того, як мармелад, що це слива і алича. З полуниці все одно мармелад не буде за таким рецептом. Алича - лідер по пектину. Здається рідким, як вода, а застигає в бубон - обожнюю
Теж так роблю, як ви, тільки цукру менше
prosto_aisha• 24 июня 2022
Ответ дляThatsme
Я все пробиваю блендером. Для однорідності. Не люблю шматочки/цілі ягідки. В мене бабуся так робила 1:1 а іноді навіть 1:1.5 і закривали не кришками а папером яким хз. Мала була. Бабуся була 22р народження в селі тоді кришок не було казала вона. Мама моя виросла на варенні і баночки з паперу кришки та обов´язка ниткою.