Kapitoshka-4fe1• 25 июня 2022

Дуже сильно втомлююсь

Порадьте, будь ласка, вітаміни
Ma-Xi-Ma• 25 июня 2022
Давление?

автор Kapitoshka-4fe1 • 25 июня 2022
Ответ дляMa-Xi-Ma
Давление?
Низьке
Марго 152• 25 июня 2022
Знайдіть причину в першу чергу, якщо це щитовидна до вітаміни до дупи. Якщо спите по 5 годин, то треба сон відрегулювати, і т.д. а просто вітаміни це не чудодійна таблетка.
Дресса• 25 июня 2022
Низкий уровень железа? Проверьте ферритин.
galy36• 25 июня 2022
Элеутерококк настойка
Пила еще американские Дейли( только не амвей , другая фирма) по 2 штуке в день, реально почувствовала энергию.
Цвіту і пахну• 25 июня 2022
Я все життя така, недостатньо заліза, але препарати впливають лише на аналізи, на самопочуття ні
Akvarel1• 25 июня 2022
Проверьте сосуды, сходите
К неврологу. Хорошо бы узи сосудов, доплер. Там и витамины пропишут.
Мне очень помогло
jana Medjidova• 25 июня 2022
У меня тоже самое . Низкое давление . Железо не в норме . Какое хорошее посоветуйте пожалуйста!
LadyDShoes• 25 июня 2022
Блин, я тож устаю…… сплю плохо

hrystia• 25 июня 2022
І я завжди дуже втомлююсь. Вітаміни не допомагають. Я вже зранку просинаюся втомлена. Ледь піднімаюся. Все ніяк до лікаря не дійду.
semenkovahka• 26 июня 2022
Причин багато - гормони (як правило щитовидка), інтоксикація (важкими металлами, поствірусна, хімічна і т.д.), онко (не дай Господь), нестача вітамінів/мікроелементів.
hrystia• 26 июня 2022
Тобто спершу варто було б щитовидку провірити? Думаю, до якого б то лікаря з цим усім іти 🤔
sky-labs• 26 июня 2022
Ответ дляhrystia
У вас выраженая анемия скорее всего...