Томатико• 25 июня 2022
Халявщики.
Дамочка пише скільки отримала виплат у Польщі. Одні розмови у наших - де, які, скільки виплат. За вас уже соромно. В Україні люди кінці з кінцями зводять. Ви цього не розумієте? Сидіть собі тихенько у своїх шикарних умовах і дякуйте богу, що вам так пощастило - здати квартиру, отримати безкоштовне житло і соцвиплати. Ви задрали. І поляків, і німців, і усіх. Просто мовчки сидіть.
100%• 25 июня 2022
Такой ненависти друг к другу, как у украинца к украинцу, пожалуй, нет ни в одной нации.
Томатико
• 25 июня 2022
Ответ дляsnejs
Тю, вам кто то мешает выехать?
Я виїхала. Зараз в безпеці, але не кричу на кожному кроці, яку халяву і як я урвала. Бісять
Срочнокпсихологу• 25 июня 2022
Німців задрали, це правда. Особливо тих, які самі на соціалках живуть)) А ще пишуть, що українським дітям надають перевагу в садках і школах. Так що гратиме музика ще недовго.
Манька Галченок• 25 июня 2022
Ответ для100%
100%
Томатико
• 25 июня 2022
Ответ дляЗапыхалась
Вы откуда???
Я з Апостолове Криворізького району. Зараз у ВБ.
Томатико
• 25 июня 2022
Ответ дляСоветчица Года
Співчуваю тим людям, кому зараз погано. Але кожен сам кує свою долю
Та хай кують, тільки нащо про це всім знати?
ПростоБелка• 25 июня 2022
Ответ дляТоматико
Удалено администрацией...
Томатико
• 25 июня 2022
Ответ дляПростоБелка
Удалено администрацией...
Я працюю і додаю за комуналку хостам зверху до того, що вони отримують від держави
ПростоБелка• 25 июня 2022
Ответ дляТоматико
Так и Вы свои нервы к психотерапевту несите, что Вас бесит, что нет
Зачем нам об этом знать?
Tanya 2015• 25 июня 2022
Ответ дляТоматико
А ви меньше це читайте, а занімайтеся своїми справами
Ответ дляСрочнокпсихологу
Тоже от выехавших знаю о недовольстве. Особенно недовольны те наши, кто выехал очень задолго до войны.
Yog-Sothoth• 25 июня 2022
Ответ дляСтрекозей
Как вы думаете, беженцы мариупольцы сдали свою квартиры?
Я сдала дом за 400 грн в месяц. Я богата.