sobacura• 25 июня 2022

Пуйло вночі приїхало в кремль

Пишуть в тг, що зазвичай перед чимось серйозним таке відбувається. Відео не завантажувала тож додавати не буу.
Як думаєте шо там?
Himikova• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
Так отож. Але держслужба з четверга на роботу не ходить. Вдома дистанційно. І нам заборонили з´являтися в центрі міста. Ми сидимо вдома. До кінця місяця.а з 1 я у відпустці
А разве отпуска не отменили?

agata116• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
зараз багато хто не ходить, хто може відсидітися, а хто не може той ходить і в центр також.
lenchik maha• 26 июня 2022
Ответ дляrybka21
я не повернулась, але вибухи ’у нас’
і сьогодні дуже близько до мого дому
Ясно, я думала, что вы прямо сейчас их слышите
loriany• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
Ничего не могу сказать. Я заказала в аптеке йодид калия.завтра иду забирать.она сказала так- відбудеться якась масштабна подія біля 28-29 числа. Маєте бути готові.
А он где-то есть? Чье производство? Мне сказали, что его выпускает раша, поэтому его нет.
Zelenkа• 26 июня 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Вот только что
⚡️Президент Литви ухвалив рішення не йти на поступки росії з питання транзиту до Калінінградської області.

«Литва не зніматиме обмеження на транзит до Калінінградської області. Литва зберігатиме контроль над товарами, які провозяться через її територію і про які «коридори» не може бути й мови, як не може бути й мови про поступки росії у відповідь на погрози кремля», — заявив Гітанас Науседа.
ksunuyabelaya• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
А при чем тут йодид калия?
Ядерка что ли????
автор sobacura • 26 июня 2022
Ответ дляrybka21
нас без тревоги забрасывают целый вечер и вот уже в ночь
Хай Бог береже всіх (

Лорисель• 26 июня 2022
Ответ дляloriany
Есть .дарница.209 грн
xthyjujhbz• 26 июня 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Вот только что
Они вообще там ку ку, если полезут в НАТО
Лорисель• 26 июня 2022
Ответ дляksunuyabelaya
А при чем тут йодид калия?
Ядерка что ли????
Да
ksunuyabelaya• 26 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
В принципе слышим
В тг все звуки есть 😢
Sweet_Dreams_• 26 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
И нам принесите))
Там их 2 тысячи . Получите удовольствие самостоятельно, я не донесу все . Один другого лучше правда )
Лорисель• 26 июня 2022
Ответ дляHimikova
А разве отпуска не отменили?
Нет, конечно. С чего бы это...
Клементина• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
Шо серйозно? - нічого собі. Значить, щось знають.

Я працюю в організації, яка печатки робить, ті, що на документи ставлять.
Нам минулим літом дзвонили КМДА і питали, як швидко можна зробити спеціальні печатки, якщо буде війна.
Ми так посміялись тоді з цього між собою, а виявилось он як!
ksunuyabelaya• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
Да
Где?
Елена5888• 26 июня 2022
Ответ дляnever_ending
Та вже вся Україна бачила голу дупу того орка
Кажется ещё весной это было?
NikaVesna• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
Не знаю. Але моя знайома , яка ’бачить’ і завчасно виїхала з міста, яке тепер в окупації, каже що кінець місяця буде тяжкий. Бачить вибухи в Києві. І просить кого знає виїхати з міста на тиждень. З 28 червня щось буде відбуватися.нічого не знаю.побачимо.
Вы же писали, что ваша видящая знакомая говорила, что в Киеве ничего страшно уже не будет. А вы на зиму консервацией запасаетесь.
rybka21• 26 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
та іноді і чую, як з чоловіком розмовляю. і сирену теж.
автор sobacura • 26 июня 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Я несколько раз уже скрин кинула
Неужели не видно меня???
Я тричі подивилась. Все може бути (

Лорисель• 26 июня 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Где?
Я ж не видящая...я пытаюсь соломку подстелить
Augussta• 26 июня 2022
ksunuyabelaya• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
Йодидом калия?
VN2012• 26 июня 2022
Ответ дляNikaVesna
Да это местный нагнетатель
agata116• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
Питала.сказала -загроза величезна. Плюс загроза єдля Польщі і Литви.
про це всі ЗМІ пишуть.
never_ending• 26 июня 2022
Ответ дляAugussta
фото
Думаю, що це таке ж нагнітання як і про кримський міст
Жули-ули• 26 июня 2022
Ответ дляNikaVesna
Угу, а ще, що війна буде у европа з літа і треба усім повернутись додому)
А ось воно як.
автор sobacura • 26 июня 2022
Ответ дляМикса6
Никто не видел. Потому что не орет он.
Якась ви дивна, і московія з великої букви...
ksunuyabelaya• 26 июня 2022
Ответ дляVN2012
Да это местный нагнетатель
Та пипец
Уже ядерку обещает🤦🏼‍♀️😱
Лорисель• 26 июня 2022
Ответ дляNikaVesna
Запасаюсь. Недавно вот такое написала. Посмотрим. Самой стремно.
NikaVesna• 26 июня 2022
Ответ дляЛорисель
Ну да, что в новостях, то и видящая знакомая говорит.