Пишуть в тг, що зазвичай перед чимось серйозним таке відбувається. Відео не завантажувала тож додавати не буу.
Як думаєте шо там?
Клементина• 26 июня 2022
Ответ дляVN2012
Все, расходимся, Песков опроверг.
Що саме опроверг?
Сказав, що то пусті машини?
Клементина• 26 июня 2022
От пєсков - все наламав!))
Пішла спать.
То літаки в них дивні літають, то машини пусті в кремль їдуть
Пішла спать.
lenchik maha• 26 июня 2022
Ответ дляZelenkа
⚡️Президент Литви ухвалив рішення не йти на поступки росії з питання транзиту до Калінінградської області.
«Литва не зніматиме обмеження на транзит до Калінінградської області. Литва зберігатиме контроль над товарами, які провозяться через її територію і про які «коридори» не може бути й мови, як не може бути й мови про поступки росії у відповідь на погрози кремля», — заявив Гітанас Науседа.
Смело) Уважаю, не прогнулись.
Ответ дляtremiz
Я в декрете, работаю в одном из ведомств, сегодня созванивались с девочками, все работают, здание в центре Киева, но наши и 24 февраля на работу выходили.
Теж дивно, працюю на Майдані в офісі, і вся держслужба і відомства ходять на роботу. Мимо окремих будівель прохід зачинений, лише перепустки, але працівники ходять...
ДевушкаЛав• 26 июня 2022
Ответ дляМикса6
Удалено администрацией...
Нелох это пуйло? Тот не подпишет ему надо уничтожить всех украинцев
Ответ дляЛорисель
Ничего не могу сказать. Я заказала в аптеке йодид калия.завтра иду забирать.она сказала так- відбудеться якась масштабна подія біля 28-29 числа. Маєте бути готові.
Йодит калия? Як буде ядерна у вас ротіка не буде, чим ви питимете той йод? Особливо якщо по Київу, а ви там.
Sweet_Dreams_• 26 июня 2022
Ответ дляVN2012
Все, расходимся, Песков опроверг.
Он всегда все наоборот чешет . Врун
Ответ дляЛорисель
Не знаю. Але моя знайома , яка ’бачить’ і завчасно виїхала з міста, яке тепер в окупації, каже що кінець місяця буде тяжкий. Бачить вибухи в Києві. І просить кого знає виїхати з міста на тиждень. З 28 червня щось буде відбуватися.нічого не знаю.побачимо.
Не надоело нагнетать с 9-го Мая?