Пишуть в тг, що зазвичай перед чимось серйозним таке відбувається. Відео не завантажувала тож додавати не буу.
Як думаєте шо там?
dahashutka19• 26 июня 2022
Ответ дляКлементина
Може капітуляцію підписує, а потім одразу отрується - як гітлєр
Це моя мрія...щоб воно вдавилось чимось. Війну може це не зупине, але...
xthyjujhbz• 26 июня 2022
Ответ дляdebor_a
Когда за стол двумя руками держался, он что по-вашему делал?
Думаете у него памперс?))
never_ending• 26 июня 2022
Ответ дляMussja
Блііііін, а я не бачила
, киньте посилання
Та вже вся Україна бачила голу дупу того орка
lenchik maha• 26 июня 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Пойду комменты дочитаю у Невзорова , шедевры просто , про гуню
И нам принесите))