Пишуть в тг, що зазвичай перед чимось серйозним таке відбувається. Відео не завантажувала тож додавати не буу.
Як думаєте шо там?
lenchik maha• 26 июня 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Там их 2 тысячи . Получите удовольствие самостоятельно, я не донесу все . Один другого лучше правда )
Блин, у меня нет телеграмма((скачать что ли ..
lenchik maha• 26 июня 2022
Ответ дляrybka21
та іноді і чую, як з чоловіком розмовляю. і сирену теж.
Кошмар
Sweet_Dreams_• 26 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Теж дивно, працюю на Майдані в офісі, і вся держслужба і відомства ходять на роботу. Мимо окремих будівель прохід зачинений, лише перепустки, але працівники ходять...
В Николаеве тоже почти все служащие ОДА были на работе ((((😢
Вінничанка• 26 июня 2022
Ответ дляrybka21
і до речі, тоді нічого не відбулося.
А коли це було? Може, відбулось трішки пізніше? Мені здається, це було до24,02.
Sweet_Dreams_• 26 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
Конечно !
любительница• 26 июня 2022
Ответ дляКлементина
От пєсков - все наламав!))
Пішла спать.
То літаки в них дивні літають, то машини пусті в кремль їдуть
Пішла спать.
Страна дураков)
Ответ дляЛорисель
Йодид кслия огромные дозы. В таблетке 125 мг. Комаровский написасал что достаточно 1 табл. Я недумаю что Комароский полный дурак. У него все таки медобразование.
Санітаром був, а як отримав вище мед, для всіх загадка. Була колись у нього на прийомі з дитиною. Теж думала, що він толковий. Бля, яке воно недолуге. Ще і брало за прийом тисячу в 2012 році.
SovaNaSevere• 26 июня 2022
откуда интересно берется такая инфа? если б он на велосипеде через всю мацкву ехал, а то не могли прям его секретно довезти, чтоб в ТГ не написали
dahashutka19• 26 июня 2022
Ответ дляxthyjujhbz
Над Москвой прямо сейчас два грузовых Ил-76 ВВС РФ.
Труп путина везут