У нашої киці з дитинства проблеми з очима і носиком. Якщо коротко - звідти постійно йдуть виділення. Лікували різними краплями та мазями, змінювали антибіотики. Останній лікар офтальмолог порадив спробувати людську мазь Протопік, але в інструкції написано. що наносити на слизову не можна. На інших форумах читала,що у ветиринарній практиці допускається закладання такої мазі в очі. Та все ж боюся нашкодити. Можливо хтось має досвід застосування цієї мазі саме на очі. Поділіться, будь ласка, порадою. Також можливо комусь не підійшла ця мазь чи залишилася після лікування, з вдячністю приймемо в дарунок чи за невелику винагороду. Оскільки діагноз у нас під питанням,то купувати новий тюбик мазі за 500 грн. не дуже доречно.
Sk-kik-mango-tesco• 26 июня 2022
Запускаю хештег який повинен сьогодні бути усюди в інтернеті
Russia is a terrorist state
Поширюйте
Russia is a terrorist state
Поширюйте