Когда эти твари успокоятся.
Как блин ночью спать, прошлой ночью фиг заснула, после утренних прилётов, вообще как спать.
Двух стен нет
Конфет04ка• 26 июня 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Дівчата, а чому іноді мапа ярко червона, а інколи блище до рожевого? Що це означає? Ось зараз дивлюсь, червона тільки Луганська, інша тереторія іншого кольору.
Время, в течение которого действует тревога. Чем темнее, тем дольше
xthyjujhbz• 26 июня 2022
Ответ дляLilittte
До него 15 минут идти и там тоже закрыто, только переход же
Как метро закрыто?? Не может быть
Ответ дляLusyaVerusya
Там де я дивлюсь, є пояснення, що чим темніший колір, тим довша тривога. І ще є райони в смужечку - це коли тільки якась одна громада в області.
knopkakyev• 26 июня 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Залежить від тривалості тривоги. Чим довше, тим більш насичений колір.
xthyjujhbz• 26 июня 2022
Ответ дляinna5577
Вы понимаете, что не все у входа в метро живут!?
Я понимаю. Не кричите
Inna Medvetska• 26 июня 2022
Ответ дляMars88
Я понять не могу,чего они гатят без конца...Взбесились что ли???
І я не можу зрозуміти, що сталося.
Якийсь крах у них, що так бісяться.
Минулого разу так бісились як їх корабель потопили
Якийсь крах у них, що так бісяться.