кнопкодав• 1 час назад
Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми
Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Пухнасті штани• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Обічно люди ввічливі і називають інших так, як їм представились. Якщо ви себе до цих людей не відносите, то це лише ваш вибір, а не обічно.
ну и устраивать истерику из-за Лёни - это тоже не из оперы ’Нормальность’
Зрадорозганячка• 1 час назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Чем? У меня сын тоже Леонид. Ему 15 лет и я считаю что это куда круче чем все эти Матвеи, Иваны и прочее
В честь Брєжнєва?
Вилосипедниця• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так знають, що матом в людних місцях ругаються і навіть голос не притишують, коли поруч жінки, або менші діти. Колись за таке будь-який дорослий за вухо і до батьків або вчителів. А тепер кордони. Недавно он в новинах розказували про випадок, як зауваження зробила літня жінка, а підлітки її за це побили. Тому що змалку не знають меж.
Такі підлітки були завжди і у всі часи. Але вони все рівно в меншості, причому дуже і дуже малій
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ дляБулку Дай
Так как общепринято, так и называют. У вас дочка в свидетельство рождения Мария? Значит Маша, нравится вам это или нет. Но её всю жизнь так будут называть. Замахается всех ставить на место.
Мир меняется. Люди проявляют больше уважения друг к другу. Не все, к сожалению, но тенденция всё равно есть, и уже чаще обижаются не те, чьи имена искажают, а те, кого ставят за это на место
Майданщица• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
1. Проблеми із пам´яттю , бо саме ви не можете запам´ятати ім´я
2. Проблеми із мовним апаратом, бо саме ви не можете його вірно вимовити
3. Проблеми із особистими кордонами, бо саме ви вирішили, що можете на свій розсуд придумувати ім´я людині
У вас точно проблеми, стільки заморочок, як ви живете?
кнопкодав
• 1 час назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну ідіотів не ізбєжать. То що ж тепер не жить, якщо якесь Мауглі не може твоє ім´я вивчити?
Та проблема і не в імені, якщо всі кругом Мауглі, одні ви розумні
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Ответ дляПухнасті штани
он же Гога?
Саме цей хлопчик Георгій і досі.
Вже у 7 класі.
Советничаю тут• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Бо ви не перша неввічлива людина на шляху цієї мами
Это опасный путь. А завтра мама Кати начнет орать, что ее дочь Екатерина...
кнопкодав
• 1 час назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну вот если Вы разрешаете, то Вас пусть и называют как хотят. А Леонид хочет чтобы его называли Леонидом. Он хоть и ребенок, но имеет все права человека, даже больше.
Никто у него эти права и не забирает
Майданщица• 1 час назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви так про вихованість починали, хотіли блєснуть тим, чого у вас природою не закладено, але гнила натура полізла раніше ніж ми тут очікували. Якщо вже почали з високих моралей повчати когось, то самі не опускайтесь нижче того, кого тут виховуєте. Запам♥ятайте, що ви можете називати хоч Калістратом, а люди будуть скорочувати , як їм подобається
Снідаю авокадо• 1 час назад
Сына зовут Владислав. Жили в Прибалтике, потом вернулись в Украину. Называем в семье его Валдис или Ладис. Но практически все вокруг называют его Влад и Владик. И он и я нормально реагируем на все варианты. Вообще не представляю в песочнице ребенка называть полным именем, может еще и по отчеству? Мамаша неадекват, если ей так принципиально, могла просто сказать: мы ребенка зовем только Леонид. Там скорее всего все ее достижения в жизни, это ребенок и его полное имя.
кнопкодав
• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Сміх без причини- це такі проблема
О дякую, давайте ще щось придумайте
Я натуралка• 59 минут назад
Ответ дляСоветничаю тут
І це буде неправда?
Блондинка в Шоколаде• 59 минут назад
Це буде їх пожиттєва проблема
Бо люди, зазвичай , скорочують
Замахаються всім пояснювати
Бо люди, зазвичай , скорочують
Замахаються всім пояснювати
Нульовий сантиметр• 59 минут назад
Ответ дляНаизнанку
Мне так про Матвея говорили. За 15 лет ни разу никто Мотей не называл.
Мотя був у моєму класі.
Хоча звали його інакше.
Тоді скорочували прізвища, він був Матвєєв.
А Яшин у нас був Яша.
Але це було 30 років тому, зараз так роблять хіба що футболісти на полі, щоб швидко пас дати.
Хоча звали його інакше.
А Яшин у нас був Яша.
кнопкодав
• 59 минут назад
Ответ дляПухнасті штани
все такие вроде бы приличные, но авторке оскорблений понаписывали от души.
так вот: назвать маленького мальчика Леонида Лёней не так страшно, как написать взрослой тётке, что она Маугли.
Так це ж «толерантні» пишуть, куди мені до них 😂
Пухнасті штани• 59 минут назад
Ответ дляпостою_послушаю
Маша не является искажением Марии. это общепринятый уменьшительно-ласкательный вариант. людей, для которых это норма, больше, чем тех, которые считают Машу искажением.
Правильно_Валерчик• 56 минут назад
Ответ дляКрестьянинДиор
І з розумом, якщо дожила до таких років, а правила хорошого тону так і не вивчила
Представляю вам человека,который с детства усвоил правила хорошего тона
НеКонец-Света• 55 минут назад
А чего вызверяться? тем более при ребенке.
Могла спокойно и пояснить, что называйте Леонидом, пожалуйста.
Мамы в школе рядом не будет, а там сократят еще и не так, значит пусть ребенок понимает уже в раннем детстве, как представляться и отстаивать свои границы без психов.
Автор, а вам на будущее: как представились, так и обращаться - элементарная норма этики )
кнопкодав
• 54 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
Навряд чи автор вас зрозуміє. Вона сюди прийшла саме за підтримкою, тому що вважала таке відношення до чужих дітей нормою.
Я і не раз вже написали, що вважаю нормальним коли людину називають так як їй подобається
Я натуралка• 54 минуты назад
Ответ дляСоветничаю тут
А орать зачем?
Бо скоріш за все у людини, яка не може розчути ім´я , проблеми із слухом.
Пухнасті штани• 54 минуты назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
ага. из глазных брёвен насыпали целую лесопилку.
Булку Дай• 54 минуты назад
Ответ дляНаизнанку
Я бы Матвея тоже Мотей не назвала. Мотя непопулярное сокращение, а Маша-популярное.
кнопкодав
• 54 минуты назад
Ответ дляБавовнятко
Якщо ви будете вчити свою дитину порушувати кордони інших - її будуть бить.
Дивіться щоб вашу били
Вилосипедниця• 53 минуты назад
Ответ длякнопкодав
І при цьому ви почали дитину називати по іншому? Ви зараз серйозно?
Советничаю тут• 53 минуты назад
Ответ дляЯ натуралка
Не. Скорее у орущего проблемы с кукухой
Бавовнятко• 52 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Це від великого розуму? В мене є моє ім´я, і будь-яка його форма прийнятна, всі подобаються, тільки дуже дивні люди можуть робити драму з не тої форми імені.
Мабуть скучно жити й шукають привід для скандалу.. Замість того, щоб не агресуючи ввічливо сказати, будь-ласка, нам скорочення Льоня не подобається, просимо називати Леонідом.
У імені є лише та форма, якою дитину назвали в документах і яку називає сама дитина. Все інше - ваша фантазія. Людина не повинна вас просити не називати чужим для неї іменем. Ви як людина вихована, повинні запитати у людини, чи буде для неї ок, якщо ви будете звертатися інакше. Але насправді це грубо і невиховано з вашого боку. Бо не ви визначаєте ім´я, а його власник. Тому з поваги до людини треба використовувати ту форму, якою представляється людина.
Асталависта бэйби• 52 минуты назад
Ответ длякнопкодав
Я не задумуючись так назвали, не знали, що вже скорочення не в тренді. Тим більше якби нормально сказали так не називати, то не було би претензій
випадково не в Тернополі ситуація?
Вилосипедниця• 52 минуты назад
Ответ дляБавовнятко
Браво!!!