Люблю кетчуп• 27 июня 2022

Дуже сильно потію, які здати аналізи?

Драй-драй, сода, різні антиперспіранти не допомагають, думаю, що справа в щитовидці і гормонах. Підкажіть, що робити спершу - аналіз крові (наче ТТГ називається, чи ще якісь потрібно) чи спочатку УЗД щитовидки, а тоді кров? А може це не має значення? До якого лікаря звернутись? Педіатр не толкова, говорила їй про свої симптоми (пітливість, високий тиск, часте серцебиття), казала пити заспокійливе.
Наизнанку• 27 июня 2022
яка в вас вага і зріст?

Оловянный_Прагматик• 27 июня 2022
Спочатку до ендокринолога, вона правильно назначить які аналізи потрібно і коли робити УЗД.
Але заспокійливе , я б не заперечувала
Омлетик• 27 июня 2022
Возраст у вас какой. Может быть пред климакс
автор Люблю кетчуп • 27 июня 2022
Клімакс ще навряд, хоча.. Мені майже 33, ріст 168, вага 66, схуднути ніяк не можу, дієти і спорт не допомагають, можливо теж в гормонах справа (це не виправдання, а припущення).
Цветочница• 27 июня 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Яке хоча, вам 33 а не 43 забудьте про клімакс
Перловая Кашка• 27 июня 2022
У вас это вдруг началось или было всегда?
ПолБатона• 27 июня 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви мали на увазі терапевта?
Беріть направлення до ендокринолога, на ЗАГ крові і сечі, печінкові проби, і на узд щз. Але шукайте новий хороший апарат.
З цими результатами йдіть до ендокринолога.
Перловая Кашка• 27 июня 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Диета помогает всегда. Даже при гормонах. Вы ’грешите’.
Наизнанку• 27 июня 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
це вага, в мене теж така проблема прийшла з лишніми кг.

Цветочница• 27 июня 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Сильна пітливість може буди не тільки від щитовидки, а і від безліч інших захворювань, спочатку ідете до толкового терапевта, потім він уже направить куди потрібно, не витрачайте кошти на аналізи узі і т.д якщо ви не знаєте чи потрібгі вони вам
Цветочница• 27 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
Немає там критичної ваги, так є пару зайвих, але якщо там дійсно сильне потовиділення причина в іншому
Слухи-руки не распускаю• 27 июня 2022
вроде проблемы с сахаром/инсулином дают потливость тоже
У меня, правда, климакс, потливость в том числе.
Успокоительное пейте, не повредит
ПолБатона• 27 июня 2022
Ответ дляЦветочница
Прості аналізи і узд - безкоштовно за направлення терапевта. З такими скаргами в 33 щз варто обстежити. Не треба ігнорувати цей орган.
Цветочница• 27 июня 2022
Ответ дляПолБатона
Якщо терапевт направить то звичайно можна зробити.
Думы мои думы• 27 июня 2022
После ковида стала сильно потеть причем от любой минимальной нагрузки
автор Люблю кетчуп • 27 июня 2022
Ответ дляДумы мои думы
2 рази перехворіла, вакцинована, але проблеми з пітливістю були ще до ковіду
]Mrs.Сексуальность[• 27 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
66 при 168 это не лишний вес

У меня такое при 175/64, но у меня всю жизнь так, грешу на нервную систему, при любом волнении сразу сильно
Veronika_100k• 27 июня 2022
Я сильно потела на протяжении лет 3-4, наверное. Зимой ад был кромешный. Приходилось расстегивать куртку в мороз, в помещении пот градом... Потом начала пить витамин Д. Через полгода или чуть больше заметила, что проблема исчезла. Вообще исчезла.
Конфиденциальность• 03 июля 2022
Автор. Я такая же. Драй драй на день. Но меня не так потливость бесит, как запах.

Все анализы в норме.

Собираюсь удалять потовые железы, около 10 т гривен.

Это не вредит здоровью, так как подмышки ток 2% выделяют пота