БеллаДонна• 27 июня 2022
Як швидко Ви отримали паспорт id картку під час війни?
Не закордонний, саме український паспорт. Чекаємо вже 1.5 місяця((((((
Новопоштинская• 27 июня 2022
Мені зразу сказали при оформленні. 1,5 місяця терміновий, 3-4 місяця звичайний
Петриківна• 27 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
7.04подали,отримали 13.05
вы ребенку делали? срочный или нет?
БеллаДонна
• 27 июня 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В Полтаве сказали срочных нет.
Вот такие дела.
С 3 мая ждём.
Вот такие дела.
С 3 мая ждём.
А какой статус?
Как Вы без паспорта обходитесь?(
ЧукИГеки• 27 июня 2022
Термінові зараз не роблять.
Донька отримала ID рівно через 6 тижнів після подачі документів (ЦНАП у Франківську), але з червня строки виготовлення картки значно збільшені, в ЦНАПі об´яви про це висять.
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня 2022
Ответ дляБеллаДонна
А какой статус?
Как Вы без паспорта обходитесь?(
15.05 отправлено в центр персонализации
Справка от начальника, заява анкета с синей печатью.
Мне нужно уезжать отсюда, а я не могу без паспорта. Не дай Бог загран заказать ещё. Это уже в Европе. Выпустят никуда не денутся, обратно не вернут, некуда.
ЧукИГеки• 27 июня 2022
Ответ дляБеллаДонна
А какой статус?
Как Вы без паспорта обходитесь?(
В доньки дія паспорта закінчилась 24.02, вона була записана на 9.15 в ЦНАП на обмін картки, але, звісно, туди не потрапила( І наше місто з перших днів війни було в зоні бойових дій, тож в нас ЦНАПи не працювали, донька змогла зробити собі ID тільки після виїзду на ЗУ.
В Дії протермінована картка не відображалась, тож донька обходилась Є-документом в Дії та студентським квитком.
Проблем не було. Щоправда, за кордон вона виїхати б не змогла, але по Україні через блокпости їздила без проблем.
Правда, статус ВПО без паспорту отримати не змогла, втратила виплати за березень і квітень.
Більше незручностей не було.
Моська-слон• 27 июня 2022
Ответ дляПетриківна
вы ребенку делали? срочный или нет?
Ну как бы он сам подал,закончился срок,id разве бывают срочные или обычные
не знаю..Мы просто подавали документы на загран с младшим,а старший на внутренний.
Петриківна• 27 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
не знаю) меня смутил коммент номер 3 от Новопоштинской
САМ_ТАКОЙ• 30 июня 2022
Доньчин 1й ІД чекаєм більше 2х місяців.
на тижні ходили подавать в ЦНАП доки для подружки - сказали, що чекать доведеться 4-5 місяців.