Поділіться, хто як рятується від прояву цього виду алергії чи можливо якісь ліки допомагають? Дякую.
prosto_aisha• 27 июня 2022
О, в моєї мами таке. Не може їсти нічого свіжі овочі фрукти прям біда((теж цікаво чим можна лікувати?
prosto_aisha• 27 июня 2022
Ответ дляKsanka_23
не чем, а что.... голову лечить надо - это невроз типа ОКР
Вы хоть почитайте что это, а потом глупости пишите.
Ответ дляYanaanaY
Да, у дочки
С зудом языка глотки губ
Сразу таблетку антигистаминного
В тяжелом случае плюс супрастин по возрасту
Если совсем тяжко- колем дексаметозон
С зудом языка глотки губ
Сразу таблетку антигистаминного
Если совсем тяжко- колем дексаметозон
Ох,ще й діти страждають 😒
Ответ дляserebro16-72be
Це що таке?
Синдром оральної алергії (OAS), який також називають синдромом пилково-фруктової алергії, є видом харчової алергії, що викликає миттєві алергічні реакції в роті та горлі. Синдром викликаний перехресно реагуючими алергенами, що містяться як у пилку, так і в білку в сирих фруктах, овочах та горіхах дерев.