Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
OneTimeUser• 16 декабря 2022
Ответ дляAlya91
Якщо конкретніше, то з 2010 року.
«21 квітня 2010 року тодішні президенти України й Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали так звані Харківські угоди, якими продовжили термін перебування Чорноморського флоту Росії в Криму з 2017 до 2042 року з автоматичною пролонгацією на п´ять років»
Ага, а то й взагалі з часів конфлікту на Тузлі. То взагалі 2003, здається.
leolin• 17 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
А мені це нагадало дуже давній сон, де на сторожі в кімнаті стояв солдат, і казав: ’я ж казав, треба було їх пустити’ - типу , зустріти 2й наступ і вийти переможцем знов. Хз. Таке, може, за вуха притягую.
Це сон автора? Щось я пропустила
автор Aestas • 25 декабря 2022
25.12. Дівчатка, хочу поділитись особистим. При вимиканні світла у мами вдома сигналізація видає характерний звук. Так от мені сниться, що лунає такий звук. Прокидаюсь від цього. В кімнаті абсолютна темінь. Наосліп йду до вікна, за вікном також абсолютна темрява і тиша. Розумію, що вимкнуто абсолютно все навіть критична інфраструктура. Там з вікна видно такий об´єкт. Від жаху аж руки німіють, розумію, що все дуже недобре.

В цей момент прокинулась насправді в 3 ночі. Особисті завжди такі - по ділу, без метафор і філософії. З того часу уже заснути не могла. Подумала, що і вас варто попередити. Ще згадала сон про вкрадену залізницю. Можливо через блекаут зупиниться рух потягів.

На даний момент маю сказати, що до відключень адаптувалась повністю, такого жаху як у сні не переживаю. Але там було інше. Напевно варто переглянути чи є запаси води, продуктів, медикаментів. І традиційно нехай буде дурне спить дурне сниться і все таке.
автор Aestas • 25 декабря 2022
Ответ дляleolin
Це сон автора? Щось я пропустила
ні, не мій. Хтось інший тут в темі додавав.
Alya91• 25 декабря 2022
Ответ дляAestas

Не знаю, коли ви святкуєте, але з Різдвом!
Сподівалась, що вам позитивне щось наснилось, а ні. А що саме за об‘єкт побачили?
Alya91• 25 декабря 2022
Перечитала, зрозуміла, що то вам видно об‘єкт критичної інфраструктури і він не світився.😞
автор Aestas • 25 декабря 2022
Ответ дляAlya91
Дякую! З маминого вікна видно лікарню. Її не вимикали ніколи. На жаль наша багатоповерхівка не та тій лінії, але втішало, що в найгіршому випадку можна хоча б зарядити телефон.
МаргаритаЛьвовна• 25 декабря 2022
Ответ дляAestas

в якому місті все це ніби відбувалося?
ви ж у Києві ?
автор Aestas • 25 декабря 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
в якому місті все це ніби відбувалося?
ви ж у Києві ?
Сон - Вінниця. Я зараз в Києві.
МаргаритаЛьвовна• 25 декабря 2022
Ответ дляAlya91
вообще, как это возможно? с учетом того, что везде генераторы - от кофеен до больниц. хотя автор проснулась ’среди ночи’. логично, что в комчас ничто нигде не работает.
Alya91• 25 декабря 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Якщо будуть перешкоди в поставках бензина, то не буде і генераторів.
Alya91• 25 декабря 2022
Ответ дляAestas
Поганий сон. Сподівались святкувати перемогу на Різдво, а цьому всьому не видно кінця і краю.😢
МаргаритаЛьвовна• 25 декабря 2022
Ответ дляAlya91
і то правда((
а залізниця хіба на чому працює? як то можна зупинити?
Alya91• 25 декабря 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
і то правда((
Електрика
Saintpaulia• 25 декабря 2022
Ответ дляAestas
Сон - Вінниця. Я зараз в Києві.
Скажіть, скільки часу орієнтовно від сну до його втілення зазвичай? Чи по-різному, не передбачиш?
okksanka• 25 декабря 2022
Ответ дляAestas

Дякую, дорога автор.
Води набрали, все зарядили, ось світло є, ще прання закинула...
То певно навіть більше морально підготуватися.
Бо найгірше - то опалення.
Хоча теж не безвихідь, є батьки в селі, там пічне опалення, правда лише на дві кімнатки, в одній батьки, в іншій брат. Та кімната, де ми завжди ночуємо, коли приїжджаємо, на електриці, та й весь будинок взагалі то в нормальний час.
Але я до того, що на критичний випадок на смерть ніхто не замерзне і з голоду не вмре. Але жити так довший час теж неможливо.
Надіюся, і не потрібно буде.
..зараз хворію, два дні лежала в прямому сенсі з температурою 38, сьогодні трохи попустило, то вже декілька разів промайнула думка ’добре, що зараз, в теплі і зі світлом відносно, а не пізніше, бо не знати як буде’
Але надіємося на краще, що якось ’проскочимо’ як той болід
Life-game• 26 декабря 2022
Ответ дляAestas
Сон - Вінниця. Я зараз в Києві.
А что за объект? Типо ракета? Нло? Или что именно? Что страшно так?
Alya91• 26 декабря 2022
Ответ дляLife-game
Відповідь автора в пості 1237
глазурька1• 03 января 2023
Добрий ранок. З Новим роком! Мирного нам всім неба! Автор, мила, вам нічого не сниться, чи не хочете нам писати? Я дуже чекаю від вас снів.
Матусік• 06 января 2023
Чекала Різдва, як мабуть і всі в цій темі.
Днями почалися розмови за перемир´я на час свят, а щойно прочитала ось що і дай Боже щоб все так і було як писали Ви автор, і як пишеться в пості
Дуже хочеться миру для нашої країни 🙏

🤡російський терорист ігор гіркін (Стрєлков) гнівно відреагував на оголошення путіним ’різдвяного перемир´я’ на фронті. Він сприйняв односторонню ініціативу як капітуляцію РФ у війні проти України
Life-game• 09 января 2023
Девочки и автор, привет.
Ни у кого, никаких плохих предчувствий и снов нет?
А то меня уже неделю трусит, пью успокоительные. Сны не пишу, чтоб сильно никого не дергать(((((
Но такое себе состояние совсем
бресточка• 09 января 2023
Ответ дляLife-game
Девочки и автор, привет.
Но такое себе состояние совсем
Наверное навеяное новостями.
Life-game• 09 января 2023
Ответ длябресточка
Наверное навеяное новостями.
Да нет, удалила все новостные каналы. Думала они меня нагнетают. Заболели всей семьей, переживаю конечно. Думала, уже может корона на мозг влияет. Думала пмс, на всё уже думала.....
А оно как-то организм не успокаиваеться вообще...
Ну и новости, про ’учения’ морозы и ’обстрелы’ конечно тоже не радуют. Но я как-то уже числа с 26го не особо. И после обстрела 29го не стало лучше, стало хуже((((
бресточка• 09 января 2023
Ответ дляLife-game
Что снилось
автор Aestas • 09 января 2023
Дівчата, так про Різдво був все ж особистий. Але для мене не менш знаковий. Батько був віруючою людиною. Тісно спілкувався з широким колом духовенства. Мав свою різко негативну думку про МП. І мав на те вагомі причини. Його мрією була українська церква і українська Лавра. І на його духовному рівні перемога сталась. Вірю, що можливо це точка неповернення після якої маятник хитнувся в іншу сторону.⠀
⠀
Переглянула останні пости - так і мене також знову накриває. Чи то флешбеки з минулого року чи перевтома не знаю. Про новини також точно ні. Якщо раніше старалась фільтрувати, то зараз навмисно уникаю. Енергії і так надто мало навіть на себе. Перед новим роком натрапила на відео санчастини під Бахмутом. Не могла спати 2 доби. Після того видалила всі підписки. Якщо і є комусь від мене користь - то від врівноваженої і здорової. Зосередилась тільки на тому на що можу вплинути. На роботі також не до новин. У нас свій сезонний армагедон.⠀
⠀
Сни дуже рідко. Важкі. В особистих 90% обмеження руху. Взуття прилипає до асфальту чи болотом йду. Якщо в 2х словах відчуття спустошення виснаження, необхідності швидкого руху, але чи немає сил чи зовнішні обмеження. Розруха, слякоть, газони зі слідами танкових шин. З хорошого - тиша, зустрічі зі знайомими, що увесь цей час були за кордоном. Снилось, що весною буде зустріч з однокласниками.
автор Aestas • 09 января 2023
Перед новим роком був сон про літо чи пізню весну. Підемо по другому кругу, бо там були півонії. Є передчуття летящих тапок і помідор, але мені там так було добре, що все одно напишу ).⠀
⠀
Парк Шевченка святково прибраний, людей повно, діти, музика, свято. Я йду в напрямку бульвару Шевченка, на виході бабусі продають домашні півонії. Я набираю їх оберемками і чи то від аромату чи від радості відчуваю як відриваюсь від землі. Напівйду напівлечу в напрямку Хрещатику. Назустріч усі такі ж піднесені. Не сон, а концентрована радість.
автор Aestas • 09 января 2023
І ще один. Протилежний за емоціями. 6.01. Заради цього сюди забігла, відчуваю, що потрібно поділитись.⠀
⠀
Стою біля палацу Україна, прийшла на концерт Дорофеєвої. Погода як зараз - весна чи тепла зима неясно. Сутінки. В небі чорно багряні хмари як фільмах про апокаліпсис. При цьому страху не відчуваю і в місті життя продовжується. На дорозі автомобілі, працюють магазини. В цих хмарах бачу зі спини Батьківщину. Її наче підсвічують. Видно силует щита, голови, меча. ⠀
⠀
Пора йти на концерт в приміщення. Вхід дуже вузький і низький, наче веде в напівпідвал. Щоб потрапити всередину слід лягти на землю і буквально протиснутись. Я хвилююсь, що заляпаю брудом і помну одяг, але якось втискаюсь. Там в зеркало бачу, що все ок з одягом. Концерт уривками, дуже дивний. Сцена наче металева. Балет що танцює видає дикі звуки як одночасно і грім і прильоти і цех де б´ють по металу. Після ’танцю’ на сцені вм´ятини наче її лупили молотами. Приміщення занадто велике як критий ангар. Звуки в ньому лунають ехом. ⠀
⠀
Страху, тривоги не маю. Дивно, але без переляку. Тим же вузьким входом вибираюсь назовні. Картина на небі стала ще тривожніша. Якщо ’до’ силует виринав в хмарах, то зараз його наче підсвічує зарево на лівому березі. Хмари ще темніші. ⠀
⠀
Раптом від Батьківщини в повітря від´єднується наче енергетичний згусток. Спочатку темний, але іскрить і набуває яскравих кольорів. поступово формується в скульптуру жінки воїна. Вона також з мечем, але молода, нереально красива, сучасна. З гарною зачіскою, макіяжем, в обладунках і сучасних і стилізованих етнічних. В шароварах ). Одночасно і амазонка і українка і козак і Батьківщина- мати. Це так круто, що усі зупиняються і милуються. Красиво, аж дух перехоплює. Вона тримає меч обома руками, фіксує перед собою як перед боєм. Згодом скульптура повільно починає рух вперед на схід прямо в те зарево і чорні хмари. ⠀
⠀
Повільно їдуть авто, зайняті усі полоси, щось наче із спогадів 24.02. Темно. Але тоді був страх, а цього разу ніякого, тільки захоплення.⠀
Додаю картинок асоціацій. Є скульптура жінки з мечем в Варшаві, але то сирена і не дуже войовнича. І можливо має значення розклад концертів Дорофеєвої.
глазурька1• 09 января 2023
Автор, дякую що написали
В снах ніби нічого дуже страшного немає.
Сон про перемогу ви писали, про пізню осінь. Я довго про нього думала, можливо то рання весна.
iryna _b• 09 января 2023
Ответ дляглазурька1
Автор, дякую що написали
Я думаю то осінь 2023
Saintpaulia• 09 января 2023
Автор, ваші сни дають надію. І я сподіваюсь, що не по колу йдемо, що це ця весна. Зскрінила ще собі вчорашній допис в одній з тем, який випадково прочитала, хочу вірити, що він не випадковий і доповнить весняні сподівання