Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Irpland• 04 декабря 2022
Дякую автор, переключилась з очікування ну коли ж - на потрібно робити щось корисне тут і зараз і в соціальному плані також. Але дякую за зворотній зв‘язок. Ще думаю, що мало стало колективних молитв і віри. Це єдине найбільш впливає на наближення миру.
1oksana1• 04 декабря 2022
Ответ дляok18sana
Ой! Нарешті!))
Поки вас не було, я відчувала себе як в дитинстві.
В дитячому садку увечері всіх забирають, за кимось прийшла мама, чи тато, когось покликали, бо бабуся. А я чекаю. Раз-позраз поглядаю на двері, і чекаю, що за мною прийде хтось. Дітей все менше в групі, вже і подружку Іру забрали, бешкетливого хлопчика потяг тато.. і знаю ж , що про мене не забули, не могли! Та чогось не забирають,а тривога потихеньку закрадається в середину, і вже не хочеться гратися..
Та от нарешті й мене вихователька зве одягатися, бо за мною прийшли!! То таке полегшення!)))
Так і тут, заглядала в тему( як на ті двері) і чекала навіть не снів, просто дізнатися, що з вами все гаразд!)
Не зникайте так надовго, будь ласка)
👍👍👍😂круть
1oksana1• 13 декабря 2022
Ответ дляAestas
Дуже хотіла його сюди запостити. Але якраз рідня почала марафон з ковідом і вже було не до того. Потім стався Херсон. Я подумала напевно то про звільнення, нема вже сенсу постфактум, хороша ложка до обіду. Але за кілька днів ще один сон про пожежу - думаю ні, раз повтор - не Херсон. І за парканом, тобто у них. ⠀
⠀
Хочу додати, що таких слів - урал, усадьба взагалі немає в моєму лексиконі. Прийшлось гуглити як виглядає лесовоз, флігель і т.д. Флігель ісконно є прибудовою, кацапські архітектурні понти. Спосіб продемонструвати велич. Це навело на певні здогадки. Можливо щось спалахне на окупованих раніше територіях. Може Абхазія. Там все таке зітліле страшне.
Вечір автор
Як у вас? Є нові сни? 🤔😔
Mussja• 15 декабря 2022
Автор, сниться вам щось? Живу недалеко від границі з бульбашами, і щось так тривожно стало. Як ніколи за час війни.
автор Aestas • 15 декабря 2022
Ответ дляMussja
І я таке чую все частіше в розмовах. Не знаю чи це на дану тему, але мене сьогодні прямо аж стало тягнути написати ще один про пожежу, хоч часу катастрофічно не маю(. Цілий день збирала згадувала.
автор Aestas • 15 декабря 2022
Сон також кінець листопада. Картинг. Міжнародні змагання. Я спостерігаю зону старту і трохи видно дорогу. Рівна траса метрів 500 повертає наліво під кутом 90°. Поворот зникає за пагорбом, що там далі не бачу. Учасники в однаковому одязі темних костюмах і шоломах. На плечі нашивки з прапором. Є і чоловіки і жінки. Розрізняю по фігурі.⠀
⠀
Кожен учасник чекає свій карт і за сигналом починає рух. Карти також однакові. Учасники ведуть себе доволі впевнено, швидко займають місця, але рухаються повільно. Ну як повільно - як на мене то просто спокійно їдуть. Ніхто не намагається спішити, перемагати. Мені це дивно. Від картингу очікуєш вищих швидкостей. ⠀
⠀
Наша жінка. Нервує. Це видно по рухах, переступає, стискає кулаки. В якийсь момент починаю думати, що вона чи не вперше на змаганнях. Чи взагалі новачок в цій сфері.⠀
⠀
Нарешті її карт прибуває. І він таакий крутий. Чорний, сяє лакованими поверхнями, дорогі деталі, фари, аж подих перехопило. Я в цьому не шарю, але візуально і по звуку двигуна там космос. Дівчина не менше шокована ніж я. Вона обережно сідає за кермо. По рухах розумію таки новачок (. ⠀
⠀
Тут я вже починаю спостерігати все наче як за її правим плечем. Дівчина розгублена, але швидко опановує себе. Їде. Карт реагує на кожен її мікрорух. В якийсь момент вона стискає руль і газ в підлогу. Авто летить зі швидкістю звуку за кілька секунд досягає повороту. І тут починається ’сповільнена зйомка’.⠀
⠀
Дівчина очевидно запланувала маневр по типу дрифта, щоб вписатись в поворот. І в ці ж секунди перед поворотом наче вибух і до неба злітає полум´я. Пожежа настільки потужна, що язики полум´я охоплюють і поворот і частину дороги. Наче виверження вулкану. ⠀
⠀
Настає момент коли ні від кого уже нічого не залежить. Пожежа такої сили, що про загасити не може бути й мови. І швидкість максимальна неконтрольована. В мене відчуття фатальності, розуміння того, що зараз все вирішує доля і зараз стане зрозуміло чи правильним був маневр, який жінка запланувала за мілісекунду ’до’. ⠀
⠀
Я в паніці - це не сказати нічого. А жінка впевнена і відважна це також не сказати нічого. Там концентрація стопроцентна, жоден мускул у неї не рухнувся, на міліметр не зрушився руль, не змінилась поза. І тут я розумію, що вона була готова і до такого розвитку подій. І може того нервувала спочатку.⠀
⠀
Авто влітає просто в полум´я і на тій же шаленій швидкості виринає. Дівчина продовжує рух. Там також всяких віражів по дорозі, але то ніщо порівняно з пожежею. Нарешті фінішна стрічка. І вона чомусь не на відкритому просторі, а натягнута перед приміщенням. Заїзджає в критий ангар чи гараж. Чистий, просторий, світлий. Спокійна впевнена виходить з авто, оглядає його чи немає пошкоджень.
автор Aestas • 15 декабря 2022
Нижче фото карту. І він як дві краплі води схожий на той що снився. Можливо це щось значить. Daymak C5 Blast Ultimate. Виробник Канада. Можливо має сенс пошукати коли міжнародні змагання з картингу. Але зараз не маю на це ні хвилинки часу.⠀
⠀
Страшно шкода чому настільки зрозуміло мені своє і настільки складні сни про глобальні події. Чому все це йде через лісовози, усадьби і картинг. Речі настільки мені далекі і нецікаві. Це якби неандертальцю показали відео про двигун внутрішнього згорання. Але сон дуже позитивний, шкода не можу словами передати емоції після того як лихо минуло. ⠀
⠀
І ще хочу сказати, що реальність мене виносить просто навиворіт, останні надії розбиті, а сни красиві, про майбутнє. Хто тут давно, пам´ятаєте - все літо мої ’дівчата’ в снах як не істерили то панікували, то їх били. Зараз дуже рідко сни, але і свої і ’загальні’ змінились. Навіть картинки світлі.⠀
Mussja• 15 декабря 2022
Автор, дуже вам дякую, що відписались. Як на мене, сон чудовий. Хоча я ніколи не сумнівалась, що ми виграємо в цій страшній війні. Кінцівка хороша.Але цей спалах мене насторожує, здається що ті орки ще десь спробують великий прорив, не даремно ж вони мобілізацію провели.
1oksana1• 15 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Аатор, вас як усіх вимунення електрики збиває з ритму життя, чи може потрвбна якась допомога? Ми вже наче прям не чужі за цей час стали
Якщо що, пишіть🙏
Mussja• 15 декабря 2022
Ответ для1oksana1
Якщо що, пишіть🙏
Підтримую, кажіть якщо потребуєте допомоги.
Alya91• 15 декабря 2022
Автор, дякую, що написали. Теж, чекала від вас нові повідомлення.
А ще, може, хтось підкаже, до чого у снах сниться школа і її номер? Наснився номер школи 297 і я тепер боюсь цієї цифри. Чи то мені загроза на 297 день війни, чи школі під цим номером.
І ще поділюсь (віщі сни бувають рідко, але мітко), так от, наснилось, що я в Криму і хочу купити квиток на екскурсію до Ластівчиного гнізда і все придивляюсь до людей, які вони дають гроші, наче, гривні були. Одяг був весняний, не жарко і не холодно, як в травні одягаються. Тож, перевіримо. Але з такими новинами, як сьогодні, вже є сумніви.
автор Aestas • 15 декабря 2022
Ответ для1oksana1
Якщо що, пишіть🙏
Дякую вам безмежно!! Все добре. Я в нормі. Часу немає це так. І світла і води і тепла. Як у всіх. І хочется на ручки, але це епізодично. Бо лють до русні проклятої є моїм топливом. Дівчаточка - усі живі, здорові дві руки дві ноги, все інше вирішується. Набагато гірше було би десь далеко. Я рада, що дома, що можу стати в нагоді рідним. Маю сили на все дякуючи Богу і ЗСУ.
автор Aestas • 15 декабря 2022
Ответ дляAlya91
Ви написали, а мене як окропом обдало. Прямо зараз завершила писати також сон про Крим. Нічого собі синхрон. Зараз поділюсь. Про цифри - якось одразу ваш номер побачила як 29.7. Тобто 29 липня.
автор Aestas • 15 декабря 2022
2.12. Майбутнє ). Група студентів 10-12 осіб сидить з загальним столом. Він розташований дугою. Навпроти за метрів 3 панорамні вікна. Просторе приміщення на височенному поверсі хмарочоса. За вікном світанок. Так красиво, що здуріти можна, подих перехоплює. ⠀
⠀
Одна з цих студенок наче одночасно і я і якась юна брюнетка з короткою стрижкою. Трохи бачу ’своє’ зображення в склі. Я відчуваю і себе собою і нею. Можливо реінкарнація ). Руки юної дівчинки 18-19. Сорочка світло блакитна. Комірець трохи тисне. Ніяких аксесуарів ні книг, ні ручок. Але я чітко знаю,що це університет і зараз йдуть заняття. У інших також немає речей. Усі одягнуті мінімалістично. Без аксесуарів, принтів, природні кольори. ⠀
⠀
Оглядаюсь позаду стіна з білих панелей наче широкі жалюзі вертикальні. Вони ледь помітно повільно рухаються як карусель і від того руху відчувається повітря як морське. Як вранці на березі моря. ⠀
⠀
Раптом панорамні вікна стають матовими як блюр і уже виглядають як екран. І на фоні цього екрану голограма Кравчука. Він як продовжує почату раніше тему. Наче перед цим було занятия і потім перерва. Ось дослівно: ’щоб зрозуміти як усе завершилось, що стало початком кінця війни - слід згадати з чого усе почалось. назвіть основні причини війни’. - звертається до студентів.⠀
⠀
Називають по черзі (я не запам´ятала! ), він схвально киває. Коли настає моя черга, кажу ’чорноморський флот’ він також киває. Потім ще щось назвали і продовжує ’тепер ви розумієте, що де вхід, там і вихід. усе в світі так влаштовано.’
автор Aestas • 15 декабря 2022
Цей сон мене дуже схвилював. Напевно так би дивувались на наше життя люди з середніх віків. Чи не вперше дуже хотілось там побути якнайдовше і повернутись туди ще. І взагалі якщо це саме те, що чекає наших внуків, то я рада за них безмежно. І так, все що зараз - варте того світлого життя.⠀
⠀
Потім зрозуміло при першій ліпшій можливості гуглила всі інтерв´ю Кравчука. Чогось меганового не знайшла. Але натрапила на статтю, яка дуже зацікавила. Там якраз докладно про причини. І як на мене всі дороги ведуть в Крим. Не в 14 рік, а набагато раніше. І якщо є в цьому сенс, то саме в Криму має народитись перемога. Нижче окремо додам посилання на статтю.
автор Aestas • 15 декабря 2022
https://localhistory.org.ua/texts/statti/chomu-ros...
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Бо в 2014 році усе почалось з анексії Криму. Певно, коли повернуть Крим, усе і закінчиться. Деякі аналітики кажуть, що спершу Крим звільнять, а тоді Донбас
Alya91• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Якщо конкретніше, то з 2010 року.
«21 квітня 2010 року тодішні президенти України й Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали так звані Харківські угоди, якими продовжили термін перебування Чорноморського флоту Росії в Криму з 2017 до 2042 року з автоматичною пролонгацією на п´ять років»
Kolibri_18• 15 декабря 2022
Ответ дляAlya91
Якщо конкретніше, то з 2010 року.
Ми відчули, що це війна, саме з появою ’ввічливих людей’
Pіxel• 15 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Кравчук - це Будапештський меморандум, нажаль
juliet86• 16 декабря 2022
Ответ дляPіxel
Так, ми віддали (або продали) ядерку, а гарантій в формі чіткого прописано протоколу не отримали.
І про Крим теж правда, війна через нього по суті.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Дуже цікава стаття, дякую! І Ваші сни обнадійливі сьогодні! Особливо на тлі інтерв´ю від Залужного. Прорвемося!
leolin• 16 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Пытаюсь разгадать Вашу головоломку)) Посмотрела... С 5,думаю, может, G 5. Есть же G7 - ’большая семерка’. Посмотрела ’большую пятерку’ - это в африканских странах животные: лев, слон, буйвол. единорог и гепард. Стала искать флаги и гербы с этими животными. Нашла такие страны, как Непал, Тайланд, Испания ( как вариант), в целом, далеко от нашей ситуации.
Ввела в поиск просто ’С5’. Первая же статья близка по смыслу: ’С-5 — советская неуправляемая авиационная ракета, разработанная в НИИ-1 НКБ,[1] совместно с ОКБ-16 НКОП[2] и НИТИ(Б) (взрыватели),[3] и предназначенная для уничтожения техники и живой силы противника.’ Последний выпуск там обозначен 2019 годом. но изготалвался, видимо, с той стороны, а не у нас, значит. мимо.
Смотрю еще ’С5’: ’C-5 Galaxy) — американський стратегічний військово-транспортний літак підвищеної вантажопідйомності. До 1982 року — найбільший серійний вантажний літак у світі. Має змогу перевозити 6 гвинтокрилів McDonnell Douglas AH-64 Apache, 4 БМП M2 Бредлі, 6 БТР M1126/M1135 Страйкер чи два танки M1 Abrams.
Вперше С-5В продемонстрували світовій громадськості в 1986 р. на салоні у Ванкувері (Канада).
З моменту появи в збройних силах С-5А ( перша модель цього літаку)брали участь практично в усіх збройних конфліктах, доставляючи в «неспокійні країни» бойову техніку, боєприпаси і бійців.’
может, конечно, это все за уши притянуто
Alya91• 16 декабря 2022
Ответ дляleolin
А я знайшла ось таке:
https://www.kavkazr.com/a/sorevnovaniya-po-karting...
Тільки, не можу побачити, на коли перенесли змагання, чи вже пройшли вони, чи будуть.
leolin• 16 декабря 2022
Ответ дляAlya91
А я знайшла ось таке:
В вересні пройшов
Ось таке є:
Все этапы проходят на базе крытого картинг клуба Bike Progress. Мытищи, Осташковское шоссе, вл1Бс24.
Этапы Дата
I Первый этап 28.10.22
II Второй этап 17.11.22
III Третий этап 08.12.22
IV Четвертый этап 22.12.22
V Пятый этап 19.01.23
VI Шестой этап 23.02.23
VII Седьмой этап 23.03.23
Гранд-финал 13.04.23
Alya91• 16 декабря 2022
І ось: https://www.sodiwseries.com/ru-ru/news/provisional...
Alya91• 16 декабря 2022
Ответ дляleolin
В вересні пройшов
Ось таке є:
Этапы Дата
I Первый этап 28.10.22
II Второй этап 17.11.22
III Третий этап 08.12.22
IV Четвертый этап 22.12.22
V Пятый этап 19.01.23
VI Шестой этап 23.02.23
VII Седьмой этап 23.03.23
Гранд-финал 13.04.23
Мені здається, що у сні автора йдеться про «гонку» на виживання.😭
leolin• 16 декабря 2022
Ответ дляAlya91
А я думаю, що буде якийсь дуже ризиковий момент на кшталт ’пан, або пропав’. може Українка-штурман зайде в саме пекло, але вийде з нього живісинька та здорова, зробивши маневр на куту в 90 градусів
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляleolin
А мені це нагадало дуже давній сон, де на сторожі в кімнаті стояв солдат, і казав: ’я ж казав, треба було їх пустити’ - типу , зустріти 2й наступ і вийти переможцем знов. Хз. Таке, може, за вуха притягую.
OneTimeUser• 16 декабря 2022
Ответ дляPіxel
То, до речі, вже Кучма підписував, а не Кравчук. Дивилася колись документалку, то він розповідав, що його президент Франції відмовляв і не хотів підписувати угоду. Казав, що ви не розумієте - вам, раптом що, ніхто не допоможе.