Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Filomena• 16 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
я щось за всю війну ні разу не чула, щоб ракета від українського пво щось випадково знищила в самій Україні.
а от як в Польщі - то з першого разу.
Тому що вона має самоліквідуватися в повітрі. Ну то таке. Говори, не говори..
Kolibri_18• 16 ноября 2022
Ответ дляFilomena
просто б сказали, що такі випадки були.
але ж як без сарказма в цьому житті.
Filomena• 16 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
просто б сказали, що такі випадки були.
але ж як без сарказма в цьому житті.
??
Якщо сарказм, то тільки до того, що буде так, як НАТО скаже
бресточка• 20 ноября 2022
Мне кажется будет что - то типа такого монумента.
1oksana1• 22 ноября 2022
автор, зовсім нічого нового?
ok18sana• 22 ноября 2022
Ответ для1oksana1
автор, зовсім нічого нового?
Автор на сайті була останній раз ще 7 листопада(
Сама кожного дня по декілька разів заглядаю сюди, чи немає новин.
Marimarina89• 25 ноября 2022
Мені нарешті дали світло і я напишу,що пам‘ятаю з наймерзеннішого свого сну.
Я знаходжусь в якійсь будівлі,схожій на давньоримський колізей,але в неї сучасний вигляд,кімнати всередині наче за склом і можна з центру будівлі(арени) спостерігати що відбувається всередині цих кімнат.В цих кімнатах відбувається насилля над людьми(схоже на гру,хто виживе).На якусь мить я переношусь за стіни будівлі і бачу як в неї чергою входять глядачі.Ось знову я опиняюся всередині будівлі і я вже,як гравець(таке відчуття,що я вже пройшла всі випробування і вижила в цій грі).Я лежу серед цієї будівлі(арени) і поруч зі мною лежить жінка,старша за мене,вона мотузками(по рукам і ногам) приколочена до землі,вона мені розповідає,що вона невинна жертва і така ж постраждала,як і я.Я її слухаю і відчуваю,що вона говорить не правду,беру ніж і колю її в живіт 4 рази.Її живіт відкривається і звідки величезним фонтаном тече кров,дуже і дуже багато,в цей момент відкриваються двері будівлі і туди заходять люди з камерами і все фотографують.В мене відчуття полегшення,але всеодно якийсь страх присутній через те,що я її вбила.Цей страх через те,що скажуть ті люди,які увійшли до будівлі після її загибелі.
Сон для мене був дуже бридкий,я мабуть і не додивилась його до кінця,заставила себе прокинутись.
Я не знаю пов‘язувати цей сон з війною в Україні чи то якісь мої особисті проблеми в житті.
Дуже хотілось би,щоб ми найближчим часом перемогли ту терористку
1oksana1• 25 ноября 2022
Ответ для Marimarina89
Десь недавно писали, що раша готує якусь дуже велику провокацію. Може воно.. а ми іі все одно переможемо🙏✊
Marimarina89• 25 ноября 2022
Ответ для1oksana1
Я думаю це про те,що відбувається зараз.Ми на арені і виборюємо своє життя.А всі інші лише спостерігають((
Але у ві сні,я її «прикончила»,тож сподіваюсь наша перемога буде дуже і дуже скоро)
Mary8478580• 25 ноября 2022
Ответ для Marimarina89
Вспомнился фильм Игра в кальмара. Жуть
Life-game• 26 ноября 2022
Ответ для Marimarina89
Судя из сна, вы убиваете всего лишь обман (ложь) не выигрываете. А как вскрываете не правду, и пришедшие могут быть еще и не довольны. Так что если толковать прямо, то может вскрыться любой крупный обман, с любой стороны, но зто не победа в войне((((
глазурька1• 26 ноября 2022
Девочки, где наша автор? Беспокоюсь.
Давно не заходила, я уже не снов жду, а ее, что все в порядке.
eva7786• 26 ноября 2022
Сьогодні також про це подумала. Автор, напишіть що з Вами все добре.
глазурька1• 26 ноября 2022
Ответ дляeva7786
Її із 7 листопада не було онлайн((
Свелек• 27 ноября 2022
Автор теми з Вами все добре? Щось давно Ви нм нічого не пимали? Чекаємо на Ваші сни! Чекаємо на перемогу! Віримо в ЗСУ!!!
1oksana1• 02 декабря 2022
де ж автор...
Life-game• 02 декабря 2022
Тоже очень пугает её отсутствие
Павлик Равлик• 02 декабря 2022
А хтось їй в особисте повідомлення відправляв?
Life-game• 02 декабря 2022
Она на сайте была 7.11 крайний раз
Смыла ’лички’ как бы нет
leolin• 03 декабря 2022
Когда заходишь на её страницу, написано ’блок’
leolin• 03 декабря 2022
А нет, пардон, это, видимо, кнопка просто у всех. Может, её и правда кто-то заблокировал?
автор Aestas • 04 декабря 2022
Дівчатка, дорогі, дякую що турбуєтесь! Я ок, але 24/7 робота, хворі старенькі родичі, без світла, води, тепла. І все це навалилось одночасно. Зараз ще все складно, але найгірше сподіваюсь позаду. ⠀
⠀
Скажу чесно після повного краху надій на осінь - втратила сенс відслідковувати сни. Потім краєм вуха почула про Польщу. І після реакції тобто її відсутності - руки опустились зовсім. Плюс особисті проблеми. Дуже важко все це пережилось. ⠀
⠀
Була надія, що якась подія якщо не припинить війну, то буде очевидним полегшенням. Але факти про інше. Тому все відмела і забула. Не мала часу і бажання ні записувати ні аналізувати. Та коли прояснилось трохи і заглянула сюди - була вражена, що вам важливо. І дійсно нагадали, що багато все ж збулось. Після обіду йду на роботу, там гарний інтернет, все додам. За цей час маю 3 сни. 2 хороших і 1 нейтральний. Шкода не записувала, деталі втрачені але як є. Обіймаю вас усіх!
Mary8478580• 04 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Слава Богу что с Вами всё ок)
Ждём Ваши сны)))
Не теряйте надежд, всё неспроста, я уверенна!
Все буде Україна
глазурька1• 04 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Дуже рада, що ви повернулися!!! Справді переживала за вас. Нехай ваші старенькі одужують!
Не втрачайте віри у сни. Ми віримо.
Life-game• 04 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Мы тут все волнуемся!!!!
автор Aestas • 04 декабря 2022
Сон кінець листопада. За кілька днів до Херсону. Жінка виходить з приватного будинку. В її двір щось прилітало оскільки землю вивернуло висотою метрів півтора. Уламки заліза вбиті в грунт, а шматки землі наче вирізали і виштовхнули назовні. На цих зрізах видно цибулинки тюльпанів з гарним корінням і листками, що уже досягають поверхні і от от проростуть. Я дивуюсь, що всі цибулини цілі. Сад знищений, а квіти зацвітуть. Жінка поливає коріння, і присипає все землею. Намагається зберегти.⠀
⠀
Раптом чує чоловічі голоси російською. Повертає голову, за парканом ще лежить сніг, ліс, розбита грунтова дорога. Стоїть величезний урал, біля нього крутятся рашисти. Урал загружений доверху лісом кругляком. ⠀
⠀
Один каже ’еще лесовозы будут. скоро начнем усадьбу’ Чути гуркіт і він каже ’а вот и флигели’. Їдуть 3 урали і на кожному наче обрізаний будинок. Всі 3 різні, але однаково занедбані. Найкраще російською ’ветхий’. У нас навіть слова такого не знайшла до речі щоб описати щось старе і зітліле. З тих трьох уралів також вилазить кацапня і снує поряд. Раптом в одному з будинків всередині наче вмикають світло. Пару секунд і уже язики полум´я. Ще хвилина і злітає в повітря урал, що його приволік. Вибухають машини поряд. Кацапня врозтіч, все горить, вибухає, займається ліс. І той що на лісовозах і справжній, всі бігають, суєтяться, чути кацапнячий вереск ).⠀
⠀
І знов показують жінку. Вона з незворушним виразом продовжує рятувати тюльпанчики і ледь стримує усмішку. Дуже нагадала мені мем з усміхненою дівчинкою на фоні пожежі )
автор Aestas • 04 декабря 2022
Дуже хотіла його сюди запостити. Але якраз рідня почала марафон з ковідом і вже було не до того. Потім стався Херсон. Я подумала напевно то про звільнення, нема вже сенсу постфактум, хороша ложка до обіду. Але за кілька днів ще один сон про пожежу - думаю ні, раз повтор - не Херсон. І за парканом, тобто у них. ⠀
⠀
Хочу додати, що таких слів - урал, усадьба взагалі немає в моєму лексиконі. Прийшлось гуглити як виглядає лесовоз, флігель і т.д. Флігель ісконно є прибудовою, кацапські архітектурні понти. Спосіб продемонструвати велич. Це навело на певні здогадки. Можливо щось спалахне на окупованих раніше територіях. Може Абхазія. Там все таке зітліле страшне.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 04 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Автор, дякую дуже. Будь ласка, по змозі не зникайте. Напишіть будь ласка що Вам наснилося ще
ok18sana• 04 декабря 2022
Ответ дляAestas
⠀
Ой! Нарешті!))
Поки вас не було, я відчувала себе як в дитинстві.
В дитячому садку увечері всіх забирають, за кимось прийшла мама, чи тато, когось покликали, бо бабуся. А я чекаю. Раз-позраз поглядаю на двері, і чекаю, що за мною прийде хтось. Дітей все менше в групі, вже і подружку Іру забрали, бешкетливого хлопчика потяг тато.. і знаю ж , що про мене не забули, не могли! Та чогось не забирають,а тривога потихеньку закрадається в середину, і вже не хочеться гратися..
Та от нарешті й мене вихователька зве одягатися, бо за мною прийшли!! То таке полегшення!)))
Так і тут, заглядала в тему( як на ті двері) і чекала навіть не снів, просто дізнатися, що з вами все гаразд!)
Не зникайте так надовго, будь ласка)
глазурька1• 04 декабря 2022
Ответ дляok18sana
Ой! Нарешті!))
Не зникайте так надовго, будь ласка)
Дуже влучне порівняння.