Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
бресточка• 11 января 2023
Красила краской покойная мать знакомой. Свой дом. Дом в Крыму.
автор Aestas • 11 января 2023
Ответ дляMahatat
Я тоже в Киеве. Вы думаете будет что-то происходить на северной границе?
Не знаю (. Можливо взагалі бред і накрило. Але перед початком війни не було снів попереджень особистих. Були загальні про сторонніх осіб, про події з абстрактною жінкою. Я була якийсь період в Вінниці але і там і тут перебувала в районах, які лихо оминуло. А зараз спочатку сон з Батьківщиною і сьогоднішній, тому розумію не слід розслаблятись точно. Щодо особистої думки - також не скажу, випала з роботою з новин. Ще думаю, що ніхто не знає що в тій плешивій голові і що воно планує.
Saintpaulia• 11 января 2023
Ответ дляAestas
Скажіть, особистий сон про Вінницю і темноту з вікна вже мав якесь звершення? Може ці два пов´язані..
автор Aestas • 11 января 2023
Ответ дляSaintpaulia
Ні. Не збувся. С того моменту багато снів про ніч, темряву. Повторюються коли я чи не розумію чи висновки не роблю. І дійсно до сьогодні так і не зібрала валізу. Хоча розуміла натяки. Можливо щоб таки підготувалась додали треш контенту.
Saintpaulia• 11 января 2023
Ответ дляAestas
Автор, якщо не важко, можете написати, як збуваються особисті сни, вони ніби без символіки. Не треба реальних прикладів, можете вигадати, просто не дуже зрозуміло, тобто що бачите у сні і як воно у житті реалізовується. Можливо ми спільним мозковим штурмом зрозуміємо натяки..
iryna _b• 11 января 2023
Ответ дляAestas
А, і таблетки що я купила називаються ’амінь’. Я ще така роздивляюсь в темряві від слабкого світла в кіоску типу амінокислоти чи що, але ні саме те слово. Мене трохи бомбануло якщо чесно. Беру на завтра за свій рахунок зберу речі. Подивилась, що значення амінь - саме так, буде так, підтвердження. Тобто дають мені зрозуміти, що точно буде якийсь двіж, що мені захочеться запалити ( Нехай буде бред і все таке, але дівчатка, мені всі тут не байдужі, тому просто нехай все буде на місцях, нехай буде план В щоб не розгубитись.
Вибачте,але двіж зі сторони білорусів малоймовірний саме в цьому місяці.
А ось на днях можливий ракетний удар, можливо ваш сон про це,можливо сильний буде і утемряві Київ буде.
ZhukOlena• 11 января 2023
Ответ дляAestas
Сьогодні був особистий, але ділюсь тут оскільки відчуваю потрібно. Сниться ніч, я купляю в кіоску цигарки, запальничку і таблетки заспокійливі. Не палю більше 10 років. Одягнута в зимовий одяг як зараз. Темно зовсім не зрозуміла ні район ні місто, але по відчуттям Київ. Від кіоску йду алеєю в гущавину чи то парк чи в ліс. Щось з правою ногою, дуже болить, важко наступати, хромаю, але йду тому що дуже потрібно. Страшно, темінь, але попереду силует жінки і це трохи заспокоює. Думаю якщо вона не злякалась то і я якось буду йти.
Права нога - правобережжя Києва????
okksanka• 11 января 2023
побачила в новинах
згадало сон про стелли
автор Aestas • 11 января 2023
Ответ дляokksanka
побачила в новинах
згадало сон про стелли
Так. Боже, аж мурахи побігли . Вони. Дуже схожі.
Дякую!
автор Aestas • 11 января 2023
Ответ дляiryna _b
Якщо от зовсім без філософії, то я розумію як наш контрнаступ (жінка воїн скульптура рухається на схід), а русня скоріше всього ракетами закидатиме інфраструктуру. І напевно вночі.
автор Aestas • 11 января 2023
Ответ дляSaintpaulia
Максимально точно. Темно значить темно. Захочеться палити, значить такий стан і буде. Небо в чорних хмарах, нога болить - так і буде на 90%. Особисті вкрай рідко з подвійним значенням. З прикладів за півроку до того як вперше захворіла ковідом приснилось, що не можу зробити вдих, паніка, температура кашель. На той момент ніхто не знав характерних симптомів, думали як грип. Я взагалі вважала, що ковід чергова дурня типу пташиний грип. Ще наприклад снилось що йду по килиму і залишається кровавий слід, одягнута в літній одяг. Через 2 міс послизнулась на мокрих сходах після дощу розсікла гомілку. Тобто єдина різниця, що все сталось на вулиці і там сходи викладені плиткою з візерунком подібним до килиму у мене в прихожій.
автор Aestas • 11 января 2023
Ответ дляiryna _b
Мала на увазі загострення і події, що мене особисто виведуть з рівноваги. А що саме буде відбуватись неясно. Про ракетний згодна, не уявляю яким чином вони можуть посунути аж в Київ. Хіба що знову від нас приховують спражвню картину. Але це малоймовірно. Більш схоже на те що таки зібрали свого сміття досить щоб влаштувати темряву.
Alya91• 11 января 2023
Ответ дляAestas
Більш за все, мене непокоять авіа навчання, чи не мають вони на меті десанту… Але сьогодні в новинах розвідка повідомила, що планують просто навчання. Хто їх знає, що там в голові.
Saintpaulia• 11 января 2023
Ответ дляAestas
Дякую
Life-game• 11 января 2023
Ответ дляAestas
Київ
Что мне не нравится категорически, так как это, что опять (как в феврале и марте) перестали выпускать Бонакву. Тогда село добычи под Киевом тоже как я понимаю было в окупации. Сейчас я подозреваю....что готовятся наши. Но....ничего хорошего от слова вообще((((
И это ’написающие’ над нами 15 число с их ’учениями’
И встреча ЕС 3.02 это они хотят ’отдалить нападение’ этой встречей.....или не дай Бог она не сможет состояться((((
Life-game• 11 января 2023
Ответ дляAlya91
Да, да, да.....а в прошлый раз у них были тоже ’просто’ навчання. И сами солдаты ваааще были не в курсе, шо они уже под Киевом.....
А в этот раз еще, может и наши ударят по этим учениям, на упередження, а тогда точно попрут
Alya91• 11 января 2023
Ответ дляLife-game
Або, не дай Боже, килимові бомбардування. Аж писати моторошно.
Life-game• 11 января 2023
Ответ дляAlya91
Да, это страшно тоже очень. Жаль, не ясно какова реальность там где учения, и не ясно какова она будет с 15го...
бресточка• 11 января 2023
Готовимся к худшему, будет иначе - отлично.
бресточка• 11 января 2023
Ответ дляLife-game
На прилавках она есть, остатки возможно, а откуда инфо о том, что прекратился выпуск?
Life-game• 11 января 2023
Ответ длябресточка
Сил уже нет, готовиться к худшему.
И это я не в Киеве, я в Днепре.....

Хотя мне и за подругу в Литве уже тревожно.
Надеюсь, чисто моя психология ’съехала’ окончательно и это ни с чем не связанно
бресточка• 11 января 2023
Ответ дляLife-game
Сил уже нет, готовиться к худшему.
И это я не в Киеве, я в Днепре.....

Большая часть психологинь нуждаются в психиатре. А психиатры тоже не подарок. Говорю как невестка психиатрини.
iryna _b• 11 января 2023
Ответ дляLife-game
Сил уже нет, готовиться к худшему.
И это я не в Киеве, я в Днепре.....

Девочки, умеете вы себя накрутить...
_Annyshka____• 11 января 2023
Ответ дляiryna _b
Девочки, умеете вы себя накрутить...
«Первыми сломались те, кто верил, что скоро все закончится. Потом – те, кто не верил, что это когда-то закончится. Выжили те, кто сфокусировался на своих делах, без ожиданий того, что ещё может случиться»
Одразу приходить ось ця фраза на думку коли впадають в паніку. Себе так можна накрутити, що до перемоги не дожити.
lliina• 12 января 2023
Ответ дляAestas
Автор а на якому ви березі живете? Таке відчуття що мова йде про правий берег Києва
lliina• 12 января 2023
Ответ дляAestas
В мене теж бувають сни віщі.Сьогодні приснилось як однокласниця казала що хоче в сторону Ірпеня( вона там живе) а їй хтось сказав що мабуть міст буде скоро перекритий через якісь проблеми.
1oksana1• 12 января 2023
Ответ дляAestas
І ще один. Протилежний за емоціями. 6.01. Заради цього сюди забігла, відчуваю, що потрібно поділитись.⠀
⠀
Стою біля палацу Україна, прийшла на концерт Дорофеєвої. Погода як зараз - весна чи тепла зима неясно. Сутінки. В небі чорно багряні хмари як фільмах про апокаліпсис. При цьому страху не відчуваю і в місті життя продовжується. На дорозі автомобілі, працюють магазини. В цих хмарах бачу зі спини Батьківщину. Її наче підсвічують. Видно силует щита, голови, меча. ⠀
⠀
Пора йти на концерт в приміщення. Вхід дуже вузький і низький, наче веде в напівпідвал. Щоб потрапити всередину слід лягти на землю і буквально протиснутись. Я хвилююсь, що заляпаю брудом і помну одяг, але якось втискаюсь. Там в зеркало бачу, що все ок з одягом. Концерт уривками, дуже дивний. Сцена наче металева. Балет що танцює видає дикі звуки як одночасно і грім і прильоти і цех де б´ють по металу. Після ’танцю’ на сцені вм´ятини наче її лупили молотами. Приміщення занадто велике як критий ангар. Звуки в ньому лунають ехом. ⠀
⠀
Страху, тривоги не маю. Дивно, але без переляку. Тим же вузьким входом вибираюсь назовні. Картина на небі стала ще тривожніша. Якщо ’до’ силует виринав в хмарах, то зараз його наче підсвічує зарево на лівому березі. Хмари ще темніші. ⠀
⠀
Раптом від Батьківщини в повітря від´єднується наче енергетичний згусток. Спочатку темний, але іскрить і набуває яскравих кольорів. поступово формується в скульптуру жінки воїна. Вона також з мечем, але молода, нереально красива, сучасна. З гарною зачіскою, макіяжем, в обладунках і сучасних і стилізованих етнічних. В шароварах ). Одночасно і амазонка і українка і козак і Батьківщина- мати. Це так круто, що усі зупиняються і милуються. Красиво, аж дух перехоплює. Вона тримає меч обома руками, фіксує перед собою як перед боєм. Згодом скульптура повільно починає рух вперед на схід прямо в те зарево і чорні хмари. ⠀
⠀
Повільно їдуть авто, зайняті усі полоси, щось наче із спогадів 24.02. Темно. Але тоді був страх, а цього разу ніякого, тільки захоплення.⠀
Додаю картинок асоціацій. Є скульптура жінки з мечем в Варшаві, але то сирена і не дуже войовнича. І можливо має значення розклад концертів Дорофеєвої.
Автор, а подивіться Вихід нашоі на Місс всесвіт? Не схожа?
1oksana1• 12 января 2023
Ось заскрінила
Може воно
iryna _b• 12 января 2023
Ответ для1oksana1
Фінал конкупсу 14 лютого,можливо шось в цей день буде
Alya91• 12 января 2023
Ответ дляiryna _b
Пишуть, що 14 січня